Автор Тема: Предложение относно чата  (Прочетена 7379 пъти)

Неактивен wizard

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
Re: Предложение относно чата
« Отговор #60 -: Юли 21, 2011, 04:22:55 pm »
Аз започвам да си мисля, че Ивила е прав, защото има някои хора като Готик, които упражняват системен тормоз над останалите участници в дискусията, който включва нападки, злонамерено отношение и подстрекаване.

И съм ЗА потребителят Готик да си замине от форума.  За мен този човек е с ужасни ментални проблеми и тр да бъде баннат!
(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #61 -: Юли 21, 2011, 04:23:39 pm »
Аз започвам да си мисля, че Ивила е прав, защото има някои хора като Готик, които упражняват системен тормоз над останалите участници в дискусията, който включва нападки, злонамерено отношение и подстрекаване.

И съм ЗА потребителят Готик да си замине от форума.  За мен този човек е с ужасни ментални проблеми и тр да бъде баннат!

Подкрепям!

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #62 -: Юли 21, 2011, 04:28:34 pm »

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #63 -: Юли 21, 2011, 04:32:14 pm »
Да, и няма да е само Ивил - дразниш и си неприятен (меко казано) на повече от половината активни потребители във форума! Мисля, че това е достатъчно показателно и трябва да се вземе под внимание! Айде баста!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #64 -: Юли 21, 2011, 04:32:46 pm »
Да, и няма да е само Ивил - дразниш и си неприятен (меко казано) на повече от половината активни потребители във форума! Мисля, че това е достатъчно показателно и трябва да се вземе под внимание! Айде баста!

:* :* :*

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #65 -: Юли 22, 2011, 10:19:54 am »
Темата е заключена, тъй като от предложение за форума се превърна в поредица от лични нападки.

По повод предложението за изгонване на потребител - ако някой нарушава правилата на форума, ще бъде предупреден и, евентуално, изгонен. Това не е мярка, до която обичаме да прибягваме, и искрено се надявам да не ни се налага.

Често сме казвали, че форумът е такъв, какъвто си го направите.

Ако потребителите го направят хубаво място, каквато беше първоначалната му идея, той ще е хубаво място.

Ако потребителите се заяждат и обиждат, няма да бъде хубаво място и няколко бана и няколко изтрити поста ще имат твърде краткосрочен ефект. Това е все едно да метеш, докато някой върви след теб и сипе боклуци, обвинявайки те, че не метеш като хората.

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
« Отговор #66 -: Юли 22, 2011, 10:44:13 am »
Разбира се има го и варианта в който спираме чата и ограничаваме всичкия спам.
Поемаме контрола на форума барабар с възможността за пускане на нови теми.
Вместо да се занимавате с нещо градивно само се заяждате и недоволствате.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)