Автор Тема: Предложение относно чата  (Прочетена 7381 пъти)

Неактивен Satyr

• Готин
  • Публикации: 324
  • Рейтинг: +26/-8
  • Brain (recommended, but not required)
Re: Предложение относно чата
« Отговор #20 -: Юли 07, 2011, 11:56:05 am »
Е и? Какво общо има това с тази тема? Както виждаш ти си човека пишещ офтопик.

В чата се спестява голям процент от този "офтопик". Така, че мисля си е съвсем полезен.
The path of excess leads to the tower of wisdom
▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Дзън

• Гост
« Отговор #21 -: Юли 07, 2011, 12:57:52 pm »
Четох, четох и не разбрах и пак четох ... но пак не разбрах какво иска Тъби, та при регистрацията примерно за да се ползва форума, няма условие за брой постове и т.н ... но пък висшият интелект не е достъпен за всички  :D

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #22 -: Юли 07, 2011, 01:58:47 pm »
Тъпи от много време иска едно - да се вихри безконтролно из форума и да си позволява всякакви своеволия, но за тази цел трябва да изгони тези които са му в опозиция както и тези, които го изместват от царският престол в чата. Пречат му да даде пълна свобода на цинизмите и провокациите си.
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 02:55:12 pm от Aglaia »
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #23 -: Юли 07, 2011, 02:00:58 pm »
Нека и това отпътува към когата  (bandit)
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #24 -: Юли 07, 2011, 03:31:40 pm »
 (ooops) Така..
Има прадложение за някакви условия, които да сложат  в  ред  форума и ползването на чата.....

И кой, моля ви, поставя този въпрос-ми ..оня дето го ползва най-много...., дето по цели нощи се въртяха разговори с нс, после с никита, дарла, делмор.....

Тук  не се дават премии , нито отличия за пуснати брой теми, за написани постове!
 (bandit)
И по презумция-не трябва да има и ограничения-никакви!

(ooops) И още нещо-добре, измисляме правилник за ползване на чата-вкарваме  изискване  за брой публикации по темите/10 на седм/ и какво?

(chuckle) Кой ще следи спазва ли се правилника?
 (chuckle) И какво от това , че няма да се спазва?
 (chuckle) Ще се ловят нарушителите и от кого?
 (chuckle) Наверно вносителя на този абсурд е измислил и наказания....?

И всичко това е една голяма недомислица и  ще се създадът поводи за кавги и разправии...

И защо , по  дяволите да разваляме нещо добре измислено?

ЕТО ВИ ПРАВИЛА-прочетете ги-верно смешни са , но и тези които  предлага  Тъби-ме разсмяха също толкова силно с безсмислието си.....и абсурда на неизпълнимостта!!!
http://forum.vratovrazka.bg/index.php/topic,2006.msg41701.html#msg41701

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Aglaia

« Отговор #25 -: Юли 07, 2011, 03:50:26 pm »
(ooops) Така..
Има прадложение за някакви условия, които да сложат  в  ред  форума и ползването на чата.....

И кой, моля ви, поставя този въпрос-ми ..оня дето го ползва най-много...., дето по цели нощи се въртяха разговори с нс, после с никита, дарла, делмор.....

Как кой бе Вега, най-мъдрият, най-справедливият, най-благородният, най-красивият, г-н по-по-по, най-най-най - Г-н Велика Мисъл  (chuckle) Рицарят размахващ сабя по 24 часа в денонощието, дебнещ в храсталака да се появи поредната негова интернет жертва, или опонент който да го лиши от приятната възможност да обеси, замери с камъни, отреже главата, подиграе, унижи, или да му отнеме цинизма, злобата, интригите, провокациите и лъжите.  Има за какво да се бори човечеца. (chuckle)
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #26 -: Юли 07, 2011, 03:51:17 pm »

оня дето го ползва най-много...., дето по цели нощи се въртяха разговори с нс, после с никита, дарла, делмор.....

(ooops) Така..
Има прадложение за някакви условия, които да сложат  в  ред  форума и ползването на чата.....

Как кой бе Вега, най-мъдрият, най-справедливият, най-благородният, най-красивият, г-н по-по-по, най-най-най - Г-н Велика Мисъл  (chuckle) Рицарят размахващ сабя по 24 часа в денонощието, дебнещ в храсталака да се появи поредната негова интернет жертва, или опонент който да го лиши от приятната възможност да обеси, замери с камъни, отреже главата, подиграе, унижи, или да му отнеме цинизма, злобата, интригите, провокациите и лъжите.  Има за какво да се бори човечеца. (chuckle)

Точно това имам предвид. Някои хора като готик, вега и агалиа единственото съществено нещо в техният живот е да дойдат във форума и да говорят за мен. Всеки техен пост е свързан с мен. Каква е моята вина? Виновен ли съм, че съм толкова харизматичен? Айде стегнете се малко ако обичате. Това, че не ме вълнувате, не означава, че трябва по цял ден само с мен да се занимавате и по толкова детински начини да се опитвате да ми привлчете вниманието.
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 03:57:16 pm от tuby »

Неактивен Aglaia

« Отговор #27 -: Юли 07, 2011, 03:57:03 pm »
Проблемът ти на тебе е че постоянно ревеш за внимание използвайки доста неприятни методи, за да го привличаш към себе си.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #28 -: Юли 07, 2011, 03:58:01 pm »
Аз твоите проблеми няма да ги изреждам, че ще свърши свободното място на сървара на сайта. Стига офтопик плз.

Но все пак ще кажа един, не само нейн проблем - това е начина, по който се държа. така предпочитам да комуникирам с хората. Интернета за това за мен е велико постижение - че човек може да бъде точно това, което е и да не му пука, а не както е за повечето хора - средство да бъдат това, което винаги са си мечтали да бъдат. Глупаво е как няколко човека си мислят, че аз едва ли не правя постановки, за да им се подигравам и обиждам - lol или :::::::::::::::::::::::::::::::) (както би казала вега). Що за булшит?Бъзикам ви, когато сте казали някоя тъпотия или съм ви хванал как се правите на нещо, което не сте.

I hate the fake ass bullshit.

Нищо лично.
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 04:13:16 pm от tuby »

Неактивен Aglaia

« Отговор #29 -: Юли 07, 2011, 04:23:02 pm »
Да се смея ли да рева ли, остави ме ти мене...мн ти е друдно да разбереш явно че поне на мен ми ставаш доста неприятен с тесногръдието и нахалството си. Кой си ти, че да използваш човешките нещастия - болести, смърт, инвалидност и т.н. за да си правиш подигравки с който ти падне? Осъзнаваш ли изобщо какво правиш, явно не. И защо смяташ, че някой трябва да ти търпи простотията и да ти се радва на зловещите идиотщини. Ако другите не обръщат внимание какви думи използваш то аз помня и виждам що за човек си и не желая да толерирам подобни хора, най-малкото пък да общувам с тях, но явно тука се налага.