Автор Тема: Предложение относно чата  (Прочетена 7481 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Предложение относно чата
« -: Юли 07, 2011, 01:38:58 pm »
Предлагам, в чата да могат да пишат само хора, които имат определен брой публикувани коментари във форума и то различни от клипове в ютуб и крадени картинки от интернет. Например, за да имаш правото да пишеш в чата трябва да имаш да кажем поне 10 собественоръчно написани коментара на седмица.

Защо? Защото в момента чата е пълен с чат-герои, които пишат по цял ден там, а единственото, което са написали във същинският форум са няколко клипчета от ютуб. Говоря за хора от типа на сатир, ено, дзън, делмор и тн.
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 04:38:38 pm от tuby »

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: Предложение относно чата
« Отговор #1 -: Юли 07, 2011, 01:46:25 pm »
Предлагам, в чата да могат да пишат само хора, които имат определен брой публикувани коментари във форума и то различни от клипове в ютуб и крадени картинки от интернет. Например, за да имаш правото да пишеш в чата трябва да имаш да кажем поне 10 собественоръчно написани коментара на седмица.

Защо? Защото в момента чата е пълен с чат-герои, които пишат по цял ден там, а единственото, което са написали във същинският форум са няколко клипчета от ютуб. Говоря за хора от типа на сатир, ено, дзън и тн.

На мен пък това предложение ми се струва глупаво. :)

Ивилчо, опитай се да преживееш, че и другите пишат в чата. :P

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #2 -: Юли 07, 2011, 01:50:12 pm »

Защо? Защото в момента чата е пълен с чат-герои, които пишат по цял ден там, а единственото, което са написали във същинският форум са няколко клипчета от ютуб. Говоря за хора от типа на сатир, ено, дзън и тн.

С какво ти пречат хората, които чатят?
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #3 -: Юли 07, 2011, 01:50:49 pm »
Жалко, че както обикновено аргументацията на готик е на ниво дете първи клас (но иначе е голям учен :D )

Нека споделя моето мнение защо смятам, че хора които не допринасят с нищо за развитието на форума, не би трябвало и да се ползват от всичките услуги, които предлага.

За да се развива един форум и, за да привлича нови потребители - най-важното е качеството на темите. В момента, това което се случва е, че доста хора изобщо не коментират, не си изказват мнението във форума, а само пишат едни и същи глупости в чата от сорта на "кафенце?", "отивам да обядвам" или "евиле, много си тъп", което сами разбирате, че няма как да повлияе положително на форума.

Още повече, че същите хора приемат всичко написано в чата супер лично и, когато се опитат да напишат нещо във форума, то почти винаги е пречупено под призмата на нещо казано в чата.

Аз точно и затова спрях да пиша теми във форума, защото вече никой не пише там, а се стремят да ми отговорят в чата.

Такова е моето мнение

Неактивен Taz

« Отговор #4 -: Юли 07, 2011, 01:53:46 pm »
За да се развива един форум и, за да привлича нови потребители - най-важното е качеството на темите. В момента, това което се случва е, че доста хора изобщо не коментират, не си изказват мнението във форума, а само пишат едни и същи глупости в чата от сорта на "кафенце?", "отивам да обядвам" или "евиле, много си тъп", което сами разбирате, че няма как да повлияе положително на форума.

Ами не пишат, защото ти само се заяждаш и спамиш в темите. (wave)

Неактивен tuby

« Отговор #5 -: Юли 07, 2011, 01:54:26 pm »
Типичен пример, за това, за което говоря е готик. Той е обсебен от моята личност, понеже го затапвам ежедневно в чата и както сами виждате той не може да се абстрахира от мен.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #6 -: Юли 07, 2011, 01:55:37 pm »
Мхм, ами аз лично не съм забелазала токова поведение от хората, които си цитирал по ник.

Лично мнение винаги ще има. А и ми се струва, че ти доста добре поставяш основата за формирането на такова мнение спрямо теб самият. Много хора си остават с първото впечатление и са в правото си.

Типичен пример, за това, за което говоря е готик. Той е обсебен от моята личност, понеже го затапвам ежедневно в чата и както сами виждате той не може да се абстрахира от мен.

Готик  не е обсебен от теб, той чисто и просто има мн деформирано мислене.
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 01:57:49 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #7 -: Юли 07, 2011, 01:56:00 pm »

С какво ти пречат хората, които чатят?

С абсолютно нищо. Израза "пречат ми" не съм употребил никъде. Напротив, винаги се радвам, когато има нормален разговор в чата.

Ако на някой пречат, то това е самият форум.

Неактивен Taz

« Отговор #8 -: Юли 07, 2011, 01:57:38 pm »

(chuckle) (chuckle) (chuckle)

(chuckle) (chuckle) (chuckle)
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 02:00:49 pm от Gothic »

Неактивен tuby

« Отговор #9 -: Юли 07, 2011, 01:59:39 pm »
Мхм, ами аз лично не съм забелазала токова поведение от хората, които си цитирал по ник.

Лично мнение винаги ще има. А и ми се струва, че ти доста добре поставяш основата за формирането на такова мнение спрямо теб самият. Много хора си остават с първото впечатление и са в правото си.

Ами, не е особено трудно да го забележиш. Единственото, което трябва да направиш е да цъкнеш профила на някой от тях и да видиш какъв е броя на клипчетата и на копираните линкоте, текстове, вицове итн.

Не знам защо насочвате темата към мен самия. За съвсем друго нещо говорим.