Автор Тема: Мъжете и Спорта  (Прочетена 5947 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Мъжете и Спорта
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2011, 09:40:36 am »
Фигурно пързаляне:
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен big_little_bear

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +0/-0
  • I.W.F.R.L.
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2011, 12:45:57 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=oU7WP3hQSF8 (The video's owner prevents external embedding) <----- ТОВА Е ЧОВЕКА ! МНОГО СИЛОВ СПОРТ !  (clapping) (clapping) (clapping) (clapping)  (clapping) (clapping) (clapping) (clapping)

Както и http://www.youtube.com/watch?v=PFCQPCkmHMU (The video's owner prevents external embedding)  Начиии стрийт фитнеса е нещо много красиво :) . Ако бех с 50-60 кила по надоле ... щех да съм такъв
" Всеки сам избира каква роля да играе в своя собствен филм -живота "

Мирослав Тасков

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2011, 01:45:10 pm »
Мен ми е малко трудно да кажа 1 спорт.За гледане слагам футбола и формула 1 на първо място,харесвам бокс,к1,големите снукър турнири,а да гледам и WWE  :D не е мн спорт,но го казвам и него.Колкото до спортовете които практикувам,футбол на първо място,плуването ми е друга тръпка от доста години,само че с малката вметка,в море,в басейн не ми допада особено.А да и доста билярд играя,придружен с доволно количество бира.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

• Заинтересован
  • **
  • I.W.F.R.L.
« Отговор #13 -: Ноември 20, 2011, 01:56:52 pm »
Боре , ти не одеше ли на фитнес бе мойко ? Кви са тия футболи и тия нежни работи ???  (chuckle)

Мирослав Тасков

Неактивен borkos

« Отговор #14 -: Ноември 20, 2011, 02:10:28 pm »
Ходя чат пат  :D но не можеш да отречеш,че има нещо чаровно в това,да те цапне летящата топка с 60-70 км/ч в главата или в бъбреците  :D
fuck them some more.

• Заинтересован
  • **
  • I.W.F.R.L.
« Отговор #15 -: Ноември 20, 2011, 04:11:45 pm »
Абе да ти кажа , предпочитам да гледам искреността по физиономията на някой , който току що е понесъл тон и половинен удар с крак от Мирко Кро Коп да речем :D  (devil) (devil) (devil) ... и сега жените ще ме обяват за бескрупулен и жесток , но не мили дами , на мен ми харесва и фигурното парзаляне , спортни танци , сутрешните блогове с аеробика много ме забавляват , жени със стегнати тела , докато си пия кафенцето да ми "танцуват" пред телевизора .

Мирослав Тасков

Неактивен borkos

« Отговор #16 -: Ноември 20, 2011, 10:18:36 pm »
Ами пич въпрос на мнение,според мен се искат доста големи физически способности,за да можеш да изкараш 90+ минути бягане като луд,а и да не говорим,че контузийте във футбола са доста по-срещано явление от колкото във К1,Уважавам мн К1 и красотата във този спорт,но докато не го докарат до 12 рунда,никога няма да бъде на нивото на бокса.А футбола и бокса за мен са на върха.

п.с. Миркото е мн голям наистина,което говори мн добре за Хърватският вариант на ГДБОП
fuck them some more.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #17 -: Ноември 21, 2011, 07:28:23 am »
И аз се кефя на К1, но любимецът Анди Хуг отдавна не е между живите :(
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #18 -: Ноември 21, 2011, 10:25:40 am »
К1 не е спорт, а някакво безсмислено блъскане и удряне. Не случайно не е признат официално за спорт.
Иначе аз обичам всички видове спорт и гледам всичко, което дават по спортните канали. Не мога да се сетя за спорт, които не бих гледал и, от който не разбирам.

• Заинтересован
  • **
  • I.W.F.R.L.
« Отговор #19 -: Ноември 21, 2011, 11:24:44 am »
Хърватския вариант вика на ГДБОП ...  (chuckle) , да прав си Борко !
Но за футбола , за мен тва си е 22ма идиоти , дето търчат по 1 топка и се опитват да си го вкарат ... гола или нещо друго е отделен въпрос и тема ...
Освен т'ва в БГ ФУТБОЛ НЯМА ,, ВЕЧЕ НЯМА !
Лично аз се кефя на бастетбола , волейбола (където сме световно - доказала се сила ) , ръгби или американски футбол , както и бейсбол (жалко , че тука не е развит)
Но бойните спортове на първо място , от какъвто и да е тип ...
Пропуснах да спомена плуването ... обожавам водата , плувам доста добре (за китовидните ми килограми) , обожавам и да гледам , красотата от скоците във вода ... тия водните балерини (как беше тоя спорт?) и това е много красиво ...  

Мирослав Тасков