Автор Тема: Форумна инициатива - да отслабнем и станем красиви  (Прочетена 10094 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
нищо общо с мюслито

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
Преди време бях отслабнал с около 15 килограма за неповече от 3-4 седмици. Това стана благодарение на стриктната ми диета която отричаше хляба, шоколада, газирано и пържено. Всичко това обаче беше съпроводено с активно спортуване което се изразява във всекидневно тичане по плажа в рамките на 30 мин. Първоначално разбира се тичах по 15 мин, но с всеки следващ път увеличавах с малко.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
тоест същата работа,както е при подтикващище към пръцкане мюсли .

Вярно е това, овесените ядки и лененото семе съдържат много целулоза. Който иска да е актуален със здравословното хранене да му мисли. (ooops)
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
аз отслабнах преди време и ви чакам на финала :D
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
уиз пич сори ама  тичане в рамките на 30 мин,в началото което е било 15 мин,няма ама нищо общо с активно.Дядовците  в морската градина бягат с леко темпо по 4-5 км.С диетите ще си останете с мечтите,има фат бърнери,взимайте определено време,после си вземете креатинче и адски здраво блъскайте лостове или фитнес.А пък ако толкова много ви мързи в момента в Холандия мисля че беше ,контролирана амфетаминова терапия,минимална доза амфет,разпределена по такъв начин,че да не навреди на тялото и ума,и в същия момент достатъчна да подтисне нуждата от хранене,и да даде на човек злобата да ходи да спортува.

When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
уиз пич сори ама  тичане в рамките на 30 мин,в началото което е било 15 мин,няма ама нищо общо с активно.Дядовците  в морската градина бягат с леко темпо по 4-5 км.С диетите ще си останете с мечтите,има фат бърнери,взимайте определено време,после си вземете креатинче и адски здраво блъскайте лостове или фитнес.А пък ако толкова много ви мързи в момента в Холандия мисля че беше ,контролирана амфетаминова терапия,минимална доза амфет,разпределена по такъв начин,че да не навреди на тялото и ума,и в същия момент достатъчна да подтисне нуждата от хранене,и да даде на човек злобата да ходи да спортува.

30 мин тичане и ако бъдат прието като занимание от човека 4-5 пъти в седмицата ще даде ефект. И откъде диетите те пращат в мечтите, не разбирам?! Основната формула при свалянето на килограми е намаления прием на калории за деня/седмицата. При положение, че приемаш по-малко калории (и с правилната храна) отслабването е гарантирано. Бавният метаболизъм е минус, но и неговата функция може да бъде засилена по определен начин. А това с химиите, не знам, що човек трябва да се блъска с тях за неща, които не е задължително. Усещам нявсякъде някаква супер безумна тенденция хората да се тъпчат с подобни лайна, сякаш не си вярват, че могат да успеят и без тях..
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
сега 87 , цел 97  ;)

килограми се свалят с много движение, фитнеса не за всеки е правилното място за отслабване, особено ако не се изпълняват упражненията според поставените цели

а и мисля, че е по здравословно ако човек целогодишно си подържа тялото, отколко само когато дойде лятото ;)
« Последна редакция: Юни 25, 2011, 07:39:15 pm от Малкия »
Matador

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Успех и от мен ;)
Един приятел преди време направо се преобрази за 3 месеца пред очите ми. Той беше около 80-80 и няколко кг при ръст малко под 180 см, но зимата винаги удряше 90 кг. Не може да се каже, че е бил дебел, но просто си беше заформил малко шкембенце. През тия 3 месеца абсолютно беше изхвърлил пърженото, газираното и всякакви вредни работи от менюто. 3 пъти в седмицата след работа ходеше да тича по час и половина. Резултатът - свали около 15 кг и стана 75. До ден днешен си има периоди, в които качва по няколко килца, но след това няма проблеми да ги свали.
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Аз варирам в рамките на 2 килограма, ама това си чист ген явно. Е, вярно, че не ям пържено, тежки меса, колбаси, а и като количество е доста скромно. Хапвам плодове, супи, печено пиле и риба, картофи и зеленчуци на пара, шоколад, мляко и сирене. Ако някой иска мога да му предложа моят стил на хранене, ще отслабне веднага.  :D
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Аз от 1-2 дена ям месо - всякакво (пилешко и скара) и салата зеле и моркови, зелена, домати и краставици. Ограничавам "вредните" храни и напитки като сладко и газирано (само малко бира като ми прилошее и пригмуцам) и не консумирам нищо след 19-20:00 РМ и съм 47 кила.

Имам и едни мюсли Крънчи със стафиди, банани и малки топчета шоколад. Мислех да ги ям с прясно мляко, но се оказа, че то забавя метаболизма и тр да се консумират или директно от пакета, или с кисело мляко/ преварена вода.

Тъй че за по-голяма ефективност на диетата, прясното мляко тр да се изключи от менюто или да се ограничи до минимум.
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 04:09:13 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...