Автор Тема: Форумна инициатива - да отслабнем и станем красиви  (Прочетена 9937 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
може би и най-доброто предложение.И ако се добави едно плуване ефекта ще е къде къде по задоволителен.С 1 час бягане на ден до нова година може и да си свалил 10-на кила.Ако искаш цялостно сваляне ще ти трябва натоварване на всички мускулни групи,и след като постигнеш заветната цел,да продължиш със спортуването.Иначе просто ще заприличаш на полу-празен чувал с картофи.После ще дойде друг проблем,ако свалиш тези 10-кг и започнеш да си оформяш от излишните мазнини мускули,ще качиш килограми и ще трябва да почнеш отново да сваляш.Така,че работата да се свалят килограми и да се направи няква що годе прилична визия е изключително трудно нещо.

п.с. Ами ако метаболизмати е прекалено бавен   ;) защото в крайна сметка това е най-важното от цялото начинание,как си с производството на тестостерон.абе темата е пълна лудница
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
С вас съм....
Текущи килограми-55
Цел- да разкарам паласките и коремчето от тип 3-ти месец.... близнаци (rofl)
Как ще го направя....не зная честно казано  (headbanbg)
Храната ?!?!?!..... чипсът, газирани напитки и сладолед с нутелла - абсурд. Най-много да огранича хляба и ....абе с храната не мога да направя компромис
Спорт?!?!?! хммм карам колело, т.е. ходя с колело на работа-това е дори прекалено усилие, така че и спорта отпада.
Остана ми като вариант или да се влюбя ( някой спомена, че е ефективна диета) или да изпадна в нервна криза ( това е изпитано и резултатът е гарантиран) .... стискам си палци
 ПП стискам палци и за вас, разбира се  :)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Ми, накрая като всички станем слаби и красиви да вземем да си спретнем една оргийка, кво ще кажете.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Дел можеш да изпаднеш в депресия, аз така бях станала 39-40 кила  :D
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 05:17:30 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

Ден 2

кантара показва 100 килограма и 700 грама. Това е добре. Не успях да закусвам, щото нямаше кво, но изпих една чаша разтворено ленено семе. Плана за днес е следващото ядене да е към 7 най-късно. Вчера вечерях рано, но се изкуших и ядох вечерта череши.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
как се разтваря лененото семе? :o вариш го? намачкваш го и после във вода? или просто го слагаш във вода и го пиеш? :o аз го слагам само в салатите като правя, казаха ми, че някои хора дъвчели цели супени лъжици от него, но аз не виждам много смисъл. ако някой друг има добра идея за консумацията му, тъй като се твърди, че е супер полезно, моля да сподели :)

п.п. аз снощи се оказах на кръчма в Созопол, и реших да почна от днес (ooops)

Неактивен tuby

Аз го сипвам в една чаша и го изпивам с вода. Но аз си взимам предварително натрошено. (ако си взимаш не натрушено, може да го мелиш в кафемелачка. Ако се консумира несмелено то не се усвоява от организма). Доколкото знам май няма голямо значение как го консумираш, така или иначе то няма вкус. На мен лично много добре ми действа.
« Последна редакция: Юни 24, 2011, 11:50:20 am от tuby »

Дзън

• Гост
Тъби, що не пробваш и с трици с зародиш :)

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
как се разтваря лененото семе? :o вариш го? намачкваш го и после във вода? или просто го слагаш във вода и го пиеш? :o аз го слагам само в салатите като правя, казаха ми, че някои хора дъвчели цели супени лъжици от него, но аз не виждам много смисъл. ако някой друг има добра идея за консумацията му, тъй като се твърди, че е супер полезно, моля да сподели :)

п.п. аз снощи се оказах на кръчма в Созопол, и реших да почна от днес (ooops)

Смиляш го в кафемелачка, например и го разтваряш в кисело мляко, слагаеш мед и канела ако обичаш, орехи, сушен или пресен плод. Става вкусно. Иначе ако го пиеш или в шейк с банан и мляко или какъвто и да било друг шейк. Така става най вкусно.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
тоест същата работа,както е при подтикващище към пръцкане мюсли .
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!