Автор Тема: Форумна инициатива - да отслабнем и станем красиви  (Прочетена 10084 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Откривам нова инициатива - сваляне на килограми. Все се каня, но реших, че ще ми е по-лесно ако го напиша. Ако някой иска да се включи е добре дошъл.

Моя план :

Текущо положение - 103кг
Цел - 93 кг
Време за изпълнение - 2 месеца
Хранене - никакви джънк и фаст фуудс, сладки, пържено, чипсове, солети и тн. Тъй като най-сигурният начин човек да отслабне е да приема по-малко калории, отколкото са нужни на организма. Аз имам нужда от около 2300 калории на ден (за жените и малките мъже тип гошо е около 1800 на ден). Смятам да ги огранича на 1700 на ден. Долу горе 1600 по-малко калории са равни на свален един килограм. т.е. на всеки 3 дни мисля да свалям по един килограм само от приема на по-малко калории. 

Какво ще ям - честно казано не съм много наясно още с конкретната диета, но смятам да почна да закусвам, защото никога досега не съм го правил, също така ще се опитам да не ям след 20.00 часа. Ще наблегна на плодовете и зеленчуците. Ще си купя "ХУСК", за да приемам допълнително фибри, които освен всичките си полезни качествата и създават чувство за засищане.

Спорт - няма да се натоврвам супер много, защото при по-малък прием на калории ще си изтощя организма и нямам да имам сили да пиша умни неща във форума. Плана ми е след работа поне по един час да карам колело или да тичам.В събота и неделя - релакс. В общи линии смятам да наблегна на кардиото.

Ми тва е. Пожелайте ми успех.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
успех евил! :)

в знам на съпричастност и аз ще се опитам да сваля 6 кг, в момента съм 91. мисля просто да наблегна на плодовете и зеленчуците, и да не ям след 7 вечерта. спорт в тия жеги ми се отдава много трудно :D обмислям вариант с някакъв климатизиран фитнес евентуално или пък басеин. алкохола няма да го спирам под никакъв предтекст, надявам се след месец да мога да се похваля :)

Неактивен ochilarka

• Готин
  • Публикации: 386
  • Рейтинг: +0/-0
Успех и от мен, Зло и ТТ 8-)
И аз съм решила да поспортувам малко с фитнес и повечко плуване  (poolparty) сега съм 61 кг, искам 3-4 килца по- малко  8-)

Темата е със странно име... ''да отслабнем и станем красиви'', че не сме ли сега?

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
И аз се включвам! За 1 месец максимум тр да сваля 5 кила, в момента съм 48.

Спирам бирата, газираното и сладкото и наблягам на зелето и морковите, протеините и чистите меса.

Тука от едно известно време съм прояла и мюсли...

П.П. Най-трудно ще ми е с бирата....  (doh)

П.П.П. Ивиле, ти си само за http://www.beautifulpeople.com/ бе  :D
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 03:28:26 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен ochilarka

• Готин

Разбирам те за бирата , Мишуно, но..какво пък - 1 изпита бира = два секса  :D и всичко е наред

Ти си на изчезване..48 кг  :o

Неактивен tuby

Нищо и няма. Тя е висока около 140см

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50

Разбирам те за бирата , Мишуно, но..какво пък - 1 изпита бира = два секса  :D и всичко е наред

Ти си на изчезване..48 кг  :o

след първата искаш и втора,после малко пържени картофи,пак бира и накрая 2 мазни пържоли.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен ochilarka

• Готин
след първата искаш и втора,после малко пържени картофи,пак бира и накрая 2 мазни пържоли.
значи смятай колко секса са това  8-)

Неактивен tuby

Очи, леко с offtopica plz.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
значи смятай колко секса са това  8-)

So, so true...

Нищо и няма. Тя е висока около 140см

Не Ивиле, не съм 140 см, а само 40! Запомни го най-накрая!

П.П. Няма offtopic - само едно доста добро предложение за сваляне на килца.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...