Автор Тема: Приятелство между мъж и жена  (Прочетена 15112 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: Приятелство между мъж и жена
« Отговор #20 -: Юни 25, 2011, 10:03:36 pm »
 :D интересно ми е как ти си разбрала,че той никога не е мислил как да си легне с теб
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен malko_dqvolche

• Закоравял
  • Публикации: 84
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #21 -: Юни 26, 2011, 01:36:59 am »
:D интересно ми е как ти си разбрала,че той никога не е мислил как да си легне с теб

може той да ми е казвал..  :o а и някои неща просто се усещат..
!!!аз съм си аз и не ме ебе за вас!!!

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #22 -: Юни 26, 2011, 08:35:09 am »
Не винаги! Аз лично имам много добър приятел, с когото сме израстнали заедно и никога никой от нас не си е мислел, че може да има нещо повече от приятелство м/у нас..

Има нещо гнило в тази работа. :P

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
« Отговор #23 -: Юни 26, 2011, 10:13:24 am »

Може да прозвучи малко вулгарно ,но ти нищо не си усетила  (rofl).Това ,че ти е казал и си му повярвала си е чиста проба наивност.
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко

Неактивен malko_dqvolche

• Закоравял
« Отговор #24 -: Юни 26, 2011, 12:52:58 pm »

Може да прозвучи малко вулгарно ,но ти нищо не си усетила  (rofl).Това ,че ти е казал и си му повярвала си е чиста проба наивност.

не знам дали имаш сестра, но би ли правил секс с нея (ако имаш)?

Неактивен malko_dqvolche

• Закоравял
« Отговор #25 -: Юни 26, 2011, 12:53:28 pm »
Не винаги! Аз лично имам много добър приятел, с когото сме израстнали заедно и никога никой от нас не си е мислел, че може да има нещо повече от приятелство м/у нас..

Има нещо гнило в тази работа. :P

абсолютно нищо  (bandit)

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #26 -: Юни 26, 2011, 01:53:58 pm »

може той да ми е казвал..  :o а и някои неща просто се усещат..

Може да прозвучи малко вулгарно ,но ти нищо не си усетила  (rofl).Това ,че ти е казал и си му повярвала си е чиста проба наивност.

ти сега и сестра ли му стана,има 2 опции заради които не иска да спи с теб.Но вмъквам че въпреки тях,най-вероятно в един или друг момент той си е мислил как да те мине.1 Ти си побъркана истеричка,и от най-малкото почваш да издаваш звуци като пуйка. 2 Ти си грозна дебела кривогледа.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #27 -: Юни 26, 2011, 01:59:35 pm »
Малкото дяволче е хубавица, а по държанието й във форума виждам, че не е истеричка. Както и преди казах, приятелство м/ду мъж и жена може да съществува, но за целта и двамата трябва да са по-интелигентни хора. Нормално е за по-елементарните и първични хора това да не е възможно. В този ред на мисли пак ще кажа, че аз имам доста приятелки, с които нито съм спал, нито искам да спя.

Неактивен malko_dqvolche

• Закоравял
« Отговор #28 -: Юни 26, 2011, 03:46:45 pm »

може той да ми е казвал..  :o а и някои неща просто се усещат..

Може да прозвучи малко вулгарно ,но ти нищо не си усетила  (rofl).Това ,че ти е казал и си му повярвала си е чиста проба наивност.

ти сега и сестра ли му стана,има 2 опции заради които не иска да спи с теб.Но вмъквам че въпреки тях,най-вероятно в един или друг момент той си е мислил как да те мине.1 Ти си побъркана истеричка,и от най-малкото почваш да издаваш звуци като пуйка. 2 Ти си грозна дебела кривогледа.

не съм му сестра, но сме израстнали заедно и сме толкова близки, колкото брат и сестра.

Малкото дяволче е хубавица, а по държанието й във форума виждам, че не е истеричка. Както и преди казах, приятелство м/ду мъж и жена може да съществува, но за целта и двамата трябва да са по-интелигентни хора. Нормално е за по-елементарните и първични хора това да не е възможно. В този ред на мисли пак ще кажа, че аз имам доста приятелки, с които нито съм спал, нито искам да спя.

така си е :) само дето някои не искат да го повярват  (poolparty)

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #29 -: Юни 26, 2011, 03:56:46 pm »
Нормалните мъже обикновено мислят за секс, ако имат за приятелка хубава жена. Ако е обратното, нещо не им е както трябва.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор