Автор Тема: Ако временно се спре автомобил от движени  (Прочетена 856 пъти)

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Аз имам питане, ако временно се спре автомобил от движение в кат, пак ли се плаща гражданска и данък? От КАТ ми казават едно, застрахователите ми казват обратното.
« Последна редакция: Май 31, 2011, 12:05:12 pm от Ред »
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: Коя марка или модел GPS ползвате
« Отговор #1 -: Май 16, 2011, 10:51:31 pm »
няма логика да се плащат гражданската е ако се блъснеш да покриеш щетите ако ти си виновна в ПТП-то.За данъка пак няма логика не караш колата не използваш пътищата
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
« Отговор #2 -: Май 16, 2011, 11:06:59 pm »
в България нищо няма логика да не забравяме. не дължиш данък МПС и гражданска отговорност единствено ако си си бракувал колата(свалил си я от отчет в КАТ и си върнал номерата). трябва да я отпишеш от данъчната служба, в която е регистрирана, за да не начисляват данък всяка година
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #3 -: Май 17, 2011, 07:48:15 am »
ами не съм сигурен че е така,имам такава кола спряна от движение за гражданската съм сигурен че не трябва да се плаща,за данъка не знам вече днес ще питам и ще кажа.Колкото до самата тема,колкото такива коли съм карал,тея малки гадни устроиства все се опитваха да ме набутата в насрещното
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!