Автор Тема: Как да разлюбиш бързо?  (Прочетена 8418 пъти)

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Как да разлюбиш бързо?
« Отговор #20 -: Май 12, 2011, 08:29:49 am »
Не говоря за това кой колко е стойностен, това е мн субективно, говоря за конкретният случай. Извинявам се, че това което виждам от казаното до момента не е мн обнадеждаващо -за мен лично, тази жена не го харесва, т.е. той не я привлича достатъчно физически, а тя самата може да е прекрасен човек, само че поведението и не е прекрасно, а направо дразнещо.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #21 -: Май 12, 2011, 08:35:37 am »
Извинявам се, че това което виждам от казаното до момента не е мн обнадеждаващо -за мен лично, тази жена не го харесва, т.е. той не я привлича достатъчно физически, а тя самата може да е прекрасен човек, само че поведението и не е прекрасно, а направо дразнещо.

Да не съм изпуснала някъде темата за конкретната жена, защото до тук не виждам нейно описание или на ситуацията :) и да , разбира се че всичко е индивидуално :)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #22 -: Май 12, 2011, 08:43:53 am »
Извинявам се, че това което виждам от казаното до момента не е мн обнадеждаващо -за мен лично, тази жена не го харесва, т.е. той не я привлича достатъчно физически, а тя самата може да е прекрасен човек, само че поведението и не е прекрасно, а направо дразнещо.

Да не съм изпуснала някъде темата за конкретната жена, защото до тук не виждам нейно описание или на ситуацията :) и да , разбира се че всичко е индивидуално :)

Нали е писал човека и др тема, влюбил се е в колежка, а тя го отблъснала.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен icko

• Готин
  • Публикации: 324
« Отговор #23 -: Май 13, 2011, 08:59:00 am »
Гадна тема е тази!
Винаги единия страда повече от другия...... :'(
Владей стастите,в противен случай те ще завладеят теб!

Неактивен thefen

• Закоравял
  • Публикации: 70
« Отговор #24 -: Май 13, 2011, 01:17:12 pm »
Колега Icko има вариант единият въобще да не страда :D
Господ никога няма да Ви даде проблем без решение.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #25 -: Май 13, 2011, 01:21:08 pm »
Колега Icko има вариант единият въобще да не страда :D

Единият не трябва да страда, за да може другият да страда. ;)

Неактивен thefen

• Закоравял
« Отговор #26 -: Май 13, 2011, 03:44:39 pm »
В една връзка рано или късно винаги единият страда :) Въпроса е да не си ти или ако си ти да е малко:)

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #27 -: Май 14, 2011, 05:58:31 am »
В една връзка рано или късно винаги единият страда :) Въпроса е да не си ти или ако си ти да е малко:)
:D Ей това е типичното мъжко мислене и след 10 години семеен живот, ПАК!!! Затова един ден нашият калпав женски мозък напряко срещу майката природа като осъзнае това, научава един важен урок. Вместо да се мъчиш и да се учиш как да живееш n-броя години с един мъж, е по-лесно да се научиш да изневеряваш дискретно!!!

П.П. По принцип съм за любовта, за моногамията, за единственият и неповторим, но ... няма кой да ме принуди да гласувам за глупостта, наивитета и късогледството... също :P

П.П.П. По темата: защо да разлюбваме, чиста загуба на време, материал и арсенал. Зор да се влюбваме, после зор наобратното. Разочарованието е най-бързият начин, но кому е необходимо всичко това :^). Любовта е дар и безценна емоция, който иска да спори, но тя дава най-много в този живот. Трябва да си глупав и слаб, за да искаш да се откажеш от нея!

Неактивен thefen

• Закоравял
« Отговор #28 -: Май 14, 2011, 07:23:49 am »
Lun в няколко поста споменах, че любовта е най-хубавото чувство и именно поради тази причина реших и аз да изживея своята поредна.наистина е дар и безценна емоция. Но чувставата след една несподелена любов са в другата противоположност. За разочарованието съм съгласен, че е най-бързият начин за разюбване, но не го възприемам както най-правилния.Единственно бих го приел ако отсрещната страна реално не ме разочарова с действия и постъпки.Но някой от хората във форума беше написъл, че при условие че даден човек се възприема като прекрасен за определено време е глупаво да се стемим да намразим този човек.
Относно моногамията и аз вярвах в нея, но до преди няколко месеца.Напълно те подкрепям за дискретните изневери.

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #29 -: Май 14, 2011, 08:07:14 am »
Мисля, че изобщо не разбираш. Аз говоря за любов, а ти за секс!!! Голям човек си, а не ги разграничаваш тези неща. И за да няма недоразумения - любовта е нещо, което се утвърждава във ВРЕМЕТО. Тя не е "влюбен съм, искам я". Тя е онова, което остава след като всичко се е прецакало и погледнеш любимият човек в очите и се разберете без думи и обяснения!