Автор Тема: Сериозна връзка , с голяма разлика в годините на партньорите .  (Прочетена 18072 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Възрастта няма значение, ако интересите са взаимни.

Реших и аз да дам своето мнение. Ако става въпрос за сериозна връзка и разликата е над 7-8 години вероятността да не стигне до успешен край е 100% т.е. в повечето случай неуспешна.Естественно че има изключения,но едва ли е заради самия човек.Там нещата опират до пари зависимост и тн. Когато говорим за приятелство и секс (това което търсех и исках аз) дори е задължителна голямата разлика. Всеки мъж си има стара жена в къщи, а всяка млада жена си има приятел който играе на топчета.

Може би търсенето ти не се оказа успешно, защото не ти е достатъчно дебело портфейлчето или защото не си бил достатъчно щедър джентълмен с дамата на... уиуито си. ;)

« Последна редакция: Май 09, 2011, 07:37:54 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
" Преди да обелиш зъб ... измий си зъбите "    .... като няма какво да кажеш , по добре мълчи , защото иначе казваш някоя глупост .. както във случая ...

Ами за такава тема - такива изказвания. :P

Ако се огледаш по-добре около теб, вероятно ще забележиш, че има немалко двойки с известна разлика във възрастта и явно това не е проблем. ;)

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
Ако теб Gothik един ден с жена ти  , ви свързва само живота .... бъди сигурен че , ще си с рога като на благороден елен  ;) Огледай се около теб , и се поинтересувай какво свързва хората ... за да не се излагаш ... иначе и жена няма да си намериш :) тук в форума като гледам все се предлагаш ... ама ако продължаваш да пишеш такива глупости , никоя жена няма да те пожелае . Извинявай ако съм много остър с теб .... сам си го изпроси !
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Ако теб Gothik един ден с жена ти  , ви свързва само живота .... бъди сигурен че , ще си с рога като на благороден елен  ;) Огледай се около теб , и се поинтересувай какво свързва хората ... за да не се излагаш ... иначе и жена няма да си намериш :) тук в форума като гледам все се предлагаш ... ама ако продължаваш да пишеш такива глупости , никоя жена няма да те пожелае . Извинявай ако съм много остър с теб .... сам си го изпроси !

Аз пък само ще ти кажа, че на мъж на 40 години като теб, изобщо не му приляга да пуска такива нелепи теми. :P

PS: А за рогцата ти повече се притеснявай. :D

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Киров, сори ама си го закъсал сериозно.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
Това, което свъзва двама човека за дълъг период от време, не тр да лежи на външни белези и характеристики. Както беше казала една наша бивша съфорумка, външността е преходна във времето и има мн по-стойностни неща, които остават и свързват двама човека. Това напълно се покрива и с моите разбирания.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Аз не мисля така. Не бих могъл да бъда с жена, която не е красива и не ме привлича външно.

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
Естествено, че тр да има привличане, но това не е всичко.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Не е, но като не си привлечен физически от партньора си, неизменно ще намериш някой, който да те привлича.

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
Ами значи си празен и кух като една черупка. Това не е предпоставка за сериозна връзка независимо от възрастовата граница.

« Последна редакция: Май 10, 2011, 07:27:44 am от Mishunka »