Автор Тема: Сериозна връзка , с голяма разлика в годините на партньорите .  (Прочетена 18294 пъти)

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
Автора на темата "Влюбен в колежка " ме провокира да пусна тази тема , и да задам следния въпрос :

Как мислите ... ако в една връзка , партньорите имат голяма разлика в годините ... имат ли бъдеще ... или връзката е обречена ![/color]
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Имат. За каква разлика в годините говориш?
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Зависи от 1000 неща. Няма еднозначен отговор на този въпрос.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Много зависи колко голяма е разликата. Иначе като видя някое момиче/жена с мъж, който може да й бъде баща, ми идва да повърна.
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
Аз мисля че ако имат разлика повече от 7-8 години , връзката е обречена ! Може да съм малко краен , но имам и доводи , защо мисля талка . Сега искам да чуя Вас ! И да уточня !!! Става дума за сериозна връзка ! Евентуално Брак , Деца ...
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Много зависи колко голяма е разликата. Иначе като видя някое момиче/жена с мъж, който може да й бъде баща, ми идва да повърна.

Що бе скар. Жените си падат по улегнали мъже.

Аз мисля че ако имат разлика повече от 7-8 години , връзката е обречена ! Може да съм малко краен , но имам и доводи , защо мисля талка . Сега искам да чуя Вас ! И да уточня !!! Става дума за сериозна връзка ! Евентуално Брак , Деца ...

Има един милион успешни брака с разлика във възрастта около 10 години, че и повече. Както има и едини милион неуспешни.

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Сещам се за Кемпински-Зогравски и'' Онзи светъл лъч'' влюбената в  него откачалка -Роси Ноева
На любовта са подвластни всички възрасти, душата оставала млада....докъто тялото стареело, мислите и чувствата се възраждали .
Никога не са ми били ясни такива взаимоотношения-сделка ли е това, изгода, жертва......
Според мен имат шанс и бъдеще връзки, сериозни с до 10 години разлика в полза на мъжа.
Напоследък-има обратна тенденция-лелки и даже баби да си харесват по-млади жребци и винаги пред обществото тази комбинация е по-отхвърляната и по-неморалната.
Дали защото обратното е по-често срещано?

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
родителите ми имат около 13 години разлика, в полза на баща ми, и до колкото мога да преценя, брака им е съвсем нормален, да не кажа успешен :)

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0

Е, ако тя е под 30, едва ли мисли за брак и деца, предполагам.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
В днешно време любовните отношения не се влияят от възрастта. (wave)