Автор Тема: Влюбен в колежка - молба за съвет и анализ на ситуацията  (Прочетена 27236 пъти)

Неактивен thefen

• Закоравял
  • Публикации: 70
  • Рейтинг: +0/-0
Отново благодаря на всички за отговорите, но за някой неща мисля, че не съм разбтран правилно.
Нямам каквото и да е желание да се развеждам.Просто искам да съм и с девойката. Това мисля че се наричаше полигамия.
Съдейки по нейното поведение, уклончивите откази и продължаващия флирт единственно стигам до следните изводи:
1.Попаднал съм на жена "флиртаджийка" - жени обожаващи да флиртуват но само толкова
2.Девойката е доста млада и няма  и най-малка представа как да се държи в такава ситуация и как да откаже категорично без да обиди човек
3.Девойката е на кръстопът и се чуди какво да направи
4.Страх да не си загуби работата ако жена ми разбере
Не еднократно съм показвал че съм нестандартна личност и човек над нещата и явно трябва да е разбрала, че категоричния отказ не би довел до нейното уволнение.
Господ никога няма да Ви даде проблем без решение.

Неактивен Lun

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
Не еднократно съм показвал че съм нестандартна личност и човек над нещата и явно трябва да е разбрала, че категоричния отказ не би довел до нейното уволнение.
Това на теб може и да ти е ясно, но тя няма как да е сигурна. Споменаваш, че най-вероятно и не е обиграна жена. Със сигурност я притеснява и перспективата след като започнете сексуална връзка, ако на теб ти дойде "акъла" и отрезнееш с нея какво ще се случи ;). Ако е умно момиче се досеща, че става въпрос за игра на проба-грешка и хормони, няма да я уволниш, но ако историята се задълбочи няма да е подходящо да работите заедно. При всички случаи нейният "нормален" живот ще излезе от релси.
Ухажвай си я спокойно, очевидно знаеш как, ако в един момент тя реши да прекрачи рисковете, ще си задоволиш любопитството ;)

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
Била съм в подобна ситуация и разбирам как би могло да се чувства въпросното момиче, да не желае да има с теб интимни отношения - първо защото си женен и второ защото работите заедно, още повече, че си и шеф. Не смятам, че поведението и е нелогично, напротив, напълно логично си е. Явно те харесва, защото е излязла с теб, но при тази ситуация в която се намирате не смятам, че всеки би действал импулсивно и необмислено. На теб може да ти мине ако спите 2-3 пъти, но тя явно мн добре осъзнава, че при нея е напълно възможно след тези няколко пъти в емоционално отношение нещата да се задълбочат, както обикновено става при повечето жени. Странно, твърдиш, че имаш богат опит, но явно не е точно така. Всяка жена, която има опит с мъжете не би рискувала в подобна ситуация.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Раздуй малко повече подробности за жената. Приказна хубавица ли е? Ако е някое пиче, според мен трябва да положиш всички усилия и да доведеш нещата до успешен край.

Неактивен tuby

Била съм в подобна ситуация и разбирам как би могло да се чувства въпросното момиче, да не желае да има с теб интимни отношения - първо защото си женен и второ защото работите заедно, още повече, че си и шеф. Не смятам, че поведението и е нелогично, напротив, напълно логично си е. Явно те харесва, защото е излязла с теб, но при тази ситуация в която се намирате не смятам, че всеки би действал импулсивно и необмислено. На теб може да ти мине ако спите 2-3 пъти, но тя явно мн добре осъзнава, че при нея е напълно възможно след тези няколко пъти в емоционално отношение нещата да се задълбочат, както обикновено става при повечето жени. Странно, твърдиш, че имаш богат опит, но явно не е точно така. Всяка жена, която има опит с мъжете не би рискувала в подобна ситуация.

Естествено жените са тези, които пречат на нас хората да живеем щастливо. Ако ги нямаше тези постоянни тънки сметки, всички мъже щяхме да бъдем сексуално задоволени и живота щеше да е много по-спокоен, приятен и мирен. Но понеже жените винаги трябва да обмислят нещата в "емоционално отношение" по света се прави сигурно 90% по-малко секс, отколкото си е нормално.

Неактивен Aglaia

Евилчо, жената след като спи с мъж обикновено започва да се привързва към него, не е зле да го знаеш. Нормално е, да иска да запази душевното си равновесии, но има и доста мазохистки, които на драго сърце се втурват в подобни безсмислени флиртове, обикновено с фатален за жената край.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

Мъжете също се привързват към жените, с които спят, но на базата на 2-3 нощи в леглото не почват да мислят за емоционални драми и последствия.

Неактивен Aglaia

Затова вие сте мъже, а ние жени, вие сте от Марс, а ние от Венера, затова не можем един без друг.

Неактивен tuby

Не, точно обратоното е lol Това са причините 50% от браковете да завършват с разводи.

Неактивен Aglaia

Евилчо, пожелавам ти да се влюбиш, да ти слагат рога и да разбереш за какво говоря. Сега говориш от позицията на невлюбен.