Автор Тема: Влюбен в колежка - молба за съвет и анализ на ситуацията  (Прочетена 27247 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Луд лиии сиии!? С тебе изобщо не мога да работя!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
ивил май за друг тип работа говори  :D
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен The EVIL eye

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
  • Рейтинг: +0/-0
Thefen, ако знаеш само колко добре те разбирам. Аз съм жена и съм в почти същото положение. След един секс, решихме, че преди да са се засилили чувствата секса трябва да се преустанови. Приятели сме,  много близки - той знае всичко за мен. Споделяме си проблемите, по-скоро аз, защото той иска да знае всичко около мен. Пишем си, чуваме се, когато сме на различни страни. Дори при мен това вече застрашава брака ми, тъй като има подозрения от пустия fb. И аз не знам какво се случи. Не знам и какво продължава да се случва, тъй като той хем има приятелка, хем ми отделя много време и се държи като влюбен. Абе разбираш - говориш едно, а действията ти показват друго. Та както и да е, исках да кажа, че ако правите секс не е гаранция, че ще ти охладнеят чувствата, може да стане точно обратното. А колкото до девойката - според мен я притеснява не  факта, че сте колеги, нито това, че има приятел, а че си семеен и всичко ще остане just sex, или пък, че това може да попречи на кариерата й. А и ми се струва, че много бързо си подходил направо.
Най- добрият вариант за мен е, разговор. Така ще си спестиш мислите без отговор, а тя може би ще спре да се чувства длъжна да флиртува с шефа, или пък ще ти покаже нейната гледна точка.

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
ивил май за друг тип работа говори  :D

Боркосе, стой на страна, че сексуалното напрежение е мн голямо и можеш да отнесеш някой...  (ooops)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318

Мише, ще ти се налага да работиш около един час на ден. В моя кабинет.

Иначе за любовните драми на новите ни съфорумци - take it easy dudes, не се кахърете. Любовта минава и заминава. Бройката остава.

Неактивен The EVIL eye

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
  • Рейтинг: +0/-0

Мише, ще ти се налага да работиш около един час на ден. В моя кабинет.

Иначе за любовните драми на новите ни съфорумци - take it easy dudes, не се кахърете. Любовта минава и заминава. Бройката остава.

... и опита  :D

Неактивен Mishunka

• Дреме ми на патето!!!
Бройката набъбва.  :D

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
 :)Така си мисля-че имаше една много проверена във времето приказка-там , където си вадиш хляба...

Ся случило се е,  трябва да търсиш най-безболезния и не мъчителен начин да го решаваш тоя проблем.
Когато , крепостта не поддава, но  и не се съпротивлява-повикай подкрепа.!
Какво ще кажеш да ....КАЖЕШ на жена си за казуса!

Пазейки семейството си/вашето/, тя може би ще намери някакъв начин....втурвайки се да ти помага....

Какво можеш да очакваш:
-да хвърчи перушината на девойката,
- да направите тройка или
-...ти да си тръгнеш....
а/-сам/в смисъла на лафа-който седи на 2 стола.../
б/ -с девойката

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Семейството не е по-важно от собествното щастие. Ако нямате деца - още по-добре.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Ако нямате деца нищо не те спира да пробваш късмета си
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!