Автор Тема: нет срещите  (Прочетена 4057 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
нет срещите
« -: Април 13, 2011, 01:48:14 am »
Въпроса ми е,колко от вас са се срещали,с хората с който са се запознали по някакъв такъв начин(сайтове за запознанства или подобни) аз лично имам 2 такива познати и 1 аверка и за сега са щастливи заедно от около година.Аз от този тип срещи съм се срещал с около 7-8 момичета ,само с едното излезе нещо за не повече от месец,защото живееше в кипър.Та главната идея е дами бихте ли се съгласили на сляпо на описания профил на харесаното момче и мъже бихте ли пропътували разстоянието Х за да видите въпросното момиче
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Jack

• Опитен играч
  • Публикации: 552
  • Рейтинг: +3/-0
  • Omnes vulnerant, ultima necat
Re: нет срещите
« Отговор #1 -: Април 13, 2011, 08:38:13 am »
Честно казано - не. Имам известни колебания относно интернет запознанствата. Е, имал съм такива срещи, но нищо сериозно в общи линии.
От друга страна брат ми се запозна с една русенка и директно се „взеха”. Племенницата ми е почти на 3 месеца :)
Love me when I least deserve it, because that's when I really need it.

Неактивен ochilarka

• Готин
  • Публикации: 386
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #2 -: Април 13, 2011, 08:45:10 am »
 Един път съм изминавала доста голямо разстояние, за да се видя с човек, с когото поддържахме дълго време 'чат', ноо, тогава бях тийнейджърка .. Очакванията ми бяха за по кафе, нищо друго, това и стана  (happy)
 Човекът нямаше нищо общо с описаното  :D
 Това.. преди 15 години  (bandit)
 Сега не бих изминала такова разстояние само за кафе  :D

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #3 -: Април 13, 2011, 08:59:59 am »
срещал съм се с 3 жени от интернет. и с трите съм правил секс...не че се хваля  :@

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #4 -: Април 13, 2011, 11:07:13 am »
На сляпо само по профил, не ! Смисъл вимаги искам няколко снимки и срещата се състои обикновено след поне няколко скайп разговора. Без да съм убедена това ли аджеба реалния образ на младежа- НЕ
Иначе нет срещи съм имала доста, някои от които и до сега са ми много добри познати и си пишем или виждаме когато можем.
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #5 -: Април 13, 2011, 11:32:31 am »
Виждал съм се с доста хора (в това число не само жени) от нета, но главно в тийн годините ми, когато мирката беше в пика си ;) от известно време контактите ми от нета са доста ограничени, а като се замисля, напоследък единствените хора от нета, с които съм се виждал, са няколко форумци/форумки от вратовръзката :)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен AbsoluteBeginner

• Закоравял
  • Публикации: 73
« Отговор #6 -: Април 13, 2011, 11:44:40 am »
В ерата на ICQ имах шанса да се разочаровам, ама много. Бях се заприказвала с един младеж, нищо романтично, просто приказки от време на време. Аз и не търсех нещо. Обаче продължи месеци и взе да става по-лично и по-интересно. Хващах се, че си мисля за него и се усмихвам. Бяхме разменили снимки, не окачвах чудеса и не ми пукаше. Той много се заинтригува и взе да настоява за среща. Аз бях харесала подхода, реакциите, интелекта, това дето "не се вижда с очите". Даже си мислех, гледай колко хубаво опознаваш някой наистина, без да се разсейваш от парфюма или вида му.

Накрая се видяхме и резултатът беше шок и ужас. Сандали с бели чорапи! Странни малки мустачки! Край с красотата на душата. Дори и да бях преживяла това, имаше по-лошо - миши поглед, дребнавост и хитрост някаква, любопиство за служените ми контакти. Абе кошмар. Край на фантазиите ми и вярата ми в интернет флиртовете.

Обаче си давам сметка, че сега е по-различно. Повече снимки, уеб камери, май е по-лесно да опознаеш някой. Била съм свидетел на страсти дето са започнали по скайп и после са продължили. И все пак, най-важно е излъчването, държанието, посъзнателната миризма, ако щеш, а това няма как да се види на снимки. То е виновно за химията, не ръста или цвета на косата.

Неактивен tuby

« Отговор #7 -: Април 13, 2011, 11:46:22 am »
what a drama.

Неактивен AbsoluteBeginner

• Закоравял
  • Публикации: 73
« Отговор #8 -: Април 13, 2011, 11:58:09 am »
ха-ха, ясно че не е драма. Темата е такава, сетих се и разказах.

Неактивен tuby

« Отговор #9 -: Април 13, 2011, 11:59:59 am »
Такива истории са ми много любопитни. Винаги ми е било странно как се заблуждават хората. Не, че и на мен не може да ми се случи де, но ако има чак толкова фрапираща разлика м/ду и-нет образ и реалност не вярвам да не успея да усетя :)