Автор Тема: Свободни/Неангажиращи връзки  (Прочетена 9807 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Свободни/Неангажиращи връзки
« Отговор #30 -: Май 09, 2011, 07:01:14 pm »
Никога не можеш да ме хванеш в изневяра. Просто съм доста добър в подривната дейност.

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #31 -: Май 09, 2011, 07:03:18 pm »
Че аз не спя с теб, какво има да те хващам. :D Айде сега чакам поредната доза обиди.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #32 -: Май 09, 2011, 07:04:38 pm »
Кво да те обиждам, то природата вече го е направила.

Иначе, образно говоря, разбира се. Всички жени си мислят, че могат да хванат мъжа си ако кръшка, а това изобщо не е така и е много комично.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #33 -: Май 09, 2011, 10:41:05 pm »
Напротив, понякога хич не е толкова лесно. Веднага я надушвам аз изневярата, ама се правя на луда. Зависи от ситуацията.  (happy) А моите изневери не ги коментирам. (chuckle)

бреее как ги подушваш,в смисъл интересно ми е.Не се заяждам(аз съм заявил,че съм моногамен) но просто ми е интересно,как се надушва една изневяра.Но в темата съм съгласен с ивила,както в повечето неща жените са в една брутална заблуда,че могат да хванат половинките си,че им изневеряват
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #34 -: Май 10, 2011, 07:24:57 am »
 (makelove)
Божееее!
Колко сте предвидими !....
  (chuckle) Като почне едно замечтаване ,
на диванчето с ръце на тила и пълно отнесено вглъбяване,
когато ти отговаря не преди третото питане ...

Като почне да си мие зъбите по 3-5 пъти дневно, да си реши косата не с пръсти, а с гребен....

После ...обръща внимание на дрехите с които ходи, пита това с онова ,,ходи ли си,, избира повече от 15' какво да облече, къпе се по-често и старателно,бръсне си не само лицето.....

Накупил си е разни джаджи за омекотяване и грижа на кожата и започва да трупа знания....като  те пита-лосиона за какво си го мажете (chuckle)

После-внезапно затвяря телефона , когато само го погледнеш, ако е много ,,потаен,, даже и  говори освен с недомлъвки и ...шепнешком.
Парфюми се купуват с литри, чорапи  и бельо се носят в резерв-ей така може да се наложи..
Еееееее и с приятелите връзките се заздравяват-почват да се наливат едни бетони, момчетата всички имат я р.д. я имат нужда някаква...
Друго мощно оправдание е колата-скапва се и всяка неделя се води на сервиз, и това отнема време-3,5 часа....
Ми ако това е недостатъчно до тука, Боре ,  довечера ще прибавям-един разпит сега като му друсна сред колежките и ще имаш наръчника на :@ :@
 ,,Поведението на измамника,,
или- >:),,Мъжката свобода-ви дарява с рога,,

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен №6

• Закоравял
  • Публикации: 137
« Отговор #35 -: Юни 02, 2011, 09:50:09 pm »
Хей, Вега...много хубаво си го написала.
Обаче, сигурна ли си че това не е по-валидно, когато някой е започнал да изневерява...с мъж?  (ooops) :D
Гребенчета, контене, козметика... заздравяване връзките с приятелите и с някакъв автомонтьор - съмнително е, наистина.  :D :D

Неактивен freezz

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #36 -: Юни 15, 2011, 11:27:28 am »
Даа да... при положение , че сме на по 60 години и вече си мием зъбите веднъж седмично,а се къпем само лятото , че зимата е студ може и да забележите нещо подобно...
Само една черна ниндж може да убие друга черна нинджа :D
Mъжете се срещат с много повече опасности и затруднения в живота и работата,което ги прави много "по-отракани" и предвидливи , може и да има някоя по-умна жена,която да се справи , но са единици.....

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #37 -: Юни 16, 2011, 01:18:35 am »
(makelove)
Божееее!
Колко сте предвидими !....
  (chuckle) Като почне едно замечтаване ,
на диванчето с ръце на тила и пълно отнесено вглъбяване,
когато ти отговаря не преди третото питане ...

Като почне да си мие зъбите по 3-5 пъти дневно, да си реши косата не с пръсти, а с гребен....

После ...обръща внимание на дрехите с които ходи, пита това с онова ,,ходи ли си,, избира повече от 15' какво да облече, къпе се по-често и старателно,бръсне си не само лицето.....

Накупил си е разни джаджи за омекотяване и грижа на кожата и започва да трупа знания....като  те пита-лосиона за какво си го мажете (chuckle)

После-внезапно затвяря телефона , когато само го погледнеш, ако е много ,,потаен,, даже и  говори освен с недомлъвки и ...шепнешком.
Парфюми се купуват с литри, чорапи  и бельо се носят в резерв-ей така може да се наложи..
Еееееее и с приятелите връзките се заздравяват-почват да се наливат едни бетони, момчетата всички имат я р.д. я имат нужда някаква...
Друго мощно оправдание е колата-скапва се и всяка неделя се води на сервиз, и това отнема време-3,5 часа....
Ми ако това е недостатъчно до тука, Боре ,  довечера ще прибавям-един разпит сега като му друсна сред колежките и ще имаш наръчника на :@ :@
 ,,Поведението на измамника,,
или- >:),,Мъжката свобода-ви дарява с рога,,

(rofl) (rofl) това съчинение в някво умопомрачение  ли го писа.Нека ти се падне един такъв глупак като мен,някой ден,да не разбереш от къде те е праснала светкавицата че тогава да осъзнаеш от де идва всичко.

И последното ме издразни зверски ти с какво ще помогнеш при правенето на една колона,ще бъркаш бетона ли или ще слагаш пясъка или чакъла,а на при аверско събирания кво искаш да те вземе с теб ли  (chuckle) .От личен опит ти казвам мънкате като не ви взимаме в стил ти не ме взимаш ти не искаш да излизаш с мен.Добре взимам те и на средата на вечерта следва спи ми се ,не стана ли късно.Така че за какво си ми на бетона и на събиранията в чисто мъжка компания,няма нищо по изнервящо от чужда мънкаща жена.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #38 -: Юни 16, 2011, 07:19:24 am »

(rofl) (rofl) това съчинение в някво умопомрачение  ли го писа.Нека ти се падне един такъв глупак като мен,някой ден,да не разбереш от къде те е праснала светкавицата че тогава да осъзнаеш от де идва всичко.

И последното ме издразни зверски ти с какво ще помогнеш при правенето на една колона,ще бъркаш бетона ли или ще слагаш пясъка или чакъла,а на при аверско събирания кво искаш да те вземе с теб ли  (chuckle) .От личен опит ти казвам мънкате като не ви взимаме в стил ти не ме взимаш ти не искаш да излизаш с мен.Добре взимам те и на средата на вечерта следва спи ми се ,не стана ли късно.Така че за какво си ми на бетона и на събиранията в чисто мъжка компания,няма нищо по изнервящо от чужда мънкаща жена.
Със сигурност щях да го мина метър твоя коментар...но напоследък май зачестиха случаите да не ме разбираш...
правилно!
Ще кажа рецептата ми на писане/изключвайки възможността да ме е халосала светкавица, токов удар или дори ...словесен среднощен поток:

1-во пиша винаги в чисто и ясно състояние на ума и не си го помрачавам ни с цгари, ни с алкохол, ни с мара (chuckle)

2--слагам една щипка усмивки, малко намигване, доста повечко хумор и добре разбърквам, подреждайки енградиентите

3---абе..и 2 стигат.

А,  тази тема за бетона, колоните и мъжкото приятелство са...на друго място, май????

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #39 -: Юни 16, 2011, 03:46:26 pm »
Вега, тези доводи може и да важат след 10 години съвместен живот, НО в съвременния динамичен ...ергенски живот, така да го кажем (ooops) са леко наивни. много е трудно да хванеш един средно-интелегентен мъж в изневяра, особено ако сте отскоро във връзка.  ако пък е и по-умен, просто забрави. :(

обратното обаче не е вярно, защото жените, поне по мои наблюдения, когато изневеряват са по-емоционално ангажирани и прекарват повече време в мисли по постъпката си, от там и повече им личи ако нещо крият. на мъжете просто не им пука, те са за единия секс, и много от тях дори не смятат, че са изневерили, защото емоционално те искат да са си с приятелката, другото е било просто физическо разнообразие, затова и нямат гузна съвест, съответно не се  мъчат да се крият много, не се притесняват, забравят го бързо и т.н.  от там и целия момент с ''хващането''става по-труден. ;)