Автор Тема: Бихте ли пуснали на мъж, който ви прави скъпи подаръци, заради подаръците.  (Прочетена 12959 пъти)

Неактивен Vegal

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Еми да-какво толкова. Нали бягате като дявол от тямян от сериозните жени, които искат сериозна връзка, и не си лягат с всеки  :@ Като може да пусне ей така - тогава е ..незнам каква. После пък-вие се влюбвате в жени които практикуват секс без ангажименти.  Въобще .. какво искате вие мъжете?
Не знам Зайче, не знам...
За мен скъп подарък е дори  само един билет до  Катар, за една къса почивка от 10-на дена...., или едни никакви ключове за ......абе, карай...
:)
 ПП- (ooops) обаче....твоите постове все на 17 си стоят? Как става това?

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Zai4e

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 39
  • Рейтинг: +3/-1
Не съм писала много, затова са 17..с този явно ще станат 18. Този форум обаче май нещо не е разработен, не се точат дълги обяснения и теми. То и аз не съм форумен плъх, само минавам за малко.. дано има повече хубави теми и аз да си кажа какво си мисля.

А специално за тази тема, истината е че ако човека ама грам не ми харесва, няма да приема, защото скъп подарък само с 1 път няма да се откупи..

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Не съм писала много, затова са 17..с този явно ще станат 18. Този форум обаче май нещо не е разработен, не се точат дълги обяснения и теми. То и аз не съм форумен плъх, само минавам за малко.. дано има повече хубави теми и аз да си кажа какво си мисля.

А специално за тази тема, истината е че ако човека ама грам не ми харесва, няма да приема, защото скъп подарък само с 1 път няма да се откупи..
да, сигурно вегал ще е много очуден, че след 17 следва 18 :D

м/у тва е доста вярно, само с 1 път след скъп подарък няма да се измъкнеш :D

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен junks

• Закоравял
  • Публикации: 112
  • Рейтинг: +0/-0
Аз подаръци за секс не правя и не съм плащал,на мене жените са ми правили подаръци за да правят секс с мен,защото съм хубав мъж  и актрактивен.Вече поостарях но още ме харесват и се натискат :) :P :*
« Последна редакция: Юли 25, 2012, 12:41:07 pm от junks »

Неактивен milen4o

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 36
  • Рейтинг: +6/-1
Що пък , ако съм жена и той ми е таен и богат любовник , няма лошо . Много така си живеят докато са млади , а пък като остареят вече са осигурени . Това напоследък стана професия  за ВИП момите ,  другите са на магистралата  :P
Не казвам , че аз като мъж ще постъпя така , просто защото не отговарям на някои условия за тази цел . А ми се иска , де .....
 (rofl)
Обичам всичко това, заради което другите ме мразят!
УСМИХВАЙ СЕ !!!