Автор Тема: Бихте ли пуснали на мъж, който ви прави скъпи подаръци, заради подаръците.  (Прочетена 12800 пъти)

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Да, естествено, че не можеш. Мисълта ми е, че подаряването на подаръци и парите ти като цяло далеч не са единствените неща, които се отразяват върху статуса ти. A първия ти въпрос го приемам като риторичен ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
ако наистина искам да направя много хубав и запомнящ се подарък на жена тогава... правя нещо с ръцете си... майсторя, импровизирам, комбиниции от някакви (предимно евтини) неща... важното е тя да усети, че това е специално направено единствено за нея. ;) не ми се случва често де, а и изисква повечко време, но пък винаги досега се е приемало много, ама много добре :D

според мен няма значение толкова цената на подаръка, колкото личното отношение ;) например ако са цветя - да са любимите и или такива, каквито тя не познава, но си почти сигурен, че ще и допаднат, или просто да и се поднесат по нестандартен и интересен начин и т.н.

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
ако наистина искам да направя много хубав и запомнящ се подарък на жена тогава... правя нещо с ръцете си... майсторя, импровизирам, комбиниции от някакви (предимно евтини) неща... важното е тя да усети, че това е специално направено единствено за нея. ;) не ми се случва често де, а и изисква повечко време, но пък винаги досега се е приемало много, ама много добре :D

според мен няма значение толкова цената на подаръка, колкото личното отношение ;) например ако са цветя - да са любимите и или такива, каквито тя не познава, но си почти сигурен, че ще и допаднат, или просто да и се поднесат по нестандартен и интересен начин и т.н.
разбирам те напълно и аз си играя с ръцете често, става дума за друго..
казваш, ако са цветя да и са любимите.. е добре ами ако ще е кола в такъв случай и тя да и е любимата... Някак си принизявате финансово скъпите подаръци на някакви смешни нива. В смисъл, как може да се каже, че един мъж е отчаян, за да прави скъп подарък, а не просто защото иска да и купи просто нещо такова и има възможността. Знае, че тя ще се зарадва пак на подаръка, както ще се зарадва и на нещо хендмейд. Един вид понякога мъжа иска да даде всичко от себе си за да я впечатли и дали ще е на ръка нещо направено "евтинийката" или ще е последния модел телефон, на която тя е казала "ах, искам го".. де да знам.. Аз ако мога да си го позволя, много ясно, че ще отида и ще и го взема, баси. Никой не се е противопоставял на личните отношения в случая, май.. То много ясно, че ще е лично - няма да раздаваме подаръци в детската градина за Коледа, а ще взимаме такива на хора, които ни вълнуват.Друга гледна точка ще вмъкна.. Някои хора пък просто нямат свободното време за да майсторят подаръци и това им е решението. По принцип обаче, точно тези хора със съкратен свободен график са и хората с повече възможности, неслучайно. Най-вече щото не спират да работят за това и съответно имат и правят такива подаръци.
Всичко зависи като цяло и от жената, де.. в смисъл, една ще иска да си поизцапаш ръцете за да направиш нещо на ръка правено, друга ще иска да работиш и да вадиш силни пари и съответно с тях да я глезиш, но както и да е. Просто не знам защо осъждате хората, които правят скъпи подаръци по такъв начин.. те също го правят за тях, но по друг начин.
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Какво значи "статус"? То е ясно, че ако си клошар не можеш да си позволиш "пежленце".

Нещо нотка на неудовлетворение ли усещам в поста ти?
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Какво значи "статус"? То е ясно, че ако си клошар не можеш да си позволиш "пежленце".

По-скоро в твоя.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Някак си принизявате финансово скъпите подаръци на някакви смешни нива. В смисъл, как може да се каже, че един мъж е отчаян, за да прави скъп подарък, а не просто защото иска да и купи просто нещо такова и има възможността.
Добре, Краси, нека да го обясня по друг начин - защо не ти пусне, понеже те харесва, понеже си готин или както искаш го формулирай, ами трябва да й направиш скъп подарък, за да ти пусне? Радвам се, че не всички жени пускат само срещу скъпи подаръци, иначе тежко ни и горко на нас, мъжете :D
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!

По-скоро в твоя.

Така ще да е, ама ще ми посочиш ли в кой ред точно?
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
Някак си принизявате финансово скъпите подаръци на някакви смешни нива. В смисъл, как може да се каже, че един мъж е отчаян, за да прави скъп подарък, а не просто защото иска да и купи просто нещо такова и има възможността.
Добре, Краси, нека да го обясня по друг начин - защо не ти пусне, понеже те харесва, понеже си готин или както искаш го формулирай, ами трябва да й направиш скъп подарък, за да ти пусне? Радвам се, че не всички жени пускат само срещу скъпи подаръци, иначе тежко ни и горко на нас, мъжете :D
ако всички жени пускаха само срещу скъпи подаръци, то всички жени щяха да са надути курви май.. а и все пак, тя може да пусне и срещу не толкова скъп подарък, ами примерно ръчно направен (даже в този случаи шанса май е по-голям)
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен ochilarka

• Готин
  • Публикации: 386
  • Рейтинг: +0/-0
Честно ли да кажа? Не бих правила секс, ако някой ми даде подарък, няма да ме стимулира по никакъв начин това... Само ще ме накара да се почувствам глупаво...  (bandit) Виж, ако е някоя секс-играчка...все пак ще трябва да се пробва, но няма да е от случаен човек, а от Човека и ще има Честта...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Какво толкова лошо има в това да впечатлиш жената с материални подаръци? Та то е закодирано в гените на жените да се кефят на такива неща. Това е тяхната същност. Това е най-сигурният начин да те възприеме като истински мъж достоен да продължи поколението й. Скъпото е символ на сила, а силата на мъжественост. Говорим за подсъзнателно ниво.

Това изобщо не е вярно. По никакъв начин не може да се закодира генетично жените да се кефят на скъпите подаръци.

А и не смятам, че е нужно да правя скъпи подараци, за да получа секс в замяна. :P