Автор Тема: Бихте ли пуснали на мъж, който ви прави скъпи подаръци, заради подаръците.  (Прочетена 12802 пъти)

Неактивен delmore

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
не обичам да ми подаряват подаръци..... чуваствам се винаги длъжна  да отговоря на жеста

ПП прекарах 2 седмици от моя живот, правейки това, което най-много ме е дразнело в другите-възползвах се от човек с пари, който ми правеше подаръци и ме "развеждаше" на ляво и десно като сувенир, така че съм  го правила.
Сега не бих, но пък и остарях, надебелях и погрознях още повече и няма  шанс някой друг да се излъже (chuckle)

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Т'ва пък със скъпите подаръци го правят отчаяните пичове, според мен :D
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
Т'ва пък със скъпите подаръци го правят отчаяните пичове, според мен :D
крайно странно и ограничено. не смятам, че има значение дали един подарък е скъп или не от финансова гледна точка. По-важното е да е скъп за човека, на когото го подаряваш. Затова е много относително какво значи скъп подарък. За мен скъпия подарък е точно това - той да бъде нещо, което наистина ми харесва. Да, верно ще кажеш, че някои така демонстрирали възможности и прочия, но ако могат - нека го правят. Това са си техните пари и те си правят сметките как да си ги пръскат.

Иначе по темата: Ако подаръкът е на място, в точен момент и наистина зарадва жената, почти сигурно е, че ще следва секс, но едва ли от задължение, а от желание. Има и такива, които го правят от задължение и даже един вид да си изпросили подаръка, но този тип жени не искам да обсъждам, просто не са мой тип. :D
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Scarface

• Fcuk what people think
Не знам защо да е крайно странно и ограничено. С разсъжденията ти относно "скъп подарък" като цяло съм съгласен. Но от разсъжденията на ивъл-а в поста към топика оставам с впечатлението, че той пита буквално дали жените биха пуснали на мъж, който им прави скъп подарък, точно ЗАРАДИ ПОДАРЪКА. Аз го разглеждам от тая гледна точка и се получава, че ти един вид ми вадиш думите от контекст ;) И аз съм подарявал подаръци, но предимно символични, а повечето от тях са били и поради някакъв повод. Така че, не виждам кое е странното и ограниченото на това да мисля, че само отчаяните пичове подаряват нещо си със задни помисли. Едва ли не "Ооо, да, как не се сетих по-рано? Подарявам й парфюм и тя ми пуска!!" :D Явно в отчаяни времена наистина се изискват очаяни мерки...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Не знам защо да е крайно странно и ограничено. С разсъжденията ти относно "скъп подарък" като цяло съм съгласен. Но от разсъжденията на ивъл-а в поста към топика оставам с впечатлението, че той пита буквално дали жените биха пуснали на мъж, който им прави скъп подарък, точно ЗАРАДИ ПОДАРЪКА. Аз го разглеждам от тая гледна точка и се получава, че ти един вид ми вадиш думите от контекст ;) И аз съм подарявал подаръци, но предимно символични, а повечето от тях са били и поради някакъв повод. Така че, не виждам кое е странното и ограниченото на това да мисля, че само отчаяните пичове подаряват нещо си със задни помисли. Едва ли не "Ооо, да, как не се сетих по-рано? Подарявам й парфюм и тя ми пуска!!" :D Явно в отчаяни времена наистина се изискват очаяни мерки...

Ами скар, тъпо е да правиш заключения при положение, че си подарявал предимно символични и по повод. Говорим за съвсем различни неща. Аз като подарявам нещо искам да впечатля жената, искам да го запомни, искам да е нещо, което непрекъснато ще й напомня за мен. Да, предполагам, че ако имам огромен късмет то ще постигна това и с нещо евтино и символично. Но е тъпо да разчитам само на късмета. Затова залагам на сигурното - нещо по-скъпо и полезно.
Какво толкова лошо има в това да впечатлиш жената с материални подаръци? Та то е закодирано в гените на жените да се кефят на такива неща. Това е тяхната същност. Това е най-сигурният начин да те възприеме като истински мъж достоен да продължи поколението й. Скъпото е символ на сила, а силата на мъжественост. Говорим за подсъзнателно ниво.
Така, че подаряването на скъпи изобщо не е отчаяно, а точно напротив - символ на мъжествеността поднесен на достойната наша избраница! Нещо, което всяко същество на земята прави. Факт отричан само от феминиските и феминизираните мъже.
Thats our nature, baby.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Чакам си пежлето тогава (happy), тия сърчица по ЛС дето ми ги пускш няма да ти свършат уабота...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

Чакам си пежлето тогава (happy), тия сърчица по ЛС дето ми ги пускш няма да ти свършат уабота...

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
 :D Е, чак златно, позлатено не искам, може и да е пепел от рози... (think) Ама нали една мъжетвеност лъха от теб, само ако настояваш мн  (ooops)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Scarface

• Fcuk what people think
Ами скар, тъпо е да правиш заключения при положение, че си подарявал предимно символични и по повод. Говорим за съвсем различни неща. Аз като подарявам нещо искам да впечатля жената, искам да го запомни, искам да е нещо, което непрекъснато ще й напомня за мен. Да, предполагам, че ако имам огромен късмет то ще постигна това и с нещо евтино и символично. Но е тъпо да разчитам само на късмета. Затова залагам на сигурното - нещо по-скъпо и полезно.
Какво толкова лошо има в това да впечатлиш жената с материални подаръци? Та то е закодирано в гените на жените да се кефят на такива неща. Това е тяхната същност. Това е най-сигурният начин да те възприеме като истински мъж достоен да продължи поколението й. Скъпото е символ на сила, а силата на мъжественост. Говорим за подсъзнателно ниво.
Така, че подаряването на скъпи изобщо не е отчаяно, а точно напротив - символ на мъжествеността поднесен на достойната наша избраница! Нещо, което всяко същество на земята прави. Факт отричан само от феминиските и феминизираните мъже.
Thats our nature, baby.
Първо искам да уточня, че според мен няма нищо лошо в това да направиш някакъв подарък, било то и скъп, на жена, с която вече имаш установени някакви взаимоотношения. Но аз лично не мога да приема другата ситуация - да подариш нещо скъпо на жена, по която си падаш, да речем, само и само да й влезеш в гащичките, както се казва ;) а това дали ще те възприеме като истински мъж, достоен да продължи поколението й, зависи най-вече от статуса ти. Какви подаръци правиш обаче, има доста малък ефект върху него. Това, разбира се, отново е лично мнение и не го налагам на никого.

Неактивен tuby

Какво значи "статус"? То е ясно, че ако си клошар не можеш да си позволиш "пежленце".