Автор Тема: Бихте ли пуснали на мъж, който ви прави скъпи подаръци, заради подаръците.  (Прочетена 12958 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Аз лично много обичам да подарявам. Като бях юноша бледен и почнах да подарявам разни неща на пичките, с течение на времето установих закономерността - як подарък = як секс и няма подарък = по-малка вероятност за секс.

Естествено знаейки това съм подарявал адски много неща, не супер скъпи де, но долу-горе винаги съм гледал да са яки. Кво ли не, дрехи, обувки, козметика, парфюми, най-скъпият ми подарък е един телефон, но тогава изпитвах любов май. За вечерите и хотелите изобщо не ги броя. И винаги след такъв подарък е имало с*кс. За мен лично това си е напълно нормално и в реда на нещата. Щом мъжа си е направил труда да ти избере и да ти направи готин подарък, защо пък и жената да не отвърне със същото и направи това, което най-много обича мъжа - с*кс?

Та, жени бихте ли спали с някой мъж, защото ви е подарил нещо материално?

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
Първо не обичам да приемам такива подаръци и второ само заради самия подарък- не! :)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
 :D На никого нищо не пускам. Ако не желая някои мъж няма подарък, който да ме накра да размисля. Разбира се приемам подаръци и не се чувствам длъжна да ги "плащам" в натура. Така че, когато давам нещо от себе си, едно е сигурно, не е защото някой предварително си го е "купил".

Неактивен tuby

Е, естествено не става дума за непознат мъж, който ви подарява нещо. По-скоро за някой познат, за който се чудите..

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Аз лично много обичам да подарявам. Като бях юноша бледен и почнах да подарявам разни неща на пичките, с течение на времето установих закономерността - як подарък = як секс и няма подарък = по-малка вероятност за секс.

Скъпият подарък не се прави, за да получиш секс, а за да демонстрираш финансови възможности. Съответно, ако пестиш пари една година за някакъв скъп подарък, който не е показателен за финансовото ти състояние, за да правиш секс с някоя меркантилна хубавица, е много вероятно девойката да вземе подаръка, но гащичките й да си останат на дупето й. (wave)

:P :P :P

Неактивен tuby

Скъпият подарък не се прави, за да получиш секс, а за да демонстрираш финансови възможности. Съответно, ако пестиш пари една година за някакъв скъп подарък, който не е показателен за финансовото ти състояние, за да правиш секс с някоя меркантилна хубавица, е много вероятно девойката да вземе подаръка, но гащичките й да си останат на дупето й. (wave)

Ти това го знаеш най-добре и са си твои проблеми.

Темата е насочена към мъжете и жените, които подобни неща не им се случват.

Неактивен Taz

Ти това го знаеш най-добре и са си твои проблеми.

Темата е насочена към мъжете и жените, които подобни неща не им се случват.

Аз говоря по принцип. ;)

Просто съм наблюдавал 1-2 такива случая.

.....................................................

Често се среща, някой да се прави на баровец, като копира, например, стила на обличане на баровците, без обаче да има техните финансови възможности, което води до много комични ситуации. Та същата работа е и с това, което казах за подаръците.

(rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен tuby

Щом говориш по принцип, значи това за теб е правилото, а не изключението. Пак казвам, твоите проблеми и тегоби не са целта на темата.

Неактивен Taz

Които знае как да впечатли една жена, купува подходящи подаръци, който не знае - купува скъпи подаръци.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
ПоОДАРЪъЦИиИиИ, ййййеееййййй!!!  (happyflo) (happyflo) (happyflo) Обичам много да са, да са скъпи, малки и големи, шарени и пъстри, лъскави и матови, подходящи и неподходящи, в с я к а к в и!!! И в др тема вече съм писала, че о б о ж а в а м подаръците!!!  (crazzyhappy) (crazzyhappy) (crazzyhappy)

Сърчицето ми се разтупка неудържимо! Оф!

По-скоро се доближавам с мнението на Лун, не се чувствам длъжна да се отблагодарявам, във вс един смисъл на думата, за направения подарък. Всеки един подарък бива приет с широка усмивка и трепетна радост в сърчицето! Обикновено правя секс за удоволствие, но тъй като Ивил-Телегъзито спомента, че обича да прави голеееми и скъпи подаръци, аз веднага се сещам за един - едно пежленце след 2001-2-3-та ще ми е добре дошло ;)

В крайна сметка, ако подаракът е направен безкористно, с най-чисти, искрени и истински чувства, то тогава отсрещната страна не би тр да те кара да се чувстваш длъжен по някакъв начим, ами да се чувстваш щастлив, оценен, обичан, радостен, усмихнат, слънчев... Целта на подаръка е да направиш човека предназначен за него щастлив.
« Последна редакция: Май 02, 2012, 02:11:05 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...