Автор Тема: Проблеми със субтитри на DVD.  (Прочетена 2708 пъти)

Неактивен I.M.K.

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +0/-0
Проблеми със субтитри на DVD.
« -: Февруари 26, 2011, 09:21:25 pm »
Здравейте, надявам се да съм уцелил раздела, в който трябва да пусна темата :) днес си купих DVD portable: Philips PET721. Пуснах няколко оригинални DVD и всичко върви перфектно. Реших да пробвам да пусна DVD, на което съм записал 2 филма в .avi формат. Филмите тръгват, звукът е идеален, но субтитрите се появяват на някакви странни знаци. Някой има ли идея как мога да оправя това...? Благодаря предварително за отделените време и внимание :)

Неактивен ochilarka

• Готин
  • Публикации: 386
Re: Проблеми със субтитри на DVD.
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2011, 10:20:07 pm »
http://www.support.philips.com/support/sms_page.jsp?userLanguage=bg&userCountry=bg
тук най-ще са наясно :)
Преди няколко години имах проблем като твоя, но си намерих файла, който трябваше да 'инсталирам' в двд-то от тази страница... Всичко е обяснено добре, стига да си намериш продукта..ако не, има телефонче и в работно време можеш да им ''досадиш'' и да позвъниш за питанките ти :)

Неактивен I.M.K.

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2011, 10:41:50 pm »
Благодаря :) не успях да намеря нищо в сайта, което да ми свърши работа. Затова им писах едно съобщение, да видим какво ще стане. Благодаря отново :)

Неактивен ochilarka

• Готин
  • Публикации: 386
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2011, 11:04:56 pm »
Би трябвало да ти отговорят  :)
Аз имах Home Theater от чужбина и не ми четеше субтитрите на DivX, много се рових в този сайт и много им писах, а и звъннах.. Тогава записвачката ми беше Неро и не вярвах, че ще стане, важното беше скоростта на записване на този файл. Двд-то го 'глътна' като гладно  (chuckle), един вид го разкодираш
Успех ;)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2011, 11:05:59 pm »
Очиларка - жена мечта.