Автор Тема: Реорганизация на форума!!!  (Прочетена 6162 пъти)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Реорганизация на форума!!!
« -: Декември 19, 2007, 08:34:00 pm »
Здравейте!

Планираме голяма реорганизация на форума тъй като сегашната подредба не съотвества на категориите в сайта. Тъй като списанието е място за изява на автроите, а форума е мястото за ваша изява сега е момента да предложите всякакви идеи свързани с организацията и реорганизацията на нашите диалози. Слушам ви!
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен haiduk85

• Закоравял
  • Публикации: 176
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Реорганизация на форума!!!
« Отговор #1 -: Декември 20, 2007, 05:31:32 pm »
Айде да започна аз.....
Ами първо.....желая допустимия брой символи за потребителските пароли да се свали на по-малко от 8 символа, няма да кажа защо...:)
Второ.....желая това с известяването по и-мейл за новите теми да не е на default и да трябва аз да го махам за да не ми се пълни пощата с булшит......демек някой си ти е отговорил...бля бля
Трето....желая да може всеки потребител да казва кои теми да не се показват като непрочетени (става въпрос за менюто "непрочетени публикации" на всеки потребител) тоест като отворя аз въпросния линк да не ми се показват темите, които съм ограничил сам, независимо, че някой е писал там...защото аз не желая всеки път да ми излизат някакви сутрешни кафета или добар ден добар вечер и тем подобни и да трябва всеки път да ги маркирам като прочетени......
Дотук с желанията... ;)

хехе...шефе...затва се сещам само сега....надявам се не ме мразиш  :D
HAD THE GUTS, GOT THE GLORY!!!

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #2 -: Декември 20, 2007, 07:34:12 pm »
аз пък искам да има опция не само да посочваш коя страницата от темата да ти отвори, но да може и всички. И още мн мн подобни на тези  :'( :* :P :^) 8-) :o
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #3 -: Януари 14, 2008, 05:48:22 pm »
според мен така си е добре всичко е тип топ  :D
успех
Matador

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • Публикации: 766
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #4 -: Януари 16, 2008, 01:50:44 am »
Това с непрочетените е много готино. Аз си мисля - а може ли да се нарпави едно линкче, към всичко теми, където има отговор на твоите публикации - защото понякога нямам време или н съм в настроение да отговоря на нечий пост и сега както темите разтат всеки ден, докато го намеряяя .....
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]
    --Carrot (quoting Vimes), Feet of Clay

Неактивен haiduk85

• Закоравял
« Отговор #5 -: Януари 17, 2008, 08:24:59 am »
ами то има такова линкче  :) "нови отговори на моите публикации" се казва, не знам как не си го видял.... :^)

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #6 -: Януари 17, 2008, 09:21:25 am »
ами то има такова линкче  :) "нови отговори на моите публикации" се казва, не знам как не си го видял.... :^)

Да бе - това го знам - прочети внимателно - по-скоро д асе казва само "отговори на мои публикации" Щото сега това ако го бях видял и ако не ми се пишеш, но съм си мислел да напиша по-късно нещо няма от къде да го намеря на бързо. не става дума само за "новите" отговори :)
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]

Неактивен haiduk85

• Закоравял
« Отговор #7 -: Януари 17, 2008, 01:13:49 pm »
разбрах те какво имаш предвид, но не е ли по-разумно, вместо да се променя линка, просто да се добави линк "маркирай като непрочетено", тва според мен е мн по-добро...все едно не си го прочел....както е във всяка пощенска кутия в нета.... ;)

Неактивен Caprice

• Закоравял
  • Публикации: 172
« Отговор #8 -: Януари 17, 2008, 09:46:47 pm »
нямам оплаквания и капризи  :D
You will Never get to Heaven if you are Scared of getting High !!!

Кучката иска, да я погалиш, да я съблечеш и от секс да я запалиш..!

Костенурките са странни птици, летят само когато ги ритнеш..

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #9 -: Януари 18, 2008, 10:43:23 am »
нямам оплаквания и капризи  :D
дане повярваш :D (rofl)

разбрах те какво имаш предвид, но не е ли по-разумно, вместо да се променя линка, просто да се добави линк "маркирай като непрочетено", тва според мен е мн по-добро...все едно не си го прочел....както е във всяка пощенска кутия в нета.... ;)

И това е вариант ;)