Автор Тема: заведения за сбирки/рожденни дни/форумни срещи?  (Прочетена 10146 пъти)

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
здравейте драги ми съфорумци, имам нужда от малко помощ...

търся си заведение в София, по възможност бар, 30-50 човека като капацитет, може и кръчма. изискванията ми са, да може да се запази цялото за конкретна вечер и да пуска каквато музика му занесем. търся нещо уютно и приятно, където хората да могат да се видят, а не да се надвикват. ако може да се внесе и собствен алкохол ще е още по-добре. в главата ми се върти нещо като бар Амстердам или барчето на театър Сфумато, ако ги знаете? може би Хамбара е някакъв вариант, но там е прекалено тъмно, да не е мого лъскаво, по небрежно може би...

ще съм благодарен ако към предложенията си прибавяте и някакъв линк или поне адрес на заведението, защото не съм в сф и няма как да отида на място да го видя

благодаря ви предварително :)

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Re: заведения за сбирки/рожденни дни/форумни срещи?
« Отговор #1 -: Януари 18, 2011, 08:36:29 am »
Това е доста приятно заведение:

http://www.barversus.com/

Но не мога да ти кажа, дали може да се внася алкохол, а и за ДиДжея също ще тр да попиташ, когато се обадиш, в случай, че ти хареса идеята.

Това е Караоке Бар и по-късно след като се наговорите, може и да се позабавлявате надпявайки се  (happyflo)

П.П. Скарфейс - Парти-бой, защо не се включиш и ти с предложения?  (happy)
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 08:42:58 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #2 -: Януари 18, 2011, 08:39:00 am »
Partieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Честно казано за 50 човека не знам дали ще можеш да намериш толкова голямо заведение.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #3 -: Януари 18, 2011, 08:42:22 am »
50 човека изобщо не са много  (shake)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #4 -: Януари 18, 2011, 08:44:34 am »
Да бе, не са. Бая са си.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #5 -: Януари 18, 2011, 09:13:44 am »
нека да са 30! бройката и без това никога не е ясна :D давайте още предложения моля!!

Неактивен tuby

« Отговор #6 -: Януари 18, 2011, 09:18:32 am »
Ами това, което мога да ти предложа е например в София има доста заведения от типа на О`Шипка, Дон Домат, Кривото итн. Аз лично не посещавам такива места, но са много популярни сред студентите дошли да учат в софия (you know what I mean). Но те са по-скоро по подходящи за ядене и пиене, отколкото за partieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Другото, което се сещам сега е на Дондуков има едно (забравих как се казваше), но е точно до стриптийз клуба, срещу младежкият театър. То е за около 50 човека, пак е с маси за ядене, но е доста свежарско.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #7 -: Януари 18, 2011, 10:20:00 am »
Така, както описваш изискванията, веднага се сещам за "Иглу". Не много голям, уютен бар на "Гургулят". С внасянето на алкохол обаче ме затрудняваш, понеже за да си вкараш алкохол, в повечето случаи трябва да познаваш собствениците. Все пак ако постигнеш няква договорка с управителката за еди къв си оборот, може и да ти разреши, знам ли. Сайтът е http://clubigloo.net.
After Five също ми се струва подходящо. http://www.after5drink.com
Oscar също може да се запази за частно парти. Днес обаче си е Radio NRJ Night по програма, така че малко ме съмнява да изпълнят искането ти с музиката...http://www.takeatime.com/placeprofile.php?placeid=9
One More Bar съм го тествал лично за частно парти и като изключим внасянето на алкохол, отговаря на изискванията. http://www.capital.bg/light/revju/restorant/2010/01/22/846227_one_more_bar/
За кръчмите не съм много добър източник, понеже не ходя особено често.
Мога да ти дам още предложения за барове и кафенца, където има възможност да се резервира всичко, но не са в центъра, а и мисля, че засега тези четири ше ти свършат работа ;)
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 10:29:46 am от Scarface »
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Maigraith

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 32
  • Рейтинг: +0/-1
« Отговор #8 -: Декември 05, 2011, 09:43:38 pm »
Ъъъъм, не, че темата не е хипер стара, но за хубавите места никога не е късно.
За средно големи събирания мога да препоръчам Бар КуфарЪ, който се намира на "ул.20-ти април" №18, на една пресечка от Руски Паметник.
Местенцето е 'непопулярно', имало е случаи, в които да отидем и да е затворено, защото няма клиенти. За сметка на това собственика си живее мисля че в същия двор и изглежда, че си държи бара за удоволствие. Голям пичага е. Ако преди това е уговорена дата за ивент с него - със сигурнсот ще се погрижи за вас : )
Вътре е доста яка ретро атмосфера, мрачно и леко пещерно, с три ниши, в едната от които има старо пиано.
Музиката най-често е рок, който е точно толкова силен, че да има атмосфера, но не и да пречи на разговора.
Доста добро местенце за събиране с компания и пийване по чашка-две-осем. Два пъти съм присъствала на празнуване на рожден ден там и винаги всички са били доволни.

Това е едиснтвената 'връзка' с мястото, която намерих, но нямам понятие дали е актуална.
http://bar.obekti.point.bg/%D0%BA%D1%83%D1%84%D0%B0%D1%80%D1%8A/44437