Автор Тема: Обновяване на рубриката Автомобили  (Прочетена 3102 пъти)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Рейтинг: +0/-0
  • Only The Best Is Good Enough
Обновяване на рубриката Автомобили
« -: Декември 18, 2007, 05:53:01 pm »
Здравейте скъпо списание,
пише ви един ваш читател,... бла бла бла

Шегувам се, днеска съм на кеф  :P

Загледах се вчера из статиите и ми се стори, че рубриката за автомобилите е взела да хваща прах. От темата за зимните гуми няма нищо по-ново. Искаше ми се даже тогава да отворя един коментар във форума по въпросната тема, за коментари и впечатление на читателите от различните марки гуми, но така и не го направих. Едва ли щеше да има интерес - като гледам напоследък, хората пишат само за изневери и фалшива любов и една тема, малко по-технически насочена нямаше да ги заинтригува особено спорд мен. Затова и си замълчах.

Сега обаче ми се чете за тунинг. И понеже съм едно голямо мрънкало ще ви орева света, докато не ми направите кефа.  :P

:D

Прекалено сантиментални станахме напоследък, нека си говорим малко и за машинно масло и мотори, стига с тези чувства.
Далеч съм отмислълта, че мъжете нямаме чувства и нямаме нужда да споделим мнение или да поискаме съвет по по-розовичките теми, но нека има и малко рев на двигатели... бръм, бръм!!!

Айде,
и да се обичате
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен haiduk85

• Закоравял
  • Публикации: 176
Re: Обновяване на рубриката Автомобили
« Отговор #1 -: Декември 20, 2007, 07:45:48 pm »
Абе тва е мъжко списание и форум за мъже.......така, че пари, коли, жени.......кви чувства ще пишем, ще правим нови теми..не се притеснявай да пускаш такива теми......ще се намерят читатели и на тях........а за стятията за тунинга...ще чакаме да видим, макар че в интернет има доста матриал на тая тема...пък и можем да пуснем и тема дето да качваме снимки на различен тунинг на различни МПС-та. Кой каквото намери....а също и лично заснети ще е още по-добре..... ;)
HAD THE GUTS, GOT THE GLORY!!!

Неактивен shmaizer

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Пия бира,карам мотор и слушам метъл
« Отговор #2 -: Декември 22, 2007, 12:59:53 am »
Напълно сте прави колеги,че този форум е станал прекалено лигав.Едва днес се разрових  по-подробно  и видях ,че има тема за автомобили.И аз , като автомобилен фен  ще драсна някой ре ред.
По принцип съм почитател на туниннга , но умерения.На тунинг-шоуто в Божурище , повечето коли изглеждат направо цингански.Боядисани в наколко цвята , с бронни ,които им стоят като подарени и напълно безполезните тъмни стъкла.А ,като видя голф 2 с тунинг направо ми се повдига  особено , когато изпод алуминиевите джанти се показват грозни и ръждясали барабанни спирачки.

Иначе харесвам американски автомобили.Вече 2 години карам Крайслер Стратус и никога повече не бих си купил европейски автомобил.Убедил съм се , че американците имат съвсем друг подход към проектирането и произвеждането на коли.Само най-луксозните модели на Мерцедес , БМВ  и Ауди могат да им съперничат донякъде.

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #3 -: Декември 22, 2007, 09:54:07 pm »
Напълно сте прави колеги,че този форум е станал прекалено лигав.

Това е заради жените в него (rofl)
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #4 -: Декември 22, 2007, 09:59:17 pm »
DesertFire, обещавам, че ще отнеса питането ти до съответната инстанция :)

Неактивен shmaizer

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Пия бира,карам мотор и слушам метъл
« Отговор #5 -: Декември 23, 2007, 06:04:04 pm »
DesertFire,хубава тема  си пуснал,но  за  повечето "мъжете" в този форум явно е по-интересно да си кудкудякат , за това къде,кога и пред кого са решили да циврят.Още малко и форума ще стане конкуренция на Море от любов по лиготия.
Скоро се регистрирах тук ,но не смятам да влизам повече.Айде със здраве.

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #6 -: Декември 23, 2007, 10:59:27 pm »
Че скоро си е регистрирал - личи, но да не влизаш повече мисля, че е малко силно, пък и е прекалено рано. Във форума има теми за всичко. Все пак без лигавата част не може. Нали трябва да се лигавим и да си говорим за чувства, за да си мислят дамите, че сме чувсвствителни индивиди  :P . А като й заговориш на една жена за машинно масло и на нея и се струва прекалено мазно и цапащо.
Отворих темата за колите, заради настроението, което имах в тоз момент. По принцип знам доста тунинг сайтове. Не ми беше толкова до тунинга. Споменах тунинг, защото аз правя разни неща по колата си в момента и темата ми е актуална.
Основно го споменах заради баланса. Да има равновесие между лигавото и машиннното масло. Освен това, не говорех, за темите във форума, а за статиите в списанието.
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
« Отговор #7 -: Януари 04, 2008, 12:37:51 pm »
Автомобилният редактор е голям перфекционист и си пише статиите край езеро с лебеди. За съжаление лебедите отлетяха а с тях и вдъхновението му. По празниците го осенила някаква мисъл та... скоро ще има ъпдейт и там :) Що се отнася до форума то той е такъв какъвто го направят потребителите. От авторите зависи съдържанието на сайта :). Дерзайте и направете форума такъв какъвто ви харесва. До сега не сме отказали на никого нищо като идеи. Скоро може и автомобилния редактор да го пуснем да се развилнее та да влее малко сили в автомобилната рубрика.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
« Отговор #8 -: Януари 04, 2008, 02:24:57 pm »
Ето му един бял лебед на писателя, че да му дойде вдъхновението   :P