Автор Тема: Любопиткото на форума е...  (Прочетена 9524 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Re: Любопиткото на форума е...
« Отговор #10 -: Януари 13, 2011, 01:23:12 pm »
А, не е ли, ако искам, пък?!  :D
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #11 -: Януари 13, 2011, 02:09:16 pm »
А, не е ли, ако искам, пък?!  :D

Много хитра мишка, пък! :P

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #12 -: Януари 14, 2011, 07:04:49 am »
... Gothic  :D

вие сте..

за смисъла, че много питате. е, дойде ми отведнъж да пусна такава тема, с цел да изясним кого смятаме за най-големия любопитко във форума, от кого получавате най-много въпроси за себе си и т.н. Честно казано, дълбокия смисъл липсва, защото целта (поне моята цел) на тази тема е да се развеселим с надеждата, че може да се получат интересни мнения и коментари. Един вид опознаване между нас.

Искаш да кажеш, че според теб съм любопиткото на форума и от мен получаваш най-много въпроси за себе си?

Интересно! 8-)

цялостният ми поглед е такъв. ти си човека с въпросите :)  аа Диабла, не съм съсгласен за теб, мила.. поне не съм забелязал подобна инициатива от твоя страна. Ти може и да си клюкарка, но определено "подслушваш" разговорите сякаш... :D
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен diabla

• Готин
  • Публикации: 464
  • Рейтинг: +0/-0
  • За кратко Вещица, но с добри преживявания!
« Отговор #13 -: Януари 14, 2011, 07:37:27 am »
... Gothic  :D

вие сте..

за смисъла, че много питате. е, дойде ми отведнъж да пусна такава тема, с цел да изясним кого смятаме за най-големия любопитко във форума, от кого получавате най-много въпроси за себе си и т.н. Честно казано, дълбокия смисъл липсва, защото целта (поне моята цел) на тази тема е да се развеселим с надеждата, че може да се получат интересни мнения и коментари. Един вид опознаване между нас.

Искаш да кажеш, че според теб съм любопиткото на форума и от мен получаваш най-много въпроси за себе си?

Интересно! 8-)

цялостният ми поглед е такъв. ти си човека с въпросите :)  аа Диабла, не съм съсгласен за теб, мила.. поне не съм забелязал подобна инициатива от твоя страна. Ти може и да си клюкарка, но определено "подслушваш" разговорите сякаш... :D

Е да де защото съм Г-жа Любопиткова!! (chuckle)
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 07:40:45 am от diabla »
"За учения, който е живял с вярата си в силата на разума, историята завършва като лош сън. Той е изкачил планини от невежество, вече всеки миг ще покори най-високия връх и когато  изкатерва и последната скала, бива приветстван от цяла група теолози, които си седят там от векове."   Робърт Джастроу

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #14 -: Януари 14, 2011, 07:47:18 am »

Е да де защото съм Г-жа Любопиткова!! (chuckle)

Г-жа Любопиткова е по-хубав псевдоним от diabla  :D (chuckle)
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #15 -: Януари 14, 2011, 08:12:16 am »
Евил!
знае всичко за всеки, всичко за всяка и ако нещо му убягва-съчинява си го, без да му трепне окото зад шпионката...
Ама било майтап...

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен USB

• Закоравял
  • Публикации: 175
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #16 -: Януари 14, 2011, 08:29:53 am »
Мдааа, според мен Gothic си е пич, има мнение по всички въпроси и теми, особено ако иде реч за религия, Господ и прочие, често се аргументира и ... винаги е готов да кръстоса шпага с всеки, особено с Evilteletuby  :)
Watch out behind you ...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #17 -: Януари 14, 2011, 09:41:04 am »
цялостният ми поглед е такъв. ти си човека с въпросите :) 

Човек може да научи интересни неща за себе си. :D

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #18 -: Януари 14, 2011, 10:02:54 am »
хмммм има ли  значение кой е любопиткото на форума,мился не.Толкова е субективно.
Идеята на Краси е да стане тема ,в която да се забавляваме :^),но по лично мнение няма как да стане това.
Избягвам да определям дадени теми като безсмислени,но ще си позволя да определя темата като лошо формулирана,което създава усещането за място,където всеки коментар автоматично се превръща в лична нападка.

ПП за мен либюпитството само по себе си е полезно ,както за любопиткото така и за обекта на неговия  интерес,
подбудите се подлагат на оценка и коментар.