Автор Тема: Ограничение на скоростта на автомобилите  (Прочетена 17516 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Ограничение на скоростта на автомобилите
« Отговор #20 -: Януари 13, 2011, 12:28:37 pm »
С риск да обидя автора, само ще кажа, че всички автомобилни компании се опитва как да увеличават скоростта на автомобилите, което да бъде и безопасно за пътниците, та идеята е направо революционна.  Да изпрати автора това предложение до проектаните в БМВ, доста ще се посмеят.

? Ти май не можеш много добре да четеш. Забраната трябва да се постави от някой управляващ орган, автопроизводителите ще се съобразят с това. lol изобщо не можеш да разбереш за какво става дума

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #21 -: Януари 13, 2011, 12:30:39 pm »
Евилчо, аз те разбирам, ама нали се сещаш, че повечето мъже си купуват кола заради скоростта и мощността и.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #22 -: Януари 13, 2011, 12:33:10 pm »
Компромисен вариант за петролните магнати и др. засегнати ще е да се позволи (което мисля, че ще  е неизбежно) използването на товарни автомобили и т.н. (като трактори и т.н.), защото те трудно ще се заместят (поне за сега) от ел. мобилите.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #23 -: Януари 13, 2011, 12:36:03 pm »
Евилчо, аз те разбирам, ама нали се сещаш, че повечето мъже си купуват кола заради скоростта и мощността и.

Аз горе-долу това имах предвид, като казах, че това се дължи на един дефект в човешкото мислене. Всъщност, интересното е, че вече доста добре става ясно, че някои природни ресурси в недалечното бъдеще ще свършат, но това по никакъв начин не влияе на автомобилната индустрия.

Неактивен tuby

« Отговор #24 -: Януари 13, 2011, 12:36:52 pm »
Не, не ме разбираш.

Неактивен tuby

« Отговор #25 -: Януари 13, 2011, 12:38:18 pm »
Повтарям (за готик и агалиа, явно само те не могат да схванат идеята) : Човешкият фактор изцяло го изключваме. Като не се произвеждат бързи коли, няма от къде да имат да си купят. Като се произвежат, ще има.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #26 -: Януари 13, 2011, 12:39:18 pm »

Аз горе-долу това имах предвид, като казах, че това се дължи на един дефект в човешкото мислене. Всъщност, интересното е, че вече доста добре става ясно, че някои природни ресурси в недалечното бъдеще ще свършат, но това по никакъв начин не влияе на автомобилната индустрия.

целият свят ще се засегне по брутален начин,когато нефта свърши,а автомобилната няма да се засегне  :D
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Taz

« Отговор #27 -: Януари 13, 2011, 12:40:39 pm »
Повтарям (за готик и агалиа, явно само те не могат да схванат идеята) : Човешкият фактор изцяло го изключваме. Като не се произвеждат бързи коли, няма от къде да имат да си купят. Като се произвежат, ще има.

Човешкият фактор стои в основата на това да се произвеждат мощни автомобили, както и в основата на това да има катастрофи. Не можеш да го изключиш.

Неактивен tuby

« Отговор #28 -: Януари 13, 2011, 12:43:10 pm »
Добре. Няма смисъл да насочваме и тази тема по посока на замъгленото ти съзнание.

Неактивен Taz

« Отговор #29 -: Януари 13, 2011, 12:48:13 pm »
Добре. Няма смисъл да насочваме и тази тема по посока на замъгленото ти съзнание.

Светът се управлява от икономическите аргументи. Една идея не се оценява от гледна точка на нейната стойност дали е вярна или не, а от нейната икономическа функционалност. ;)
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 12:59:48 pm от Gothic »