Автор Тема: Male Edge-пенис уголемител  (Прочетена 29687 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: Male Edge-пенис уголемител
« Отговор #20 -: Януари 12, 2011, 12:46:00 pm »
нали имаше и някакви упражнения с гири,седиш нз си колко часа с дъмбле виснал от мъжественоста ти,и накрая става нз си колко голям.А аз за тези помпи съм чувал че само спомагат ерекцита и нищо друго,но не претендирам за особено голяма компетентност в областа на помпите.Абе като цяло квото имаш в гащите живей си с него,няма нищо срамно(ако не ти е 10) ама тогава не виждам какво може да ти помогне.Всичко друго е лакомия

п.с. Готик честито за новата жена в живота ти
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 12:48:37 pm от borkos »
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #21 -: Януари 12, 2011, 02:09:36 pm »
Мисля, че този уред първоначално е правен да се използва за изправяне на пениса или да се носи след операция, за да не се получат изкривявания при зарастването. След това е започнал да се използва и за уголемяване. Не знам дали наистина има ефект, но аз лично много се съмнявам.

PS: Между другото, сигурен ли си, че наистина ти се налага да го използваш?

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #22 -: Януари 12, 2011, 02:12:41 pm »
Ами готик, щом нямаша представа дали действа или не, защо даваш мнение по въпроса?

Според мен би имало някакъв ефект, но трябва да се ползва мноооого дълго време, точно както си удължават врата в африка.

Неактивен Taz

« Отговор #23 -: Януари 12, 2011, 02:23:57 pm »
Ами готик, щом нямаша представа дали действа или не, защо даваш мнение по въпроса?

Ами имах един голям спор с мой приятел, които продава такива неща, относно тяхната ефикастност и по този повод бях събрал малко информация. Така че имам представа тези методи на какъв принцип работят и защо е съмнително, че действат. Плюс това, от него знам, че има два типа мъже, които си купуват тези неща: едните наистина имат проблем с размера, другите искат да изглеждат големи мъжкари. Така че въпросът е дали наистина има нужда от този уред.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #24 -: Януари 12, 2011, 02:27:31 pm »
Не смятам, че приятелят ти е достоверен източник за каквото и да е. Ще те помоля, повече да не го цитираш като довод в дискусиите във форума.

Неактивен Taz

« Отговор #25 -: Януари 12, 2011, 02:31:54 pm »
Не смятам, че приятелят ти е достоверен източник за каквото и да е. Ще те помоля, повече да не го цитираш като довод в дискусиите във форума.

След като доста години работи в една верига сексшопове и има непосредствен опит с хората, които ползват тези уреди, е изключително достоверен източник. Просто като добър търговец не искаше да признае някои неща, но понеже сме приятели, ми е споделил. :)

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #26 -: Януари 12, 2011, 02:32:19 pm »
готик твойте приятели компетенти във всички възможни области на наука,джаджи.Евала
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Taz

« Отговор #27 -: Януари 12, 2011, 02:37:17 pm »
готик твойте приятели компетенти във всички възможни области на наука,джаджи.Евала

Който иска да ползва този уред, да ходи да си го купува. Аз само споделям моето мнение по въпроса. ;)

Неактивен Taz

« Отговор #28 -: Януари 14, 2011, 12:12:38 pm »
Ето информацията, която имам. Тя е на базата на отзиви от клиенти на моя познат.
Уредите като Male-Edge/Andro-Penis или вакуумните помпи (те често се предпочитат, защото са по-евтини) могат да удължат размера с 1-2, по-рядко с 3 см, но почти във всички случаи става въпрос за временен ефект, който с Male-Edge/Andro-Penis може да бъде по-добър и по-дълготраен. Но има и мъже, при които тези уреди не действат. За да има ефект, Male-Edge/Andro-Penis се носи около 6 месеца, за вакуумните помпи се правят няколко месеца упражнения.

Понеже между 1/3 и 1/4 от пениса е вътре в тялото, има вероятност тези уреди да не го удължават, а просто да увеличават частта от него, която е отвън. Но това е мое предположение. ;)

Също така, ако някой си купува тези уреди, трябва да получи подробни инструкции как да ги ползва.

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #29 -: Януари 14, 2011, 01:02:45 pm »
Доста интересни познати имаш, Готик. :D
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор