Автор Тема: Телефоните  (Прочетена 19240 пъти)

Неактивен plac3bo

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 57
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Телефоните
« Отговор #10 -: Декември 03, 2007, 08:47:36 pm »
Абе аз едно не мога да разбера-за какво ви е модерен телефон и т.н.,като не ползвате дори половината от функциите му,а само най-основните?Телефона е за да говориш по него ебати(е,и СМС-чета да получаваш и пращаш).Така или иначе хората ползват това,защо си обновяват телефоните на,примерно,една или две години?

ами ский ся аз съм млад и мога спокойно да ти заявя че ползвам максимално функциите на телефоните които притежавам. В момента изборът на мобилни телефони е толкова голям, че имаш възможност да подбереш модел с точно определените функции, от които имаш нужда. Именно това аз направих... Бих ти казал че завиждаш, но знам че ще отречеш и за това няма да го кажа...
Освн всичко "модерните" телефони са и пактични...вместо да мъкна отделно телефон, стерео mp3 и mp4 плейър с високоговорител , цифрова фото и видео камера, да не говорим за WiFi и GPS... При това е и адски стилен, с голям дисплей перектен за гледане на филм докато пътувам със самолет например...

Revenge is a dish best served cold...

Неактивен Sickboy

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 29
    • SickBoy's Blog
« Отговор #11 -: Декември 03, 2007, 09:03:47 pm »
не бе пичага,не завиждам.Аз съм със SonyEricsson S500,ако става дума,мноо як телефон(аз много се кефя на СониЕриксони по принцип,ама тоя е доста стилен,сори че така се изпъквам...).Обаче съм забелязъл,че не ползвам доста функции,та затова питам...
You know, we always called each other good fellas. Like you said to, uh, somebody:You're gonna like this guy. He's all right. He's a good fella. He's one of us. You understand? We were good fellas. Wiseguys.

Неактивен Caprice

• Закоравял
  • Публикации: 172
« Отговор #12 -: Декември 03, 2007, 11:02:33 pm »
преди бях със нокия 6600 и самсунг д500
сега откакто излезе съм със 7390 и съм влюбена в него, щото освен че ке качват сякви забавни приложения, снима като цифров, и е много красив и иудобен, просто ми е адски симпатичен:)))сега понеже доста съм го надрала мисля да си взема нов, но понеге не си харесвам др модел, май ще е същия, само е нов и ненадраскан :)))
You will Never get to Heaven if you are Scared of getting High !!!

Кучката иска, да я погалиш, да я съблечеш и от секс да я запалиш..!

Костенурките са странни птици, летят само когато ги ритнеш..

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #13 -: Декември 04, 2007, 07:27:42 pm »
снима като цифров
Предния като лентов ли снимаше?
 Аз не харесвам телфон-фотопарат-камера, винаги съм твърдял, че са неудачна комбинация. За делови работи подобна камера на телефон може и да ти свърши работа, но за фотография НЕ. Щото нали се сещате че има разилка между снимане и фотография....
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Th.Mi.

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #14 -: Декември 05, 2007, 07:01:50 am »
Аз пак сам с Нокиа N72  и сам пове4е от доволен ,страхотен телефон .преди имах сименс,самсунг и панасоник,но този е най-добър.и прави страхотни снимки и има всякакви програми и приложения,които няма да ползвам никога през живота си!  :P ;D ;D ;D
Imagination was given to man to compensate for what he is not, and a sense of humor to console him for what he is.

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
    • SportMobil
« Отговор #15 -: Декември 10, 2007, 08:23:06 pm »
В момента ползвам Nokia 6233 http://www.sportmobil.eu/product_info.php/products_id/98 - това е стария телефон на братовчед ми. :)
Ако почнем хронологично, преди имах едно мобифонче на Nokia, естетсветно не помня нито модел, нито нищо, само знам, че сега е по-голямо и от мен. :) След това имах един Trium Mars, имаше една много весела игричка и много му се радвах, заради нея. :D Нещо от сорта на Sokoban беше. След това имах Siemens C45, по-късно бе заменен с M55. След това вкусихме от Sony Ericsson K300i, а сега сме с тази Nokia, нямало е телефон, от който не съм бил доволен. Избирал съм всеки спрямо конкретните си нужди и никога не съм взимал нещо преди да стане масово. А отделно последния телефон, за който съм давал пари беше М55-ицата. :)

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #16 -: Декември 11, 2007, 07:32:25 pm »
Това е интересна идея. Моята история беше такава Sony(не помня какво) -> Panasonic -> SiemensMC60(най-голямото ми разочарование)-> Samsung D600
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Caprice

• Закоравял
  • Публикации: 172
« Отговор #17 -: Януари 12, 2008, 10:36:49 pm »
сега съм с новата нокия 8гб, доста пари е но ги заслужава отвсякъде! съветвам ви ако можете да си го вземете това телефонче, кеф за душицата е ползването му...нокиите са си дъ бест, какво да се прави!
You will Never get to Heaven if you are Scared of getting High !!!

Кучката иска, да я погалиш, да я съблечеш и от секс да я запалиш..!

Костенурките са странни птици, летят само когато ги ритнеш..

Неактивен SiLeNcE

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #18 -: Януари 14, 2008, 11:11:06 pm »
сега съм с новата нокия 8гб, доста пари е но ги заслужава отвсякъде! съветвам ви ако можете да си го вземете това телефонче, кеф за душицата е ползването му...нокиите са си дъ бест, какво да се прави!
На същото мнение... пичовете все пак правят и трактори  :P (сериозно)
Я помню чудное мгновенье:
Передо мной явилась ты,
Как мимолетное виденье,
Как гений чистой красоты.

Неактивен azrael

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 36
« Отговор #19 -: Януари 15, 2008, 06:13:11 am »
На същото мнение... пичовете все пак правят и трактори  :P (сериозно)
Че и телевизори съм виждал :)
Arguing online is like The Special Olympics - even if you win, you're still retarded.