Автор Тема: Телефоните  (Прочетена 19243 пъти)

Неактивен Sprite

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 62
  • Рейтинг: +0/-0
  • Преди живеех срещу лудницата,сега живея срещу нас!
Телефоните
« -: Декември 02, 2007, 09:01:36 pm »
Нека това е темичка за обсъждане на мобилните телефони.
Аз в момента съм с Nokia6500 и си ми харесва http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1371 Предишният ми беше Сони Ериксон к 750 и постоянно даваше някакви бъгове,но пък не правеше никак лоши снимки  ::)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
Re: Телефоните
« Отговор #1 -: Декември 03, 2007, 09:28:01 am »
Soni Ericsson ?
Какк да не дава бъгове като е със софтуер на Майкрософт.

Аз бях с Nokia 7110 в началото. След това временно бях с Nokia 3410 и от тогава съм с Nokia 9500 Comunicator.

Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен marta

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 69
« Отговор #2 -: Декември 03, 2007, 10:44:30 am »
Сони, Нокия... ето това работи безгрешка

И малко по темата.Скоро 4етох интервю на Бил Гейтс за края на стационарните телефони. Вие какво мислите, ползвате ли ги още?

Неактивен plac3bo

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 57
« Отговор #3 -: Декември 03, 2007, 11:45:32 am »
аз лично обичам "умните" телефончета...
в монмента съм с NOKIA N95 и Motorola V8.
иначе преди съм изредил сумати телефончета...не че съм богат просто братовчед ми пише статии за едно списание и редовно взимаше различни телефони да ги тества и да ги тествам и аз...някои от които в последствие си купих :
NOKIA 3310 -класика  ;D
NOKIA 6600 -един от първите смартчета май
Sony Ericsson S700 -супер як ама неможе да плува  :-\ от опит знам  ;D
Nokia N-Gage -отначало е зарибявка заради игрите...
Sony Ericsson K700 -вече вкарвах малко стилл...  :P
Sony Ericsson W900 -невероятен телефон! 400МВ памет, DivX кодек, супер екран, звук...не бих го махнал ако не беше N95-ката  :)

И малко по темата.Скоро 4етох интервю на Бил Гейтс за края на стационарните телефони. Вие какво мислите, ползвате ли ги още?

мда аз лично все още ги използвам, но все по-рядко и по-рядко. И аз също съм на мнение че скоро ще дисапиърнат, защото в момента се изгражда нов тип мрежа : NGN (New Generation Network), която включва телефон, интернет и телевизия в едно, която ще измести всички кабелни и мобилни опретатори и т.н. Но това е в бъдещето, а сега ще звънна на баба ми от домашния, че нейния мобилен е на Вивател и ми е по ефтино  :P
« Последна редакция: Декември 03, 2007, 11:50:24 am от plac3bo »

Revenge is a dish best served cold...

Неактивен Sickboy

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 29
    • SickBoy's Blog
« Отговор #4 -: Декември 03, 2007, 06:56:12 pm »
Абе аз едно не мога да разбера-за какво ви е модерен телефон и т.н.,като не ползвате дори половината от функциите му,а само най-основните?Телефона е за да говориш по него ебати(е,и СМС-чета да получаваш и пращаш).Така или иначе хората ползват това,защо си обновяват телефоните на,примерно,една или две години?
You know, we always called each other good fellas. Like you said to, uh, somebody:You're gonna like this guy. He's all right. He's a good fella. He's one of us. You understand? We were good fellas. Wiseguys.

Неактивен Sprite

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 62
  • Преди живеех срещу лудницата,сега живея срещу нас!
« Отговор #5 -: Декември 03, 2007, 07:39:07 pm »
Абе аз едно не мога да разбера-за какво ви е модерен телефон и т.н.,като не ползвате дори половината от функциите му,а само най-основните?
А ти откъде знаеш кои функции ползваме? ;D
Иначе Самсунг също са хубави ама са малко дамски :-))))

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #6 -: Декември 03, 2007, 08:07:27 pm »
В момента ползвам samsung D600, за мен дизайнът на телефона е много важен, а повечето смартфони са доста фруби на външен вид. Иначе комуникатора го харесвам и като дизайн и като функции. Ако реша да си сменям телефона имам два варианта един прост телефон + пда или сони-ериксон - някой от по-новите(много съм доволен от обновения им дизайн и функционалност)
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #7 -: Декември 03, 2007, 08:29:02 pm »
Иначе Самсунг също са хубави ама са малко дамски :-))))

Да, аз съм с едно Самсунгче, което няма никакви функции, освен това да е телефон. Много си го харесвам, въпреки че приятелят ми казва, че прилича на телефон, правен в час по трудово ::)
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен comix

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #8 -: Декември 03, 2007, 08:38:55 pm »
Незнам, но имам един NOKIA 3330 от 2001 година и като го гледам няма намерение да спира. Имам изговорени хиляди часове с него и не ме е предал още. Падал е много пъти къде ли не, но пак е ставал! Един път му е сменяна батерията и панела.
Смартфоните са друга работа, понеже правят много други неща и функцията "телефон" е на последно място.

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #9 -: Декември 03, 2007, 08:40:06 pm »
Имала съм един сименс и една нокия. Сега ако си купувам телефон, пак нокия ще е. Иначе като дизайн най ми харесват самсунг.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.