Автор Тема: Сексът и града  (Прочетена 15183 пъти)

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: Сексът и града
« Отговор #110 -: Януари 10, 2011, 05:56:16 pm »
Между другото Парис Хилтън още е ходила на училище, когато е тръгнал сериалът :D

Това може да обясни някои неща при Парис Хилтън. :D

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #111 -: Март 10, 2011, 02:31:08 pm »
http://www.vchera.bg/zabranete-sex-and-the-city/  (rofl) (rofl) (rofl)

е прочетете го това, много е як този блог, благодаря ти лунче! :*

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #112 -: Март 10, 2011, 02:44:19 pm »
Слаб блог. Лунче...излагаш се  :*

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #113 -: Март 10, 2011, 02:49:45 pm »
Слаб блог. Лунче...излагаш се  :*
:D Моля ти се няма такова нещо. При мен е само най-доброто и за да не стават недоразумения ... при мен е друго понятие  :*.

П.П. За неразбралите аз не съм автор на блога, а само поредният му читател ;).

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #114 -: Март 10, 2011, 05:08:01 pm »
Знам Лун, ако трябва да бъда честен аз дори не съм и чел статията. Просто използвах възможността да ти пратя цунки.

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #115 -: Март 10, 2011, 05:51:49 pm »
Знам Лун, ако трябва да бъда честен аз дори не съм и чел статията. Просто използвах възможността да ти пратя цунки.
:D Ахааа това е нещо ново ... чудесно (happy).

П.П. За да не си разменяме само цунки да напиша и аз нещо по темата. Статията много ми хареса ... бих казала, че моята хронолигия на чувства към филма е същата. Може би е уместно да вметна, че съм гледала само сериала, най-вероятно не всички серии, но повечето. Филмите, които направиха впоследствие все още не съм ги гледала и не знам дали това някога ще се случи (chuckle). В началото бях впечатлена от блясъка, свободата и забавните своеволия, но всичко, което се повтаря отегчава и омръзва. Не ми е любима поредица, но чистосърдечно съм се смяла на доста епизоди.

П.П.П. Не мисля, че филма отразява действителността, но по-важното - не мисля, че подобен род филми се правят, за да я отразят. Това е комерсиален сериал направен да ни забавлява ... мисля, че с тази "роля" се справя чудесно ;).
« Последна редакция: Март 10, 2011, 06:13:43 pm от Lun »

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #116 -: Март 11, 2011, 01:15:18 pm »
Никой не твърди, че сериалът отразява 100%-тово действителноста, все пак ние не живвем живота си по нечии сценарии. Всеки тр да се стреми да живее живота си според неговите собствени критерии, пълноценно, така че да му носи удовлетворение.

Просто са взети основни фрагменти от действителността, които за целта са в пъти преувеличени, което е съвсем естествено според мен.

Това, което не ми харесва е др крайност - отричането. Това, че някои хора дори и не са сънували $1 000 000 на куп, не означава, че те не съществуват. По същият начин можем да анализираме и "Двама мъже и половина", само че вече го спират, защото Чарли Шиийн доста насериозно е влезнал в роля и не може да излезне...

П.П. Също не съм съгласна, че доста хора се опитват да влезнат в нечии чужди стандарти... и чужди животи...
« Последна редакция: Март 11, 2011, 01:17:23 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #117 -: Март 11, 2011, 01:39:12 pm »
много си права,че се живее по някакъв сценарии.Жалкото,че за 90% от младите хора,и основно за подраствящите сценария е,много долнопробен наподобяващ кръстоска м/у тъпия сериал и някой мега чалга хит.

п.с. Колкото до чичо Чарли,неговите пиянски,нарко издънки са доста преди да 2 мъже и половина да бъде замислен
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #118 -: Март 11, 2011, 01:48:26 pm »
Всеки има право да си живее живота както иска, без да пречи на другите и най-малкото да плаща данък обществено мнение.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #119 -: Март 11, 2011, 02:06:38 pm »
много си права,че се живее по някакъв сценарии.Жалкото,че за 90% от младите хора,и основно за подраствящите сценария е,много долнопробен наподобяващ кръстоска м/у тъпия сериал и някой мега чалга хит.

п.с. Колкото до чичо Чарли,неговите пиянски,нарко издънки са доста преди да 2 мъже и половина да бъде замислен
Всъщност тя е написала, че не живеем по сценарии ;)
Вероятно има известна доза истина в сериала, но определено имаа и доста преувеличени неща. И все пак мисля, че главната му цел не е да отразява действителността, както и повечето сериали като цяло ;)
You miss 100% of the shots you don't take