Автор Тема: Сексът и града  (Прочетена 15177 пъти)

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Сексът и града
« Отговор #10 -: Декември 29, 2010, 05:58:23 pm »
Така е, като те грабне баналното ежедневие.

Нищо подобно Аглая, просто жените, които Наистина живеят по този начин, нямат време да гледат подобни сериали! Просто защото те ги извижяват, а не чакат да излезе новата серия всяка сряда вечер! ;)

по темата "синдромът сексA и градЪТ" /може би е добра идея да си коригираш заглавието/ може да се каже много, аз лично съм бил свидетел как някои момичета леееееко губят допир с реалността покрай подобни филми (chuckle)

Да, тези жени не гледат нито сериали, нито филми, съгласна съм. :D Тези, които гледат сериали са девици. (chuckle)
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 06:29:29 pm от Aglaia »
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #11 -: Декември 29, 2010, 07:00:57 pm »
Що за нелепа тема. Със същия успех можеше да пуснеш дискусия със заглавие "Терминатора - отрязава ли действителността?"

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #12 -: Декември 29, 2010, 07:08:22 pm »
Що за нелепа тема. Със същия успех можеше да пуснеш дискусия със заглавие "Терминатора - отрязава ли действителността?"

хаха това е добро  (clapping)
Matador

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #13 -: Декември 29, 2010, 07:25:45 pm »
Защо да е нелепа темата? За много жени "Сексът и градът" е култов сериал.

Неактивен tuby

« Отговор #14 -: Декември 29, 2010, 07:27:57 pm »
Именно заради това.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #15 -: Декември 29, 2010, 07:34:29 pm »
Ами не е лошо да се развенчае този култов сериал. Много жени го смятат за самата реалност, а той просто им предлага една добра фантазия, в която да се потопят. Лошото е обаче, че за някои жени филмът и реалността са едно и също нещо. ;)

Неактивен Aglaia

« Отговор #16 -: Декември 30, 2010, 09:52:28 am »
Ами не е лошо да се развенчае този култов сериал. Много жени го смятат за самата реалност, а той просто им предлага една добра фантазия, в която да се потопят. Лошото е обаче, че за някои жени филмът и реалността са едно и също нещо. ;)

Съвсем си е логично събитията във филма да са преекспонирани, нямаше да бъде сериал ако това не е така. Не говоря и за стандарта на живот, да, определено ми е мечта да взимам по 10 000 долара на месец. (chuckle) Това, за което говоря и е напълно реалистично и е основната тема на филма е колко трудно се прави избор на партньор, явно не сте гледали сериала и нищо не сте разбрали.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

« Отговор #17 -: Декември 30, 2010, 09:55:40 am »

, определено ми е мечта да взимам по 10 000 долара на месец.

Нали знаеш какво казват за това колко е голям човек? Изобщо не се учудвам, че това е мечтата ти.

Неактивен Aglaia

« Отговор #18 -: Декември 30, 2010, 09:58:27 am »

, определено ми е мечта да взимам по 10 000 долара на месец.

Нали знаеш какво казват за това колко е голям човек? Изобщо не се учудвам, че това е мечтата ти.

Пак провокираш! Съвсем друга е мечтата ми, но не смятам да я споделям с човек като теб. ;)

Неактивен tuby

« Отговор #19 -: Декември 30, 2010, 09:59:29 am »
Чакай да позная с какъв човек би я споделила - с такъв, който взима по 10000 долара на месец?