Автор Тема: Сексът и града  (Прочетена 15182 пъти)

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Сексът и града
« -: Декември 29, 2010, 04:31:14 pm »
Смятате ли, че филмът отразява действителността?
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: Сексът и града
« Отговор #1 -: Декември 29, 2010, 04:32:26 pm »
Не. (shake)

Неактивен Aglaia

« Отговор #2 -: Декември 29, 2010, 04:35:09 pm »
Защо така смяташ, кое не отговаря на действителността? Начина на живот, избора на гадже...? Шопинг терапията, обикалянето по заведения, събирането с приятелки?
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Taz

« Отговор #3 -: Декември 29, 2010, 04:38:44 pm »
Ами смятам, че филмът показва повече жените какво биха искали да правят. ;)

Неактивен Aglaia

« Отговор #4 -: Декември 29, 2010, 04:43:12 pm »
Ами смятам, че филмът показва повече жените какво биха искали да правят. ;)

А аз пък смятам, че това си правят когато разполагат с достатъчно финансови средства и са реализирани професионално. Тогава избора е голям. :D

Неактивен Taz

« Отговор #5 -: Декември 29, 2010, 04:46:31 pm »
А аз пък смятам, че това си правят когато разполагат с достатъчно финансови средства и са реализирани професионално. Тогава избора е голям. :D

Това показва, че филмът си е свършил работата. ;)

Неактивен Aglaia

« Отговор #6 -: Декември 29, 2010, 04:48:06 pm »

Това показва, че филмът си е свършил работата. ;)

т.е. ти не предполагаш, че съм живяла по този начин? А смяташ, че само ми се иска да живея така?

Неактивен Taz

« Отговор #7 -: Декември 29, 2010, 04:54:57 pm »
т.е. ти не предполагаш, че съм живяла по този начин? А смяташ, че само ми се иска да живея така?

Нямам представа как си живяла. Аз говорех за друго. Този тип филми са предназначени за средностатистическата жена, която да отмаря вечер, докато гледа филма - тя не може да си позволи този начин на живот, но може да гледа филма и да си представя, че това се случва на нея. ;)

Неактивен Aglaia

« Отговор #8 -: Декември 29, 2010, 05:05:51 pm »

Нямам представа как си живяла. Аз говорех за друго. Този тип филми са предназначени за средностатистическата жена, която да отмаря вечер, докато гледа филма - тя не може да си позволи този начин на живот, но може да гледа филма и да си представя, че това се случва на нея. ;)

Така е, като те грабне баналното ежедневие.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #9 -: Декември 29, 2010, 05:53:21 pm »
Така е, като те грабне баналното ежедневие.

Нищо подобно Аглая, просто жените, които Наистина живеят по този начин, нямат време да гледат подобни сериали! Просто защото те ги извижяват, а не чакат да излезе новата серия всяка сряда вечер! ;)

по темата "синдромът сексA и градЪТ" /може би е добра идея да си коригираш заглавието/ може да се каже много, аз лично съм бил свидетел как някои момичета леееееко губят допир с реалността покрай подобни филми (chuckle)