Автор Тема: Какви са тестовете, на които я подлагаш на първа среща?  (Прочетена 6336 пъти)

Неактивен belos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
Тестове - не, но тъпотата ми прави много лошо впечатление и е определяща за прекратяване на по-близки взаимоотношения с девойката.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!

п.п. сега се замислих. понякога ги подлагам на тест. карам ги да решават диференциални уравнения от втори ред.

ти нямаш сърце  (shake)  :D

а това, което tristram е споменал за искреността и откровеността плюс ли е наистина, или минус? гложди ме много от известно време, защото получих критика (от мъж, добър приятел), че не е най-добрата тактика, когато харесваш някого. губел му се, видиш ли, интересът на мъжа.
и да конкретизирам - не говоря за откровеност, в която си разказваш и майчиното мляко и давиш човека отсреща в поток от ненужна информация за себе си, а откритост и искреност в поведението.

Тоест някои мъже предпочитат жените да не се разкриват от самото начало, а да ги поразиграват и да полицемерничат мъничко за по-голям интерес?!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318

п.п. сега се замислих. понякога ги подлагам на тест. карам ги да решават диференциални уравнения от втори ред.

а това, което tristram е споменал за искреността и откровеността плюс ли е наистина, или минус? гложди ме много от известно време, защото получих критика (от мъж, добър приятел), че не е най-добрата тактика, когато харесваш някого. губел му се, видиш ли, интересът на мъжа.
и да конкретизирам - не говоря за откровеност, в която си разказваш и майчиното мляко и давиш човека отсреща в поток от ненужна информация за себе си, а откритост и искреност в поведението.

Тоест някои мъже предпочитат жените да не се разкриват от самото начало, а да ги поразиграват и да полицемерничат мъничко за по-голям интерес?!

Това важи в пълна сила и за жените. Смятам, че е нормално.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Лично за себе си, ако съм "провалила" някоя своя връзка по този начин, мн ще се радвам, защото това в никакъв случай не би бил човекът, с когото бих искам да бъда. Мъж, който поддържа интереса си по такъв начин определено не е моят човек. И все си мисля, че има др неща, които могат да поддържат интереса.  
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Juno

• Закоравял
  • Публикации: 89
  • Рейтинг: +0/-0

не става въпрос за лицемерие, абсолютизираш нещата и минаваш в крайност. ето пример - всички тия номера, тип безразлична, недостъпна и т.н. в момент, в който просто искаш да му се хвърлиш на врата и да го нацелуваш, но пък все още не си сигурна дали той има нещо към теб. за показването на емоциите в началото говоря.
old enough to know it's wrong, too young to care.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Съгласен съм с юно, в крайна сметка в началото на една връзка всеки или малко преиграва (лицемерничи). Едва ли някой би си показал всички дяволии и негативни черти в началото на една връзка. Така или иначе тези неща рано или късно излизат на повърхността по естествен начин.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
как сте банда? :)

страхувам се, че не разбирам напълно 'проблема' на Джуно... аз лично май нямам много опит с номерата и игричките, и затова май не ми е съвсем ясно, от къде идва загубата на интерес? няма нужда да показваш в началото на мъжа, че си луда по него, стига да покажеш просто, че не ти е безразличен.

струва ми се, че се повтарям, но за да се обоснова по-добре прилагам клипче на 'първа среща' от един много симпатичен филм:

http://www.youtube.com/watch?v=qkYlZNI9S4U (The video's owner prevents external embedding)

тук според мен и 2та персонажа са искрени и се забавляват. щом си прекарват наистина добре, защо трябва да се безпокоят за 'интереса' на другия? :^)

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079

ти нямаш сърце  (shake)  :D

Точно така се проверява най-добре какъв човек стои срещу теб. Разбира се има си някакви граници, тази искренност и откритост трябва да бъде здравословна и за теб самия. т.е. не е нужно да се споделят неща, които след това доста хора биха използвали срещу теб с различна цел, още по малко пък с някого когото не познаваш като човек. Споделяй неща, които не са болезнени като преживявания или тематика за теб. ;)
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен patricia

• Закоравял
  • Публикации: 99
Момчета и момичета, вижте каква статия открих по темата, в леко закачлив тон и с много хумор:

http://www.webcafe.bg/id_139877933
Аз имам непретенциозен вкус: напълно ми е достатъчно най-доброто.

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
Мн яко.  :D
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор