Автор Тема: Какви са тестовете, на които я подлагаш на първа среща?  (Прочетена 6259 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Покрай темата за това, кой трябва да плати сметката на Първа среща: http://forum.vratovrazka.bg/index.php/topic,1196.0.html от някои от дадените отговори, стана ясно, че жените подлагат мъжете на обстоен анализ спрямо техните действия по време на Първата среща като им поставят скрити капани и ги тляскат към подвижни пясъци, а от ответната реакция зависи дали ще има втора среща или не.

За това Ви питам момчета: Какви са скритите ви козове или тестовете и проверките, на които тайничко подлагате момичето, с което сте излезли на първа среща? Има ли някакви точно определени действия, реплики, мимики от нейна страна, които провокирате съвсем целенасочено или предизвиквате дадена ситуация, за да наблюдавате реакцията на отсрещната страна? Правите ли си заключения,  от това как момичето до вас ще реагира, за нея като личност и човек, и какъв тип взаимоотношения очаква тя от вас?

Има ли неща, които биха ви отблъснали на първа среща? Какви са те?
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 10:34:17 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Аз отивам на среща, за да се видя с даден човек, а не за да си правя експерименти, така че няма някакви определени неща, които ще наблюдавам по-обстойно. Обикновено умея да преценявам хората срещу мен, така че, ако нещо неприятно ми направи впечатление, ще имам едно на ум. А и обикновено жените са тези, които правят тънки сметки на такива срещи.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Това е чудесно. Но в повечето случаи по време на първа среща, човекът на среща ти не се показва в истинската си светлина, а се стреми да ти се покаже, такъв какъвто той смята, че ти ще го харесаш. И чак след време се разкрива исктинската му същност. Някои може би, в целта си да си спестят това време или пък в стремежа си да разкриат по-бързо истинския облик на човека, с когото са, прибягват то такива методи.

Не смятам, че предимно жени са способни на такова нещо - всеки си прави тънки сметки, и материални, и емоционални. Това е, което наблюдавам да се случва около мен. За съжаление, не сме само във финансова криза, ами и в криза и на човешките взаимоотношения и морални ценности.
« Последна редакция: Декември 03, 2010, 09:03:38 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Ми аз никви тестове не правя май.

п.п. сега се замислих. понякога ги подлагам на тест. карам ги да решават диференциални уравнения от втори ред.
« Последна редакция: Декември 03, 2010, 08:40:27 am от evilteletuby »

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
Браво Мише,много хубава тема,но не съм съгласна,че хората по принцип се стремят да се покажат в добра светлина на първа среща.Познавам много хора,към които аз също принадлежа показващи точно най-лошото от себе си на първа среща.Не съм познавач  на човешките взаимоотношение,но от личен опит си мисля,че мъжете са много по -инстинктивни от нас жените.Не мисля,че точно на първа среща си правят тънки сметки и хипотези за бъдещето.
Все пак ще е интересно да разберем какво забелязват и на какво обръщат внимание мъжете на първа среща,ако не забавно поне ще е полезно

Неактивен G.Zlatev

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +16/-0
няма никакви тестове, а само събирам впечатления и правя изводи и то най-вече от начин на обличане, начин на мислене, начина, по който говори
умният не казва и половината от това, което знае, а простият не разбира и половината от това, за което говори

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
ми аз гледам просто да се забавлявам (ooops)

най-хубаво впечатление ми прави когато човека срещу мен е искрен и спонтанен

а м/у другото ако момичето се е барнало малко повече от нормалното, ще ми направи впечатление и ще си кажа: 'хей това момиче явно ме харесва щом се е постарала толкова', което ще ме направи сигурно една идея по-самоуверен ;) знам, че не е задължително, но най-често това е обяснението. а това, че се е съгласила да излезем, не значи непременно че си пада по мен, може просто да и е било скучно :D

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Подлагам ги на ТОП тестове (chuckle)
Сега сериозно - според мен тестовете, на които ни подлагат жените, са нещо напълно нормално. Все пак в общия случай ние "гоним" жените и мисля, че това си е заложено. Не виждам проблем една жена да иска да има възможност да избира и да поставя такива "капани", а не да се хвърли на първия, който я заговори.
Иначе аз си имам разни прийоми, но не бих казал, че е точно определена реплика или нещо подобно. Просто (както каза и tristram) излизам, за да се забавлявам, изграждам си първо впечатление за даден човек и оттам решавам дали искам да продължа комуникацията ;) И естествено, че има неща, които биха ме отблъснали. Като започнем от определен тип поведение и стигнем до липсата на чувство за хумор.
Мога да изпиша още доста неща по темата, но съм прекалено гладен :D
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Александър!

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 5
  • Рейтинг: +0/-0
Игнор дами, игнор и продължавам да си говоря мойте си работи :)

Неактивен Juno

• Закоравял
  • Публикации: 89
  • Рейтинг: +0/-0

п.п. сега се замислих. понякога ги подлагам на тест. карам ги да решават диференциални уравнения от втори ред.

ти нямаш сърце  (shake)  :D

а това, което tristram е споменал за искреността и откровеността плюс ли е наистина, или минус? гложди ме много от известно време, защото получих критика (от мъж, добър приятел), че не е най-добрата тактика, когато харесваш някого. губел му се, видиш ли, интересът на мъжа.
и да конкретизирам - не говоря за откровеност, в която си разказваш и майчиното мляко и давиш човека отсреща в поток от ненужна информация за себе си, а откритост и искреност в поведението.
old enough to know it's wrong, too young to care.