Автор Тема: Какво забелязвате първо в един мъж?  (Прочетена 7499 пъти)

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
Какво забелязвате първо в един мъж?
« -: Декември 02, 2010, 09:40:52 am »
Дами, има ли нещо, което винаги привлича вниманието ви, когато видите за пръв път един потенциално интересен за вас мъж? Очи, устни, мускули, обувки, дрехи....?

На мен ми е малко трудно да кажа точно, но може би първо забелязвам цялостната фигура - дали е висок и добре сложен. И след това лицето и дрехите. То ще излезе, че няма едно първо нещо май (chuckle) А, да, и усмивката... (ooops)

Случвало ли ви се е да заговорите непознат мъж, само защото ви е направил впечатление с външността си?

Неактивен NS

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
Re: Какво забелязвате първо в един мъж?
« Отговор #1 -: Декември 02, 2010, 09:56:20 am »
За първи път... винаги телосложение и излъчване ( усмивка ,очи, облекло....) За жалост, много често тези първи впечатления са добри ,а после разбираш че насреща ти не стои  добър и достоен човек...но на кой не му се е случвало това :)
Да ,сравнително често ми се е случвало да заговоря мъж който ме е привлякъл именно с външността си.Получават се интересни ситуации  (chuckle)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен ochilarka

• Готин
  • Публикации: 386
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #2 -: Декември 02, 2010, 11:46:48 am »
Усмивката и погледът :) Следват краката и дупето  (bandit)

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #3 -: Декември 02, 2010, 05:21:23 pm »
Ами май забелязвам всичко,не обръщам внимание толкова на външността и дрехите,колкото на дребните подробности.
Вчера прекарах около час с едно момче,а аз през цялото време си мислех ,че има неподдържани ръце и ноки.Днес пак го видях,беше изряден и перфектен,но ...... (shake) (shake) (shake)
Даде ми телефоният си номер,няма да му се обадя  (headbanbg)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #4 -: Декември 02, 2010, 05:56:53 pm »
call me, baby. Значи ноктите си ги режа, но имам рани по ръцете, но те са от морското свинче и опитите ми да го къпя.

Неактивен Sapfir

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #5 -: Декември 02, 2010, 08:43:14 pm »
Погледът е първото нещо, което ме впечатлява :)
Работи, сякаш нямаш нужда от пари. Обичай сякаш никога не са те наранявали. Танцувай сякаш никой не те гледа. Пей сякаш никой не те слуша. ЖИВЕЙ СЯКАШ НА ЗЕМЯТА Е РАЙ!

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #6 -: Декември 02, 2010, 09:04:43 pm »
Ами различно е, при различните мъже. Накои са ме впечатлявали с дупи, някои с усмивка, някои със мн ярко мъжко присъствие, магнетично, харизматично излъчване и вътрешна сила.

Случвало ли ви се е да заговорите непознат мъж, само защото ви е направил впечатление с външността си?

Това ме накара да се замисля и с риск да прозвуча нескромно, обикновено е било точно обратното. Всмисъл такъв, че до сега като цяло аз съм била по-пасивната страна... Ами... не... не съм заговаряла напознати мъже само защото си мисля, че имат шлядко дупи  (ooops)

call me, baby. Значи ноктите си ги режа, но имам рани по ръцете, но те са от морското свинче и опитите ми да го къпя.

(chuckle) Ами преди вс тр да бъдеш нежен и внимателен. Да му говориш с любов и то да се чувства сигурно и защитено в твое присъствие. Плюс това, тр да започнеш бавно, с предварителна подготовка, така че постепенно да го предразположиш без да го стресираш. Според мен, ако нещата се случат изведнъж, ще го подложиш на голям шок. Аз лично така процедирах със Зюсимирка, не че банята й е най-любимото занимание, но никога не ме е драла или хапала, докато се чип-чипбидипкаме (иначе ме е драла неволно, когато са и мн дълги ноктите) . Общо взето ме слуша.  (happyflo) (makelove) (ooops)

« Последна редакция: Декември 02, 2010, 09:41:05 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #7 -: Декември 03, 2010, 09:38:07 am »
В един мъж виждам всичко и то в детайли. Или ми харесва или просто не ми харесва, това е. Определено само едно нещо не би ме привлякло в един мъж. Самата комбинация от черти и детайли е това което ме привлича.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #8 -: Декември 03, 2010, 09:39:28 am »
Ами различно е, при различните мъже. Накои са ме впечатлявали с дупи, някои с усмивка, някои със мн ярко мъжко присъствие, магнетично, харизматично излъчване и вътрешна сила.

Това ме накара да се замисля и с риск да прозвуча нескромно, обикновено е било точно обратното. Всмисъл такъв, че до сега като цяло аз съм била по-пасивната страна... Ами... не... не съм заговаряла напознати мъже само защото си мисля, че имат шлядко дупи  (ooops)

(chuckle) Ами преди вс тр да бъдеш нежен и внимателен. Да му говориш с любов и то да се чувства сигурно и защитено в твое присъствие. Плюс това, тр да започнеш бавно, с предварителна подготовка, така че постепенно да го предразположиш без да го стресираш. Според мен, ако нещата се случат изведнъж, ще го подложиш на голям шок. Аз лично така процедирах със Зюсимирка, не че банята й е най-любимото занимание, но никога не ме е драла или хапала, докато се чип-чипбидипкаме (иначе ме е драла неволно, когато са и мн дълги ноктите) . Общо взето ме слуша.  (happyflo) (makelove) (ooops)

Е мише, не може да сравняваш зайчето с моя звяр.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #9 -: Декември 03, 2010, 09:46:29 am »
Определено само едно нещо не би ме привлякло в един мъж.

кое пък ще е това нещо? :^)