Автор Тема: Имате ли фетиши и какви са те.....  (Прочетена 20109 пъти)

Неактивен big_little_bear

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +0/-0
  • I.W.F.R.L.
Re: Имате ли фетиши и какви са те.....
« Отговор #100 -: Октомври 23, 2011, 10:14:00 am »
Готина тема :) и в интерес на истината тук не се заяждахте много  (chuckle) ...  та сега по нея :

Лично на мен , един от фетишите ми , е дългата,черна коса на представителките от нежния пол , съчетана с наистина нежната фигура . Мускулестите дами , определено не ме карат да се надървя , но когато мацката е отгоре (в ездачка) , леко приведната към мен и ако косата и е толкова дълга , че да погали с нея по тялото , докато ме обладава ... просто откачам ... за съжаление , само веднъж съм имал честта , да бъда с такава мацка .  (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove)

Ако тук , има жени с дълги коси (поне 10см , под рамото) , то поздрав за тях !

Още нещо , дългите нокти и нежните ръце , както и очите .

Ако има нещо , което забелязвам в една жена , то това са косата , ръцете и очите и !

Малките дупета , големите цици и прочие , се харесват на 90% от мъжете :) .

П.П. - Бъдете различни и едновременно с това класически , за да направите впечатление  :P 
" Всеки сам избира каква роля да играе в своя собствен филм -живота "

Мирослав Тасков

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #101 -: Октомври 23, 2011, 05:52:07 pm »
Ае и аз да се включа в извращението,ми нямам определен типаж,всичко под ножа,но има определени неща които ме побъркват само като ги видя.На 10-11 години видях адската мацка с много яко бритонче,и от тогава такива мацки ме радват много,другото е косата вързана на кок и 2 кичура да висят.Обичам гърба ми да е издран,ами за друго май не се сещам .
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Maigraith

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 32
  • Рейтинг: +0/-1
« Отговор #102 -: Декември 06, 2011, 09:16:28 am »
Военни униформи, втф :Д
Достатъчно е някой в такава да е римоутли привлекателен за да съм готова да му позволя да прави каквото си иска. Стига да не я съблича. Няма ли униформа изискванията са много по-високи :D.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #103 -: Декември 06, 2011, 09:42:39 am »
Моя фетиш :

Неактивен Wink

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 11
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #104 -: Януари 27, 2012, 01:16:35 am »
Готина тема :) и в интерес на истината тук не се заяждахте много  (chuckle) ...  та сега по нея :

Лично на мен , един от фетишите ми , е дългата,черна коса на представителките от нежния пол , съчетана с наистина нежната фигура . Мускулестите дами , определено не ме карат да се надървя , но когато мацката е отгоре (в ездачка) , леко приведната към мен и ако косата и е толкова дълга , че да погали с нея по тялото , докато ме обладава ... просто откачам ... за съжаление , само веднъж съм имал честта , да бъда с такава мацка .  (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove)

Ако тук , има жени с дълги коси (поне 10см , под рамото) , то поздрав за тях !

Още нещо , дългите нокти и нежните ръце , както и очите .

Ако има нещо , което забелязвам в една жена , то това са косата , ръцете и очите и !

Малките дупета , големите цици и прочие , се харесват на 90% от мъжете :) .

П.П. - Бъдете различни и едновременно с това класически , за да направите впечатление  :P 

Цитирам, защото това, което казваш е Абсолютно същото, като това, което си мислех да напиша с 1-2 ненужни за споменаване изключения! :) ;)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #105 -: Януари 27, 2012, 09:51:41 am »

мммм

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #106 -: Януари 28, 2012, 10:39:25 pm »
Моят фетиш е... абсолютно верният и изцяло отдаден на мен мъж... Тогава мисля, че мога да си прескоча границите...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен emka

• Готин
  • Публикации: 344
  • Рейтинг: +90/-1
« Отговор #107 -: Януари 29, 2012, 09:41:48 pm »

primerno

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #108 -: Януари 30, 2012, 09:05:13 am »
Sexy danceeeeeeeers...:

"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен taglog

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #109 -: Юли 12, 2012, 02:10:20 pm »
Здравейте :) на мен ми е фетиш жените да са с големи срамни устни ;) адки е възбуждащ видът им, който ти казва искам да ме лижеш и да си играеш с мен :):):)
[Deleted: Публикуването на линкове от нови потребители е нарушение на правилата на форума]
Другото са ето такива нестандартни пози и невероятно гъвкави жени, с който.................. :):):)
[Deleted: Публикуването на линкове от нови потребители е нарушение на правилата на форума]
« Последна редакция: Юли 12, 2012, 04:14:56 pm от Ред »