Автор Тема: Имате ли фетиши и какви са те.....  (Прочетена 20108 пъти)

Неактивен kiko_70

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 41
  • Рейтинг: +0/-0
Имате ли фетиши и какви са те.....
« -: Ноември 25, 2010, 06:46:20 pm »
...Фетишизмът е свързан преди всичко с еротичното въображение. Той не носи вреда на никого, не води до престъпления, не предизвиква нежелано насилие, като в същото време обхваща много широка гама от сексуални обекти, които могат да играят ролята на фетиши.
   Думата "фетишизъм" означава "идол" или символ". Фетиш е всеки един предмет, който има за вас сексуално значение - високи токчета, латексово облекло, високи ботуши, кожа, униформа, коприна, парфюм - всичко, което ви привлича сексуално и ви възбужда, извън сексуалния акт се приема за фетиш. От тук идва и твърдението, че всеки от нас в една или друга степен е фетишист. Често неосъзнато.
   В друга тема вече споменах, че имам афинитет към доминирането, също така харесвам добре поддържани дамски ръце ...

... А вие имате ли фантазии и бихте ли посмели да ги споделите?

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Имате ли фетиши и какви са те.....
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2010, 06:48:13 pm »
Обичаш да пошляпваш, а?

Аз нямам фетиш явно, защото не мога да се сетя за нещо конкретно, което толкова да ме възбужда.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2010, 07:01:55 pm »
Ако е облечена с някакви секси дрешки - кожи, латекс и т.н. - ме кефи, но това не е фетишизъм.

Фетишизмът е вид сексуална перверзия, при която сексуалният обект (жената) се замества от някакъв предмет и това е свързано със сексуална травма.
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 09:12:43 pm от Gothic »

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2010, 07:02:52 pm »
of mnogo e сложно да кажа ,че имам  фетиш към определени неща или действия,все още сам в началото на пътя,не мога да зная отговорите и какво ме чака в бъдеще.
Не зная дали сам точно типът садо-мазо,но определено нямам нищо против нещата да загрубеят

Неактивен delmore

« Отговор #4 -: Ноември 25, 2010, 07:05:21 pm »
Ако е облечена с някакви секси дрешки - кожи, латекс и т.н. - ме кефи, но това не фетишизъм.

Фетишизмът е вид сексуална перверзия, при която сексуалният обект (жената) се замества от някакъв предмет и това е свързано със сексуална травма.
Gothic, да не би да казваш ,че само мъжете имат фетиши,че жените нямат въображение,било то и перверзно????

Неактивен Taz

« Отговор #5 -: Ноември 25, 2010, 07:06:59 pm »
Gothic, да не би да казваш ,че само мъжете имат фетиши,че жените нямат въображение,било то и перверзно????

Въображението и фетишът са различни неща.

Неактивен delmore

« Отговор #6 -: Ноември 25, 2010, 07:10:03 pm »
Извинявай,забравих,че всичко е на основа някаква травма,най-вероятно преживяна на ранна  децка възраст

Неактивен kiko_70

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 41
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2010, 07:12:06 pm »
Ако е облечена с някакви секси дрешки - кожи, латекс и т.н. - ме кефи, но това не фетишизъм.

... Напротив точно влечението към предмети и действия извън контекста на ванила секса е чист фетишизъм.... това е просто сексуална фантазия, а не заболяване ... много хора се кефят на фуут фетиш, на писинг, но не го признават и пред себе си ....

Неактивен Taz

« Отговор #8 -: Ноември 25, 2010, 07:14:40 pm »
Писингът не е фетишизъм. :P

Неактивен delmore

« Отговор #9 -: Ноември 25, 2010, 07:19:15 pm »
Напълно сам съгласна с авторът на темата.Не мисля,че  фетишат  трябва задължително да се възприема като нещо перверзно и извратено.
Не съм компетентна по-темата,но не съм съгласна,че е в следствие на травма или е нещо извратено и ненормално.Контактувала сам с хора,с различни сексуални предпочитания и не мисля,че се различават по нещо от всеки един от нас.