Автор Тема: Историята на твоя ник  (Прочетена 36974 пъти)

Неактивен plac3bo

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 57
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Историята на твоя ник
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2007, 12:39:01 am »
много яка тема! БРАВО!!!
freya между другото бях чувал за богинята Фрея и даже мислех да те питам дали от там идва ама...

иначе мойто никче има няколко страни.
plac3bo идва от placebo. По принцип има такава група, но аз не съм й голям фех (само Рънинг ъп дат хил)
Във филма "51-вия щат" добре се описва химическото пласибо- перфектният наркотик, 10 пъти по-силен от хероина и абсолютно безвреден (за жалост го има само на теория).
Най-голяма значение на никчето ми е "пласибо ефекта". Това е "техника" изполавана в производството на нови лекарства. При нея на трима пациенти болни от една и съща болест се казва, че ще бъдат лекувани с нов  тип лекарство. На двама от тях се дава истинското такова, а на третия се дава пласибо (или още наречено "нулево хапче"). Идеята на пласибо хапчето е един вид внушение, че ще се излекуваш, което всъщност те лекува без никакви лекарства. За финал пласибо ефекта (в който вярвам) се крепи на това, че всъщност мозъка контролира изцяло тялото и съответно ако се разболеем можем да се лекуваме и без лекарства  :) Сори за дългото обяснение, но много си обичам историята на ника...много говори за мен  ;D

Revenge is a dish best served cold...

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2007, 11:59:59 am »
Бях чувала за такова хапче от лекар, който е чел, че често дава резултат.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
    • SportMobil
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2007, 12:34:12 pm »
Силата на самовнушението е неограничена. :)

Неактивен champagne

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #13 -: Ноември 29, 2007, 06:14:47 pm »
ник-ът ми като цяло е с ясно значение, а го избрах първо защото много обичам шампанско и го пия с повод и без повод - даже по-често без повод, второ, защото в повечето сайтове е свободен и трето, вероятно защото косата ми е такъв цвят :P

Неактивен Th.Mi.

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2007, 10:12:19 pm »
az pak sanuvax edin adski stranen san i ot tam idva nicka mi.taj kato be6e malko dalgi4ko go sakratix na th.mi.

Моля те, пиши на кирилица!
От Редакторката
« Последна редакция: Ноември 30, 2007, 12:20:44 pm от Редакторката »
Imagination was given to man to compensate for what he is not, and a sense of humor to console him for what he is.

Неактивен marta

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 69
« Отговор #15 -: Ноември 29, 2007, 10:18:50 pm »
ника ми няма история. това е името ми, то си има доста дълга история, но както се казва "това е друга история". :)

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • Публикации: 766
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #16 -: Януари 08, 2008, 11:10:27 pm »
...... Историята..... никъде другаде не съм се писал така. Тука бях свръханонимен преди да кача снимките в 3 или 4 си пост :) хихи ;)

Иначе всички знаят историята за овчарчето калитко, нали :)
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]
    --Carrot (quoting Vimes), Feet of Clay

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #17 -: Януари 09, 2008, 12:04:25 am »
не я знам аз история ...  сега се чудя дали да не драсна нещо за ника ми, но не реших че който ме познава лично той ще знае  8-)
Matador

Неактивен kalitko

• Опитен играч
  • Публикации: 766
  • HAKUNA MATATA !
« Отговор #18 -: Януари 09, 2008, 12:06:11 am »
не я знам аз история ...  сега се чудя дали да не драсна нещо за ника ми, но не реших че който ме познава лично той ще знае  8-)

То не е кой знае каква философия - става дума за едно овчарче, което имало много голям късмет ;) - това е ! :)  (rofl)
Just because someone's a member of an ethnic minority doesn't mean they're not a nasty small-minded little jerk [...]
    --Carrot (quoting Vimes), Feet of Clay

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #19 -: Януари 09, 2008, 12:29:09 am »
И ти ли си така късметлия като него? Знаех за един човек, който се пишеше малкия, ама той трудно минаваше през двуметрова врата...
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales