Автор Тема: Историята на твоя ник  (Прочетена 36972 пъти)

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
  • Рейтинг: +0/-0
Историята на твоя ник
« -: Ноември 27, 2007, 10:12:45 pm »
Мисля, че съм виждал подобна тема в фруги форуми, но няма лошо да пуснем и една тук.

Та моят ник идва от името ми а то не е трудно да се предположи. Ника не си го измислих сам, но от както ми го исмислиха си го харесвам и си го ползвам харесва ми и играта на думи Bye и Vas и в същото време онова битово Бай от българския език :) Толкоз от мен слушам ви
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
Re: Историята на твоя ник
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2007, 10:22:48 pm »
Моят също е комбинация от имена-от моето(Десислава) и от това на сина ми(Николай),определено ми хареса как звучи,дори започнаха някои от приятелите ми да се обръщат така към мен и в реалното ми пространство :D,да не говорим,че ми се е случвало в телефонен разговор така да се представя ::)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен vlad

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 50
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2007, 10:25:22 pm »
ами аз няма какво да обяснявам то си е ясно...  ;D много се чудих как да се пиша и какъв аватар да си сложа и да тръгна да изразявам с него нещо, дали ще е идеи някакви или предпочитания към музика и т.н.... ама може би ми е омръзнало... но все пак и на мен ми се струва интересно да рабера - абе що така се пишете бе хора  ;D
Livin' in a Brave New World...

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2007, 12:42:55 am »
Ами при мен историята е от много отдавна, откакто като дете съм чела скандинавската митология. Тогава, както във всички мотологии, най-интересна ми се стори богинята на любовта Фрея. Тя е описвана доста освободена - няма проблем да се разхожда само по огърлица. Аз не съм такава и може би точно затова съм си харесала този образ. И името много ми харесва как звучи и така - първо в IRC, после по форуми и т.н. Толкоз :)
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен -

• Готин
  • Публикации: 366
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2007, 07:25:20 am »
Undert@ker датира още от зората на РС-игрите, първоначално в мрежите, които правихме на DOOM, после на DeltaForce, Unreal Tournament... ;D

Неактивен haiduk85

• Закоравял
  • Публикации: 176
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2007, 09:17:32 am »
Моят ник също е насъбрал доста употреба в годините.........хайдук означава още от старобългарски - разбойник, бандит. Хайдук също е име и на сръбски фурболен отбор....Сега да не мислите, че съм някакъв разбойник с едно око и кука или пък, че съм фен на отбора........Сега аз какво да направя, че има дума и отбор кръстени с моя никнейм, бря???? ;D
Като начало идеята беше да звучи някак спонтанно и в същото време екстравагантно.....а аз смятам, че така звучи..... ;) 85 естествено е набора ми.... 
HAD THE GUTS, GOT THE GLORY!!!

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2007, 10:10:10 am »
Моят няма кой знае каква история- от първото ми име и фамилията ми е образуван. Иначе от години си имам един друг мн хубав ник, който доста често си ползвам.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2007, 10:36:09 am »
Да се стигне до това да използвам моя ник, оказаха влияние 2 фактора:
1. На времето слушах комерсиална музика като вички около мен, Дойде един момент, в който ми донасоха един албум на Manowar, който ме изкефи. След това ми донесоха останалите итака се започна с този стил. Мина малко време и един познат ми донесе един албум на Axel Rudi Pell. Там имаше едно парче, което се казваше така - Desert Fire - не ме питайте за какво се пееше, незнам, беше инстументал  ;D
2. Първото ме накара да си избера този ник, защото ми хареса парчето, това, което ме накара да сиго запазя беше смисъла - Пустиня и огън - нещо малко невъзможно и много горещо - Аз!
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
    • SportMobil
« Отговор #8 -: Ноември 28, 2007, 04:30:50 pm »
Не си спомням вече, ника ми е на около десетина години. В него също се крие името ми N(emo)s, но не си спомням как точно ми е хрумнал. :)

Неактивен Caprice

• Закоравял
  • Публикации: 172
« Отговор #9 -: Ноември 28, 2007, 06:07:23 pm »
ами аз през годините съм сменилаа доста никове, този е най новият- на около година :)) ради се, когато най добрият ми приятел почна яко да ми мрънка чес ъм станала много капризна и разлезена.. и пинеже аз наистина съм такава.. се кръстих caprice
You will Never get to Heaven if you are Scared of getting High !!!

Кучката иска, да я погалиш, да я съблечеш и от секс да я запалиш..!

Костенурките са странни птици, летят само когато ги ритнеш..