Автор Тема: Не мога да се логна...  (Прочетена 2903 пъти)

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
  • Рейтинг: +0/-0
    • SportMobil
Не мога да се логна...
« -: Ноември 25, 2007, 10:47:45 am »
Сложи ли сте ново свежо коледно дизайнче, супер, сайта така е много по-раздвижен, приятен и коледен. Най-коледна е мацката горе в дясно. :P Само че аз имам едно проблемче, което не знам дали е мое зрително или на сайта, не виждам как да се логна на страницата на самото списание. Преди мястото се намираше под менюто със статиите, но сега не го виждам. Не че е кой знае какво, но все пак реших да попитам. Преди много добре ми идваше функцийката с последните теми от форума. Та кажете проблема в моите дзъркели ли е или е станало нещо при промяната на дизайна. :)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Re: Не мога да се логна...
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2007, 11:14:06 am »
За съжаление, се наложи да премахнем връзката между сайта и форума, така, че логване на сайта няма. Или с други думи дзъркелите ти са наред :). За сега в сайта няма разлика дали си регистриран потребител или не....
За сега...
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Nemos

• Закоравял
  • Публикации: 90
    • SportMobil
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2007, 05:01:21 pm »
Единствената разлика беше, че виждах с голямо червено надписче "Ново", когато някой е писал във форума, но това не е болка за умиране. :) Благодаря за бързия отговор!

Edit: Виждам, че сте fix-нали и този проблем. Браво! :@
« Последна редакция: Ноември 26, 2007, 03:12:05 pm от Nemos »

Неактивен Kurnikova

• Готин
  • Публикации: 205
« Отговор #3 -: Декември 13, 2008, 08:36:56 pm »
Не съм точно за тази тема, ама..... имам проблем с чата, не мога да пиша, ето какво ми се изписва: Warning: fopen(yshout/chats/home.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /www/vratovrazka.com/forum/root/yshout/yshout.php on line 684
File error (writeLine); aborted
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш