Автор Тема: Черни кръгове под очите (сенки?)  (Прочетена 8981 пъти)

Неактивен Vision

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 58
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Черни кръгове под очите (сенки?)
« Отговор #20 -: Ноември 13, 2010, 11:12:24 pm »
ми аз съм чувал нещо беше май да си наложиш студен компрес, или това беше май като си недоспал и подпухнал :^) не съм много сигурен. все пак сподели, кое според теб има най-голям ефект, след като ги пробваш ;)
(ooops)Няма да помогне-ни компрес, ни лапи, ни обтривания.... ни външно ,ни вътрешно, ни лед , ни топло....
Сериозен ти е проблема , Евил!
Организма ти дава сигнали-започва голямото разглАбяне....отначало заспиваш трудно, после ти изчезва съня
съвсем, после ти окапва перчема,   обажда  се простата...и айдеееееееее (chuckle) (chuckle) (chuckle)

Ти го отписа направо момчето...

Иначе по темата от личен опит мога за кажа, че спортът помага. Стоя по над 10 часа на ден пред лаптоп, при мен слънце пеква веднъж на седмица и не се и осеща, спя по 5-6 часа, а понякога и цели вечери не спя...и все пак се чувствам по-добре и имам съвсем малки кръгове под очите...(преди когато не спортувах сериозно, положението беше зле)

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #21 -: Ноември 14, 2010, 08:05:55 am »
Ми то спортуването трябва да си е неразделна част от живота, жалко, че повечето хора в България още не са го осъзнали ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #22 -: Ноември 14, 2010, 08:08:17 am »
ьГрешиш скар. Осъзнали са го. Също така, нека да спрем с това спортуване. Карам колело, ходя на фитнес, играя футбол, не случайно съм свалил 12кг. Със сигурност спортувам повече от вас.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #23 -: Ноември 14, 2010, 08:22:21 am »
Значи не споруваш правилно. Аз, когато спортувах и се натоварвах правилно физически, след като си взема едно горещо душче нямах сили да се поддам на вълчия глад, който ме обземаше дори и със сетни сили се добирах до леглото - по-шлядки и пълноценни сънища не съм имала.
Но тр да обележа, че спортувах вечер след работа...

(ooops)Няма да помогне-ни компрес, ни лапи, ни обтривания.... ни външно ,ни вътрешно, ни лед , ни топло....
Организма ти дава сигнали-започва голямото разглАбяне....отначало заспиваш трудно, после ти изчезва съня
съвсем, после ти окапва перчема,   обажда  се простата...и айдеееееееее (chuckle) (chuckle) (chuckle)

(rofl) Вегича правилно ме е разбрала, че Ивила се разпада на съставните му частици.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #24 -: Ноември 14, 2010, 08:30:15 am »
ми аз съм чувал нещо беше май да си наложиш студен компрес, или това беше май като си недоспал и подпухнал :^) не съм много сигурен. все пак сподели, кое според теб има най-голям ефект, след като ги пробваш ;)
съвсем, после ти окапва перчема,   обажда  се простата...и айдеееееееее (chuckle) (chuckle) (chuckle)

Старост, нерадост. :D
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #25 -: Ноември 14, 2010, 09:39:16 am »
ьГрешиш скар. Осъзнали са го. Също така, нека да спрем с това спортуване. Карам колело, ходя на фитнес, играя футбол, не случайно съм свалил 12кг. Със сигурност спортувам повече от вас.
Много похвално, но аз нямах предвид конкретно теб. Лични наблюдения просто ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #26 -: Ноември 14, 2010, 01:42:51 pm »
Както обичам да казвам - haters gonna hate. Докато мишунка живее из интернетите, евила ходи по пички и дискотеки. Как после няма да имам кръгове под очите.

Неактивен junks

• Закоравял
  • Публикации: 112
« Отговор #27 -: Януари 05, 2011, 09:45:43 pm »
Евил след петдесетака всичко се разтрака.Сегурно за теб е рано още но аз от личен опит знам

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #28 -: Януари 05, 2011, 10:57:17 pm »
Значи не споруваш правилно. Аз, когато спортувах и се натоварвах правилно физически, след като си взема едно горещо душче нямах сили да се поддам на вълчия глад, който ме обземаше дори и със сетни сили се добирах до леглото - по-шлядки и пълноценни сънища не съм имала.
Но тр да обележа, че спортувах вечер след работа...

съвсем, после ти окапва перчема,   обажда  се простата...и айдеееееееее (chuckle) (chuckle) (chuckle)

hahah takiva ste ovce i dvete prosto si nqmate i ideq,ako imate averi daite im da pre4etat pisaniqta vi i te da vi se smeqt

(rofl) Вегича правилно ме е разбрала, че Ивила се разпада на съставните му частици.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #29 -: Януари 06, 2011, 06:35:37 am »
Никита беше доста обстойна ,бих добавила само резени от суров картоф.Това  главно за уморени и зачервени очи,но може и да помогне.
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517