Автор Тема: Черни кръгове под очите (сенки?)  (Прочетена 8980 пъти)

Неактивен delmore

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
Re: Черни кръгове под очите (сенки?)
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2010, 03:53:40 pm »
100% съгласна с Никита ,само бих добавила ,че става и с резанчета краставица.
За около-очните кремчета не е задължително да са Vichy ,Аnnayake,Bottega verde ( лично според мен едни от най-ефективните),а само да хидратираш сутрин и вечер преди лягане около-очният контур,става и с крем Здраве,все пак струва левче  (rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2010, 03:58:45 pm »
Крем Здраве го знам. Най-добрият крем.

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2010, 04:41:09 pm »
Waaas?! Аз съвсем сериозно ти говоря, но ако държиш да се плескаш с кремчета, поне си купи качествена козметика на Vichy, Couvrance, Mary Cohr...

Защото ми е смешно качествен мъж да задава подобен въпрос, който подхожда по-скоро да бъде зададен от жена. Малко женствено ми се вижда.

Няма да повярваш колко по-кокетни са мъжете от нас жените, иначе само се правят ;)

Знам аз, че някой са по-кокетни, но това не означава, че ми харесва, женствено ми звучи.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2010, 05:11:51 pm »
Ми, може и женствен да съм. де да знам.

Неактивен Aglaia

« Отговор #14 -: Ноември 13, 2010, 05:20:38 pm »

И аз не знам.  (rofl) Виж сега, аз наистина никога съм нямала кръгове под очите и според мен това е донякъде генетично, защото положението е същото при сестра ми, майка ми и баща ми. Но като цяло сме хора, които живеят здравословно, ако може да се живее здравословно в нездравословна среда, но както и да е. Та искам да ти кажа, че с кремчета няма да стане, само с лягане навреме, най-късно към 23, задължително 8 часа сън и здравословно хранене и пиене на достатъчно вода, никакво пушене. Ако не се храниш като хората и караш само на пици и сандвичи, без плодове и зеленчуци, без готвено, без натурални сокове, не спиш достатъчно, пушиш, и пиеш редовно, тогава е нормално да имаш кръгове под очите, ако си предразположен към това, разбира се.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #15 -: Ноември 13, 2010, 05:57:31 pm »

И аз не знам.  (rofl) Виж сега, аз наистина никога съм нямала кръгове под очите и според мен това е донякъде генетично, защото положението е същото при сестра ми, майка ми и баща ми. Но като цяло сме хора, които живеят здравословно, ако може да се живее здравословно в нездравословна среда, но както и да е. Та искам да ти кажа, че с кремчета няма да стане, само с лягане навреме, най-късно към 23, задължително 8 часа сън и здравословно хранене и пиене на достатъчно вода, никакво пушене. Ако не се храниш като хората и караш само на пици и сандвичи, без плодове и зеленчуци, без готвено, без натурални сокове, не спиш достатъчно, пушиш, и пиеш редовно, тогава е нормално да имаш кръгове под очите, ако си предразположен към това, разбира се.

offfff на 100 години ли си :^),тази философия за здравословен начин на живот беше актуална преди много време,май имаш нужда от update.
Sorry за грубият и рязък ton ,но тавак вид проповеди събуждат "злобърката" в мен  (rofl)
P.P. натуралните сокове са по-вредни дори и от газираните напитки,ако имаш предвид  от прясно изтискани плодове сам съгласна

Неактивен Aglaia

« Отговор #16 -: Ноември 13, 2010, 06:13:55 pm »
Не не съм на сто години, младичка съм все още. :D

Неактивен Aglaia

« Отговор #17 -: Ноември 13, 2010, 06:34:01 pm »
Не не съм на сто години, младичка съм все още. :D

И става въпрос не за ъпдейтване, а за нормална грижа към тялото. Пък ти ако искаш си карай само на каквото там си караш.

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2010, 07:01:04 pm »
ми аз съм чувал нещо беше май да си наложиш студен компрес, или това беше май като си недоспал и подпухнал :^) не съм много сигурен. все пак сподели, кое според теб има най-голям ефект, след като ги пробваш ;)

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2010, 10:32:31 pm »
ми аз съм чувал нещо беше май да си наложиш студен компрес, или това беше май като си недоспал и подпухнал :^) не съм много сигурен. все пак сподели, кое според теб има най-голям ефект, след като ги пробваш ;)
(ooops)Няма да помогне-ни компрес, ни лапи, ни обтривания.... ни външно ,ни вътрешно, ни лед , ни топло....
Сериозен ти е проблема , Евил!
Организма ти дава сигнали-започва голямото разглАбяне....отначало заспиваш трудно, после ти изчезва съня
съвсем, после ти окапва перчема,   обажда  се простата...и айдеееееееее (chuckle) (chuckle) (chuckle)

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*