Анкета

Обичате ли да се целувате

Да, винаги
С определени хора ми харесва, с други не
Не обичам
Понякога
С тези, към които имам чувства

Автор Тема: Обичате ли да се целувате  (Прочетена 10065 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Обичате ли да се целувате
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2010, 08:14:52 pm »
Нв можвш да го махнеш. Заключих го :P

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2010, 08:17:49 pm »
Арррггххххх!!!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2010, 08:21:46 pm »
Просто се чудя, дали само по целувките и секса човек може да разбере доколко има любофффффффф. Щото според мен може, за тва питам. Ама сега ме объркахте. :^) Та моята теория е, че когато човек обича става добър и в целувките и в секса, защото му идва отвътре и го прави със страст и желание. Тъпо го обясних, ама вие сте схватливи, ша мъ разберете.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2010, 08:41:51 pm »
Просто се чудя, дали само по целувките и секса човек може да разбере доколко има любофффффффф.

Забелязал съм, че една жена може много добре да манипулира някой смотан мъж, като го убеждава колко е добър в кревата и как хубаво цалува. Естествено, мъжът трябва да е щедър към нея и да не пести средства, тъй като ще се размине с похвалите.

.............................................

Ако има истинско привличане между двамата, не виждам повод да имат проблем с цалувките и секса.

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2010, 08:48:44 pm »
При мен конкретно нещата стоят така. Още в самото начоло, ако ме привлича силно един мъж това е почти гаранция на 100%, че няма да има изненади. Колкото по-малко ме привлича още в самото начало, толкова по-голяма е вероятността и в други отношения да не ми допадне.
Но при повечето жени изобщо не е така.
Като казвам привлича имам предвид комбинацията от физическото и емоционално въздействие което има върху мен.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2010, 08:50:42 pm »
Просто се чудя, дали само по целувките и секса човек може да разбере доколко има любофффффффф. Щото според мен може, за тва питам. Ама сега ме объркахте. :^)

това са глупости според мен (ooops)

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2010, 08:53:59 pm »
до сега от наистина скромния ми опит в мляскането с хора от женски пол, само едно момиче така ме е целувало че ми е идвало направо да свърша :) , ако всеки път ме целуват така , защо да не обичам да се целувам  ;)
Matador

Неактивен Taz

« Отговор #27 -: Ноември 07, 2010, 09:09:35 pm »
Просто се чудя, дали само по целувките и секса човек може да разбере доколко има любофффффффф. Щото според мен може, за тва питам. Ама сега ме объркахте. :^)
това са глупости според мен (ooops)

Аз пък мисля, че е вярно.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #28 -: Ноември 08, 2010, 08:17:35 am »
Като че ли, повечето жени имат същата теория и за това накрая се оказват предадени, наранени и излъгани. Един мъж може да бъде страстен и любвеобилен любовник в един и същи период с няколко различни жени. Също така може да им каже, че ги обича и трите, и действително да бъде искрен. Просто за някои мъже любовта е съвсем различно понятие, от това, което разбират жените.

Разбира се, има и големи играчи, които просто като видят или усетят, че някоя жена е по-уязвима емоционално се възползват от това.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Taz

« Отговор #29 -: Ноември 08, 2010, 09:06:33 am »
Един мъж може да бъде страстен и любвеобилен любовник в един и същи период с няколко различни жени. Също така може да им каже, че ги обича и трите, и действително да бъде искрен.

(rofl) (rofl) (rofl)

Това е така, защото мъжете имат по-големи сърца. :P