Автор Тема: Неадекватно поведение на модератор  (Прочетена 3130 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Неадекватно поведение на модератор
« -: Октомври 27, 2010, 02:32:10 pm »
Смятам, че модераторката РЕД не се справя добре със задълженията си.

Форумът не е много голям и активните потребители се броим на пръстите на двете ръце. Нормално е при толкова малък колектив, между нас (потребителите) да възникват един или друг вид взаимоотношения, които се отразяват при писането на коментари във форума.

Очевидно е ,че модераторката РЕД не е запозната с тези отношения и трие коментари без изобщо да да се замисля. Това се отразява крайно негативно.

Смятам, че трябва да й бъде обърнато внимание по този върпос.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Re: Неадекватно поведение на модератор
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2010, 04:02:02 pm »
Е, за това пък линкът с чалгията, си стои в ХАРД РОК-2 темата. Точно където му е мястото, може би?   :^)

П.П. Това е гавра, с която не мога да се примиря!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #2 -: Октомври 27, 2010, 04:03:47 pm »
Това е още едно доказателство. Ред трие наред безобидните шегички, а не маха постове, които не са на място.

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2010, 04:32:51 pm »
брех!
Ти сега заяждаш ли се или завиждаш...
Ми стават грешки, помолих да се премести тая тема , но явно не се е стигнало до там.

А за триенето май наистина се прелкалява-то повече постове има в коша отколкото ...си требе да са там-нито цинизми, нито заяжданки , абе нормални неща и ....хоп у кофата. Е, ред май малко късогледо го подкара...

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен tuby

« Отговор #4 -: Октомври 27, 2010, 04:44:32 pm »
Така е, яко през просото.

Неактивен Glrk

• Опитен играч
  • Публикации: 703
  • Рейтинг: +7/-0
  • Take a Look In The Mirror
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2010, 05:12:25 pm »
А за триенето май наистина се прелкалява-то повече постове има в коша отколкото ...си требе да са там-нито цинизми, нито заяжданки , абе нормални неща и ....хоп у кофата. Е, ред май малко късогледо го подкара...

а как да не се мята голяма чат от постовете в кофата, като постоянно някой се заяжда, провокира и незачита мнението на останалите потребители? Защо преди 2 години почти нямаше нищо "У кофата"?
За многото изтрити постове и по-рядкото писане на "старите кучета" - причините са едни и същи...

П.П. Това място просто не е същото вече :(
Животът на боговете е сляпата вяра на онези, които им се кланят
#####################################
Религията е просто поредната Мафия

Неактивен tuby

« Отговор #6 -: Октомври 27, 2010, 05:15:31 pm »
Времената се менят, потребителите също. На който не му харесва - у лево.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2010, 05:30:03 pm »
Ми хубаво Ивиле, изтрий си чалгата от темата ХАРД РОК-2. Благодаря предварително.

П.П. Този жест от твоя страна би означавал много за мен.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #8 -: Октомври 28, 2010, 07:35:38 am »

За многото изтрити постове и по-рядкото писане на "старите кучета" - причините са едни и същи...

П.П. Това място просто не е същото вече :(

Така е. Прав си за оттеглянето на достойни и интересни хора от форума. Непристойно поведение, грубост, подигравки и нападки на някои от потребителите, които    явно имат комплекси в общуването не понасят инакомислещи и мнения различни от техните,
Не само старите си тръгват и новите не  желаят още с първия им пост да се заядат с тях.
Другата причина са не интересните теми и такива, на които наистина да се шегуваме и остроумничим......
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 07:37:59 am от Vega »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2010, 11:58:26 am »
Целта на нашето присъствие във форума, не е да трием постове и офтопик, макар в последните няколко месеца модерацията да се заключава единствено в това.

Изключително много от новите теми на нови потребители биват погребвани от спамърски и обидни коментари.
Съгласен съм, че активните потребители се броят на пръстите на двете ръце, но част от причината е, че именно тези активни потребители са негативно настроени спрямо новите.

Идеята на форума е да бъде поле за градивна изява на читателите на списанието без участието на авторите, тъй като те си имат достатъчно място и време. Още повече надявахме, се че потребителите ще допринесат за активно увеличаване на тематичните въпроси, които разглеждаме с полезни и ценни коментари, гледни точки, които нашите автори са пропуснали или просто не са им се сторили достатъчно интересни.

За съжаление форума се превърна в нещо доста по-различно.
Призива ми към потребителите тук е да се опитат да бъдат повече градивни и по-малко деградивни и  ще открият, че форума може да бъде доста по-интересно място, веднъж когато стигнем до истински дискусии.

П.С. Това е вашият форум и е такъв какъвто ВИЕ го направите. Причината да не се модерира много много, е че не искаме да го направляваме. Все пак отвреме на време ни се налага да изтрием и по някоя чутовна глупост, която заплашва да унищожи някоя свяста тема.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)