Автор Тема: Различията ?!  (Прочетена 2103 пъти)

Неактивен martithepi4

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 52
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Различията ?!
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2010, 09:05:08 am »
ами аз лично мисля че винаги има някакви различия и стига те да не са космически оказват положително въздействие върху връзката!така хората се допълват и правят по-малко грешки!ако няма различия е скука и рано или късно всичко свършва, защото просто не е интересно!!
размера е от значение само с неправилните хора

Неактивен NS

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #11 -: Ноември 04, 2010, 11:29:05 am »
Скоро стана на въпрос в работата ми  точно тази тема и друг път съм мислила кое е по- добре.... Мисля, че е добре да няма много очевадни различия. За мен за една дълга и стабилна връзка,колкото повече общи интереси имат двамата, толкова по- добре.Това крепи,това сплотява,това те  кара да правиш нещата които харесваш с човека до себе си а не с приятели, а той някъде другаде със своите.Няма двойка от еднакви хора,но колкото по са близки като разбирания,харесвания и възгледи, толкова по добре ще се чустват заедно, така си мисля аз разбира се :)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2010, 02:19:19 pm »
И аз съм на мнението на ТТ - според мен тр да има баланс - сходство в интересите/ характерите и едновременно с това отвореност на двамата един към друг, да са готови наистина да се опознаят и да експериментират с нови неща. Това го казвам, защото не всеки е готов да приеме и да подходи с разбиране към интересите, характерните особености и  т.н. на другия. И двете крайности не ми харесват.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2010, 08:52:28 pm »
Важно е хората да имат общи интереси, в противен случай се появяват прекалено много противоречия, които в един момент могат да отровят отношенията. Зависи доколко гъвкав е човек и с какво друго се компенсират тези различия, както и доколко е толерантен към различията на хората по принцип. Но пак всичко е много относително, познавам хора с дълги бракове, които нямат никакви общи интереси, но са се напаснали някакси и това не им пречи.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен mrshristov

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 12
« Отговор #14 -: Ноември 09, 2010, 01:40:56 am »
Все пак ние не сме като магнитите, ние сме хора. Еднакви хора няма никъде, но според мен не трябва да имате много различия с половинката си, нито пък и много сходства. С времето ще свикнете един с друг. Това е от мен!

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2010, 09:36:48 am »
Естествено, че трябва да има баланс. Когато двама човека са на едно мнение / имат един и същ интерес, се отделят феромони. Хубаво е различията да не са толкова, че да ги убият, но според наблюденията ми и много феромони не са на хубаво ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #16 -: Ноември 11, 2010, 06:30:32 pm »
Естествено, че трябва да има баланс. Когато двама човека са на едно мнение / имат един и същ интерес, се отделят феромони. Хубаво е различията да не са толкова, че да ги убият, но според наблюденията ми и много феромони не са на хубаво ;)

Май си прав, от много феромони направо си оглупява човек и почва да върши безумни неща. (inlove) (rofl) (rofl) (rofl)
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор