Автор Тема: Продуктите срещу изпотяване  (Прочетена 5447 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Re: Кой е любимият ви парфюм?
« Отговор #10 -: Август 12, 2010, 07:50:01 am »
На баба ми футболните гащи...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #11 -: Август 12, 2010, 02:42:02 pm »
самата пот няма лоша миризма,комбинацията от бактерии на повърхността и солите ,които тялото "изхвърля" чрез потта са проблемът много хора да се чувстват неконфортно от мисризмата на "кисело".
Вярно е ,че антитранспирантите запушват порите,за това е важно "стикчето",което се ползва да е на тaлкова основа и без аромати.
Друго важно нещо,което никoй не спомена са дрехите-никаkви изкуствени материи и дрехи прилетнали по тялото,колкото повече възможност има кожата да "диша" ,толкова по -малка е вероятността бактерии и пот да влязат в "любовен" контакт.
P.P. потенето е полезно,пречиства тялото и кожата  :P

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #12 -: Август 12, 2010, 02:58:19 pm »
самата пот няма лоша миризма,комбинацията от бактерии на повърхността и солите ,които тялото "изхвърля" чрез потта са проблемът много хора да се чувстват неконфортно от мисризмата на "кисело".
Вярно е ,че антитранспирантите запушват порите,за това е важно "стикчето",което се ползва да е на тaлкова основа и без аромати.
Друго важно нещо,което никoй не спомена са дрехите-никаkви изкуствени материи и дрехи прилетнали по тялото,колкото повече възможност има кожата да "диша" ,толкова по -малка е вероятността бактерии и пот да влязат в "любовен" контакт.
P.P. потенето е полезно,пречиства тялото и кожата  :P

Точно така. Напълно съгласна съм. За това тр да се ходи повечко на фитнес и в допустими граници на сауна. ;)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Peplle

• Готин
  • Публикации: 295
  • Рейтинг: +4/-0
Re: Продуктите срещу изпотяване
« Отговор #13 -: Август 12, 2010, 04:30:27 pm »

+ баня : )
понякога и без дездоранти и пак ми е добре

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2010, 07:46:38 am »
Сухите део-стикове на Адидас и Фа ми вършат работа на мен.. Аз съм от хората, които се потят адски много. От горещина, от леко раздвижване и съм готов, а след 20 мин бягане се чудя бягал ли съм, къпал ли съм се... Тези спасяват работата при мен, може да опиташ, ако не си..
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #15 -: Май 23, 2011, 02:46:07 pm »
абе я кажете, някой знае ли качествен мъжки дезодорант, от онези сухите, да не е ролл-он и да не е с фъскане, сигурно се сещате за кои ви говоря? аз досега ползвах nivea man, но нещо не съм във възторг и искам да го сменя. има доста марки на пазара, но подозирам, че са всичките един дол дренки. ако някой знае някоя по-качествена нека сподели, благодаря! :)

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #16 -: Май 23, 2011, 03:49:53 pm »
аз имам една нивеа silver protect.А лятото доста се потя и горе-долу ми върши работа за сега,но от много голямо значение си е самата тениска(примерно) ако е някой найлон нищо не спасява.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #17 -: Май 24, 2011, 06:55:55 am »
Ако човек по принцип се поти доста, никакъв дезодорант не може да му помогне. ;)

А иначе аз не се потя много, а и нямам много вяра на козметиката срещу потене. Просто когато е по-топло, трябва да се взима душ по-често. :)

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #18 -: Май 24, 2011, 01:17:27 pm »
 (rofl) (rofl) (rofl) Гоше. липсваше ми  (rofl)
Друго си е използваш спирт след бръснене, няма се доверяваш на разни "козметики"

По темата.... май имаш предвид стикчето тип "сапун", ако наистина се потиш много потърси някое с по-голямо съдържание на талк-има си свойте недостатъци обаче!
Аз залагам на гелчета без аромат, поне не оставят петна.За конкретна марка, нищо не ми хрумва ..... и то мъжко.   

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #19 -: Май 24, 2011, 03:18:20 pm »
(rofl) (rofl) (rofl) Гоше. липсваше ми  (rofl)
Друго си е използваш спирт след бръснене, няма се доверяваш на разни "козметики"

По темата.... май имаш предвид стикчето тип "сапун", ако наистина се потиш много потърси някое с по-голямо съдържание на талк-има си свойте недостатъци обаче!
Аз залагам на гелчета без аромат, поне не оставят петна.За конкретна марка, нищо не ми хрумва ..... и то мъжко.   

Аз не се потя толкова, че да се налага да ползвам козметика, която принципно едва ли върши голяма работа. Сещам се, че веднъж се пръсках с някакъв дезодорат с талк на Nivea, но не забелязах да върши нещо полезно - просто някои са намерили с какво да баламосват хората, за да печелят парички от тази работа. :P