Автор Тема: Продуктите срещу изпотяване  (Прочетена 5442 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Продуктите срещу изпотяване
« -: Август 11, 2010, 03:54:28 pm »
нз преди години си мислех че си купувам евтини парфюми и за това се потя толкова много,зимата имах пари и си взех за около 300 лева 5 броики,и само като се фъсна леко потенето почва пак и то още по интензивно
« Последна редакция: Август 12, 2010, 04:00:02 pm от Ред »
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
Re: Кой е любимият ви парфюм?
« Отговор #1 -: Август 11, 2010, 04:27:41 pm »
нз преди години си мислех че си купувам евтини парфюми и за това се потя толкова много,зимата имах пари и си взех за около 300 лева 5 броики,и само като се фъсна леко потенето почва пак и то още по интензивно
::confused3 ::confused3 ::confused3

Неактивен venichka

• Готин
  • Публикации: 237
  • Рейтинг: +0/-0
  • I believe I can fly
« Отговор #2 -: Август 11, 2010, 06:36:51 pm »

Явно не са били качествени. Аз не си ги купувам от България,първо защото са по-скъпи и второ защото са по-некачествени. За
щастие имам възможност да пътувам достатъчно често и да си купувам от чужбина парфюми.
Според женската логика не е важно кой е крив — кой е прав. Важно е да е корав.

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #3 -: Август 11, 2010, 06:40:58 pm »

Явно не са били качествени. Аз не си ги купувам от България,първо защото са по-скъпи и второ защото са по-некачествени. За
щастие имам възможност да пътувам достатъчно често и да си купувам от чужбина парфюми.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #4 -: Август 11, 2010, 07:02:48 pm »

(rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #5 -: Август 12, 2010, 06:42:33 am »
Аз не мога да си обясня кво общо може да има парфюмът с потенето. В общи линии на всеки се случва да се изпоти и си мисля, че по-скоро има нещо общо с дезодоранта :^)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #6 -: Август 12, 2010, 06:57:57 am »
Примерно...

VICHY - Регулираща ролка

• Против изпотяване, ефективност 48 часа;
• Без алкохол;
• Свеж, класически аромат.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #7 -: Август 12, 2010, 07:04:59 am »
Тия против изпотяване са мн. кофти. Запушват ти потните жлези.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #8 -: Август 12, 2010, 07:27:10 am »
Offtopic:

Принципно това е начинът на действие - да, но пак си разбрал-недоразбрал, чул-недочул. Аре вложи малко мисъл, накарай мозъчните си клетки да затанцуват, че от мързел ще закърнеят вече!
По-добре е да се блокират до някаква степен, отколкото да позволиш на коктейла от бактерии да се разлагат по кожата ти, от което идва и неприятната миризма. Плюс това, това е една от зоните на човешкото тяло, в които потта не се изпарява кой знае колко бързо.

Решението на проблмемът с изпотяването е хигиената (стига да не става въпрос за хиперхидроза) - задължително душ сутрин и вечер (особено през летния сезон) като се употребяват душ-гел или сапун. Върху вече чистото дупе се използват дезодорант или антиперспирант. Също така тр да се ограничи консумацията на някои напитки по време на големите жеги - бира и алкохол, и пикантните храни.

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #9 -: Август 12, 2010, 07:43:04 am »
Offtopic:

Принципно това е начинът на действие - да, но пак си разбрал-недоразбрал, чул-недочул. Аре вложи малко мисъл, накарай мозъчните си клетки да затанцуват, че от мързел ще закърнеят вече!
По-добре е да се блокират до някаква степен, отколкото да позволиш на коктейла от бактерии да се разлагат по кожата ти, от което идва и неприятната миризма. Плюс това, това е една от зоните на човешкото тяло, в които потта не се изпарява кой знае колко бързо.

Решението на проблмемът с изпотяването е хигиената (стига да не става въпрос за хиперхидроза) - задължително душ сутрин и вечер (особено през летния сезон) като се употребяват душ-гел или сапун. Върху вече чистото дупе се използват дезодорант или антиперспирант. Също така тр да се ограничи консумацията на някои напитки по време на големите жеги - бира и алкохол, и пикантните храни.

Нямам проблеми с потта. Къпя се достатъчно често, за да не ми се разлагат никакви бактерии. В краен случай позлвам такива рол-ончета. Това, че ти явно ходиш потна и смърдиш, не значи че всички сме като теб.

Нека те образовам, защото виждам, че си невежа и по тази тема. Запушването на потните жлези може да доведе до много по-сериозни проблеми, отколкото едно обикновено изпотяване. Може да се стигне до  възпаления, които от своя страна да доведат до инфекции, екземи и тем подобни.
« Последна редакция: Август 12, 2010, 07:46:18 am от evilteletuby »