Автор Тема: Дами, опишете идеалния мъж - 2  (Прочетена 28018 пъти)

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Дами, опишете идеалния мъж - 2
« Отговор #20 -: Ноември 25, 2010, 01:38:19 pm »
Най-накрая някой да напише добро обяснение от женска гледна точка защо аз не мога да бъда верен.

Ако обичаш някого, нещо което явно не ти се е случвало, ще промениш поне част от гледната си точка. Дано ти се случи някога.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #21 -: Ноември 25, 2010, 01:39:21 pm »
...... Не може да е едновремено красив и верен, защото много жени ще го харесват и той се изкушава. Ако пък е много грозен и верен нас не ни устройва. Ако е богат и скучен, също кофти вариант. Ако е много забавен, също съществува вероятност да не ни е верен. Мога да продължа в този дух, но мисля, че логиката е ясна... За мен е важно да ме кара да се чувствам жива... Имам предвид да си прекарвам добре с него, да се забавляваме без да се поставят никакви условия, с една дума да се чувствам свободна.

Изобщо не съм съгласна. Верността изобщо не зависи от това дали си красив, забавен и прочие. Нито пък е оправдание за една евентуална изневяра.

П.П. Плюс това в доста от случаите, изневярата се дължи на ниското самочувствие и наличието на комплекси.

Аз съм съгласна с теб от гледна точка на това какво би ми се искало, но действителността за съжаление е друга. Когато е имало умен, забавен и красив мъж до мен, приятелките ми се побъркват да го "обгрижват".

А не, не е бил умен, забавен и красив. Бил е "с ниско самочувствие и комплекси".

Неактивен tuby

« Отговор #22 -: Ноември 25, 2010, 01:40:43 pm »
Най-накрая някой да напише добро обяснение от женска гледна точка защо аз не мога да бъда верен.

Ако обичаш някого, нещо което явно не ти се е случвало, ще промениш поне част от гледната си точка. Дано ти се случи някога.

Благодаря. А аз ти пожелавам някой ден да почнеш да разбираш и възприемаш написан текст. Макар че, едва ли ще ти се случи някога.

Неактивен Kristina Aguilera

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 49
« Отговор #23 -: Ноември 25, 2010, 01:46:04 pm »

Всъщност беше умен, красив и забавен, докато не ми изневери, после се комплексира. :o
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 01:51:35 pm от Kristina Aguilera »

Неактивен tuby

« Отговор #24 -: Ноември 25, 2010, 01:49:35 pm »
Какво точно представляваха комплексите му?

« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 01:54:33 pm от evilteletuby »

• Заинтересован
  • **
« Отговор #25 -: Ноември 25, 2010, 01:53:17 pm »
Ами комплексите му се изразяваха в това да тича след мен, като кученце, което си търси вкусното кокалче.

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #26 -: Ноември 25, 2010, 01:54:40 pm »
 :o Кристина, всичко това, представи си сме го чели вече.Необходимо ли е да задръстваш форума с постнати вече неща?
 :o :oИ каква ти е целта?

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #27 -: Ноември 25, 2010, 01:55:10 pm »
Мише, като твърдиш нещо, не е лоша идея да го подкрепяш с доказателства.

Та, би ли обяснила връзката между изневярата и наличието на ниско самочувствие и комплекси?

Да, бих. Ако човекът до теб се чувства непълноценно по една или др причина, колкото и да даваш от своя страна за тази връзка и колкото и компромиси да правиш със себе си, то този човек, в конкретния случай - мъж (Все пак темата е за идеалния мъж. Пък и говоря от гледната точка на жена.), ще изневери с цел подхранване на собсвеното си его и самочувствие. Обаче според мен тук вече има един др момент и той е, до колко този човек се вглежда в себе си и до колко емоционално зрял е.

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #28 -: Ноември 25, 2010, 01:55:58 pm »
Ами комплексите му се изразяваха в това да тича след мен, като кученце, което си търси вкусното кокалче.

Е, какъв комплекс е това? Струва ми се, че не знаеш значението на думичката "комплекс".

Вега, разкрай се от тук с психо изказванията ти.

• Заинтересован
  • **
« Отговор #29 -: Ноември 25, 2010, 01:58:43 pm »
:o Кристина, всичко това, представи си сме го чели вече.Необходимо ли е да задръстваш форума с постнати вече неща?
 :o :oИ каква ти е целта?

Целта ми е да изразя мнението си по въпроса. Както писах по-рано няма идеален мъж.