Автор Тема: Дами, опишете идеалния мъж - 2  (Прочетена 28024 пъти)

Неактивен Aglaia

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Дами, опишете идеалния мъж - 2
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2010, 05:24:16 pm »
"Ще изпълнява желания" - това ми звучи доста ... и аз не знам как да го кажа точно. За вас в това ли се състои една връзка - да се изпълняват желания?
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2010, 05:54:41 pm »
както винаги за пореден път аз нищо не разбрах,от това което каза вега.Признавам те ти си няква енигма
.......................
  ''Както много интелигенти, той не можеше да говори просто за простите неща.“
 :)каза Марсел Пруст в,,По следите не изгубеното време,,
и приложи цитата ,като подобаващ отговор-Вега с огромната надежда това..... да е достатъчно ясно за разбиране......

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Nikita

• Готин
  • Публикации: 435
  • Идвам с мир
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2010, 11:11:10 pm »
...

« Последна редакция: Януари 07, 2011, 10:31:24 am от Nikita »

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2010, 11:10:08 am »
То това е разковничето в една връзка или брак-всеки да запази своята индивидуалност.Поне така мисля аз.

Така е, съгласен съм. Проблемът идва от това, че повечето хора (мъже, жени) не смятат себе си за пълноценни и се прикрепят към някого с цел те да го променят. В крайна сметка, ти се превръщаш в някакъв идеал за другия човек, но всъщност не си ти и оттам се почва с лъжите и прочие. Трябва всеки първо да открие себе си какъв иска да бъде, как иска да живее живота си и ако неговия живот срещне спътник с подобен такъв или да не е подобен, този, който живеете да се харесва на останалия, тогава нещата ще се наредят. Тогава всеки ще е намерил идеалния човек за себе си. Като цяло не видях смисъла на темата точно заради това, че всеки си има собствена представа за идеал и най-вече защото такова нещо като идеал служи единствено за красота някъде из обществените сгради.

Без значение мъж или жена, смятам, че трябва да търсим този човек, с когото си пасвате, с когото ви е забавно и същевременно се разбирате и си вярвате. Затова поздравявам тези, които описаха собствените си мъже - явно са намерили правилните хора (дано само това не е в техните очи, а наистина е така).
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Kristina Aguilera

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 49
« Отговор #14 -: Ноември 25, 2010, 11:58:24 am »
Идеален мъж не съществува, както и идеална жена. Не може да е едновремено красив и верен, защото много жени ще го харесват и той се изкушава. Ако пък е много грозен и верен нас не ни устройва. Ако е богат и скучен, също кофти вариант. Ако е много забавен, също съществува вероятност да не ни е верен. Мога да продължа в този дух, но мисля, че логиката е ясна... За мен е важно да ме кара да се чувствам жива... Имам предвид да си прекарвам добре с него, да се забавляваме без да се поставят никакви условия, с една дума да се чувствам свободна.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #15 -: Ноември 25, 2010, 12:07:52 pm »
Най-накрая някой да напише добро обяснение от женска гледна точка защо аз не мога да бъда верен.

• Заинтересован
  • **
« Отговор #16 -: Ноември 25, 2010, 12:38:47 pm »
Най-накрая някой да напише добро обяснение от женска гледна точка защо аз не мога да бъда верен.

Искаш да кажеш, че се доближаваш до идеалния мъж, само не можеш да си верен? Е, само един недостатък на фона на останалото... ;)

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #17 -: Ноември 25, 2010, 01:12:01 pm »
...... Не може да е едновремено красив и верен, защото много жени ще го харесват и той се изкушава. Ако пък е много грозен и верен нас не ни устройва. Ако е богат и скучен, също кофти вариант. Ако е много забавен, също съществува вероятност да не ни е верен. Мога да продължа в този дух, но мисля, че логиката е ясна... За мен е важно да ме кара да се чувствам жива... Имам предвид да си прекарвам добре с него, да се забавляваме без да се поставят никакви условия, с една дума да се чувствам свободна.

Изобщо не съм съгласна. Верността изобщо не зависи от това дали си красив, забавен и прочие. Нито пък е оправдание за една евентуална изневяра.

П.П. Плюс това в доста от случаите, изневярата се дължи на ниското самочувствие и наличието на комплекси.
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 01:14:31 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #18 -: Ноември 25, 2010, 01:17:44 pm »
Мише, като твърдиш нещо, не е лоша идея да го подкрепяш с доказателства.

Та, би ли обяснила връзката между изневярата и наличието на ниско самочувствие и комплекси?

• Заинтересован
  • **
« Отговор #19 -: Ноември 25, 2010, 01:30:29 pm »
...... Не може да е едновремено красив и верен, защото много жени ще го харесват и той се изкушава. Ако пък е много грозен и верен нас не ни устройва. Ако е богат и скучен, също кофти вариант. Ако е много забавен, също съществува вероятност да не ни е верен. Мога да продължа в този дух, но мисля, че логиката е ясна... За мен е важно да ме кара да се чувствам жива... Имам предвид да си прекарвам добре с него, да се забавляваме без да се поставят никакви условия, с една дума да се чувствам свободна.

Изобщо не съм съгласна. Верността изобщо не зависи от това дали си красив, забавен и прочие. Нито пък е оправдание за една евентуална изневяра.

П.П. Плюс това в доста от случаите, изневярата се дължи на ниското самочувствие и наличието на комплекси.

Аз съм съгласна с теб от гледна точка на това какво би ми се искало, но действителността за съжаление е друга. Когато е имало умен, забавен и красив мъж до мен, приятелките ми се побъркват да го "обгрижват".