Автор Тема: Шопинг?!  (Прочетена 2274 пъти)

Неактивен Caprice

• Закоравял
  • Публикации: 172
  • Рейтинг: +0/-0
Шопинг?!
« -: Ноември 14, 2007, 12:23:28 am »
 Едно мнение на eliparadise (между другото, добре дошла) ме подсети да подканя дамите да изкажат мнението си за шопинга..
Аз лично смятам че имам проблем с него, въпреки, че не е много задълбочен..
купукам си доста дрехи и обувки и ги нося с удоволствие, щото работат ми е такава, трябвада изглеждам различно всяка вечер... Но някой път ми се струва, че прекалявам
.. а пък не обичам да купувам скъпи неща.. от типа 200лв за обувки, или 150 за блуза.. не че нямам възможност, някак си не ме кефи идеята....
давайте, вие сте!
You will Never get to Heaven if you are Scared of getting High !!!

Кучката иска, да я погалиш, да я съблечеш и от секс да я запалиш..!

Костенурките са странни птици, летят само когато ги ритнеш..

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
Re: Шопинг?!
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2007, 12:54:10 am »
Едно мнение на caprice (между другото какво рабитиш) ме подсети да попитам: защо трябва да излгеждаш различно? И защо вечер?
И това: ". не че нямам възможност, някак си не ме кефи идеята..." ... знаеш ли, прозвуча ми малко странно. Извинявай, ако съм малко директен. Ние тук не парадираме с нашите "възможности". Скромни, народни хора сме. А да ти кажа хората, дето най-много ги имат въпросните възможности, най-малко им личи, просто не парадират, а го приемат акато даденост. Останалото е бош лаф работа.

Давай, ти си! Ду Ит, Ю Кен!

Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Caprice

• Закоравял
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2007, 01:00:21 am »
Дадох пояснението, което си цитирал, desertrose, защото иначе, без него се получава приказка тип- гроздето е кисело. пък аз такива не ги обичам...
Работя в столичен клуб,  като консултант- специалист по разни маркови алкохоли, предимно уискита и вина, също хавански пури и разни скъпи подаръци. Понеже работя предимно с некви богаташи, които са доста капризни, трябва винаги да изглеждам файн за да им се хване окото и да ги "изтръскам"- както казва шефа, здраво. а тук идват горе долу едни и същи хора, не мога да си позволя да съм еднообразна откъм аутфити.:))))

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Only The Best Is Good Enough
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2007, 01:21:00 am »
desertrose?
who the f*ck is desertfrose?

Да изглеждаш добре по никакъф начин не е сфързано с много пари. Гледам хора, които идват във фитнес залата само за да покажат, че знаят къде са магазините за спортна мода, ходят на работа, сякаш ходят на модно шоу. Купуват си коли, веднага след като излезе даден модел (същото важи и за телефоните)

Това, което ме накара да реагирам беше точно това, че съм се нагледал на позьори и последното място, където исках да ги cрещна беше тук. Надявам се, че не съм прескочил границата.

П.П. А това "консултант - специалист" как го постигна за 19 години? И какво точно означава? Ти верно ще излезеш голяма работа.  :P

П.П.П. Никът ми идва от една песен, която е на 13 години. Изкефи ме първият път, като я чух. Имам си го повече от 5 години - DesertFire, даже питай в. Труд и те ще ти го потвърдят как се пише.  ;D ;D ;D ;D
Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Caprice

• Закоравял
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2007, 01:31:09 am »
мм е извинявай, че те пообърках, доста ми се спи вече
все пак аз работя с позьори, и ги мразя много, повярвай ми
и все пак човек трябва да има известни средства, все пак.. не става.. определено да изглеждаш добре стилово е свързаво със средства.. нямам предвид чистичко и спретнато, а зашеметяващо, фешън и тн..
а как съм станала специялист ли... ми с много четене по темата... и с още четене.. малко красноречие и сме готови...
а и не мисля че има нещо лошо в това, някой да харесва да прави нещо и да го прави- визирам смяната на телефоните и колите:))) до коли още не съм стигнала, но за телефоните.. ми яко си е да ти кажа....
няма как

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2007, 11:11:01 am »
Да се намеся малко във вашата мини дискусия. Преди пазарувах като наблягах на количеството. Сега имам повече възможности и наблягам на качеството. Предпочитам да дам повечко парички и да си нося блузата цяла зима, че и две, отколкото да се раздърпа след 3 изпирания. Нося по изчистени, спортни дрехи и за съжаление в Бс такива неща има в някои по- скъпи (поне за мен) магазини. Затова не мога да си позволя да съм шопинг маниачка, но харесам ли си нещо наистина вече гледам да си го купя, защото рядко в Бс нещо може да ти грабни окото :(
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2007, 06:06:45 pm »
Обичам скъпите неща, но не всички скъпи неща са качествени. Трудно можеш да намериш хубави зимни обувки от 50лв например. Въпреки това не мога да си позволя всичко което си купувам да е скъпо. Баланс трябва и туй е то. Иначе не смятам, че ако имам хубав телефон от който съм доволен трябва да го сменя само защото е излязъл по нов модел. Не бих си купил обувки от 1000лв по-скоро бих ги дарил - ако имах толкова....
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2007, 03:37:25 pm »
И аз като всеки обичам качествени дрехи, макар че не мога да си позволя всеки път да пазарувам от скъпи магазини, особено като става дума за дрехи. Когато говорим за обувки обаче, предпочитам да поспестя и да дам повече пари за по-скъпи и по-качествени обувки. При тях двете неща са свързани. Това важи и за бельото. За останалите неща предпочитам по-нормални цени, надничам и в магазините за преоценени дрехи, а и в second hand понякога се намират много хубави неща.
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...